Айде юли, после АВГУСТ-ще се чува само радост

  • 8 905
  • 294
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 195
Катерина е без спирачки, разголва ме да суче навсякъде и гърдите ми вече не са моя собственост официално  Mr. Green

 Joy И аз имам подобно чувство за моите Laughing

Ох, и ние не спим по цяла нощ, много се буди Викона и плачка насън и си дъвче ръцете ooooh!
Аз се престраших и ходихме на кафе тази сутрин, сега се прибрахме да спи Вики. Като е в количката се справям, но ако иска да ходи трябва да имам и баба с мен. Дано да ми минава по-бързо и пак да развявам опашка спокойно   Laughing
Днес е малко по-прохладно тук, поне за сега. Хубав ден ви желая!

# 46
  • Мнения: 1 216
На една годинка стана августовата дружинка, малко перефразирах заглавието на Ния
Леле как вчера забравих да обявя именния ден на детенцето ми.
Да, празнува, при това два пъти в годината на 1ви юли и на 1ви ноември!!
man4eva, не мога да не спомена, че изглеждаш много добре! Късата косица е бомба! Аз от известно време съм се размислила за късо, но толкова ми е порастнала сега косата, че реших да я оставя и да й се порадвам малко
didisv, герой си!

# 47
  • София
  • Мнения: 5 706
Привет и от нас! Hug
Моята косица е бая и все се каня да я намаля доста аама.......  Crazyсе отказвам бързо Mr. Green

# 48
  • Пловдив
  • Мнения: 556
Здравейте.
Всички са забегнали на някъде.Вечер сте по-активни,но нямам време да се включа и аз.
Niya-много хубаво предложение за заглавие.И как да не ми харесва.След по-малко от седмица Стилиян ще стане на годинка.Като се връщам една година назад,хич не ми се искаше да съм първа от августинките.Бяха големи притеснения,дали ще е добре детето,затова,че се ражда месец по-рано.Мислих,че ще изостава с развитието,че ще по-малък и дребен,а сега проходи преди някои момиченца по-големи от него(нали момичетата прохождали по-рано).
Вчера поръчахме питката за прощъпулника.Купихме му нови сандали и едно екипче за рожденния ден,да го наглася.
Нещо не мога да измисля какво да наредя на масата (за прощъпулника).
А за рожденния ден съм харесала едно колело.Майка казва,че бил още малък,но поне ще го бутам отзад.Гледам,че много се радва на колелетата на децата.
От вчера имам превод от НОИ.Забавиха се цял месец и се бях отчаяла,не че разчитаме на тези пари,но все пак ще са от помощ.
Айде до после,ако имам време.Приятни разходки,плажове,кафета и каквото ви дойде друго на ум Wink

# 49
  • Пловдив
  • Мнения: 556
Трябва вече да сменя снимката,че тук Стилиян е на шест месеца.Как пък само аз не се научих с тези снимки .

# 50
# 51
  • Мнения: 222
 Тук е тишина, спокойствие и няма жега!  Laughing Laughing Laughing Тогава къде сте се скрили всички????????????????????????????????????????22

Перси спи и реших да драсна няколко реда. Тъкмо обривите се бяха успокоили тази сутрин и хайде сега пак на нова сметка. Продължавам да мажа с Фенистил гел, но резултата е минимален. Това не ни попречи да направим поредната слънчева баня с хладка вода. Толкова му е кеф на човечето!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

# 52
  • Мнения: 1 380
Тук е тишина, спокойствие и няма жега!  Laughing Laughing Laughing Тогава къде сте се скрили всички????????????????????????????????????????22

Перси спи и реших да драсна няколко реда. Тъкмо обривите се бяха успокоили тази сутрин и хайде сега пак на нова сметка. Продължавам да мажа с Фенистил гел, но резултата е минимален. Това не ни попречи да направим поредната слънчева баня с хладка вода. Толкова му е кеф на човечето!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
От какво са ви обривите? Може да си писала, но съм изпуснала.

# 53
  • Мнения: 1 440
Здравейте! Hug
За съжаление се изгубих поради кошмарни преживявания...Боже,на никого да не се случва всичко това! 
И така в сряда вечерта Ивето внезапно вдигна 39,4 температура.За няколко минути направи гърч.Мислех,че ще умра...След около 20 минути дойде бърза помощ и ни закараха в Пирогов,защото правейки гърча падна и си удари главичката на ръба на масата.След двучасово ходене по мъките в тази болница,която имам чувството,че от ден на ден все по-зле става,установиха,че и няма нищо на главата.Междувременно не ме питайте как съм треперила да не повтори гърча,докато висим и чакаме тромавата система да се задейства.Ивето плачеше през цялото време.Накрая благополучно тръгнахме към 3 градска,за да я прегледа педиатър,това се случва след 22 часа.Отидохме там,снимаха я и установиха пневмония.Как така се разви за няколко часа... гадния вирус...   SadПриеха ни по спешност в детско отделение.И като на колега не ни обърнаха внимание около час и нещо.Междувременно пак за минути Ивето започна да вдига температура,опитах се да и дам Диазепам,но беше късно-направи втори гърч. 20 минути детето ми се е гърчило...  Cry Веднага я взеха в интензивното,а мен изпратиха в къщи.Слава Богу,на сутринта новините бяха по-обнадеждаващи,но предстояха отхвърляния на ужасни диагнози.Правиха и гръбначна пункция,гледаха очни дъна,дори и скенер,всичко е наред.
В петък я преведоха в отделението и аз си бях с нея.Вчера ни изписаха,като лечението продължаваме с още един антибиотик за пет дни.Минахме през ада,но слава Богу,вече се оправя моето слънчице!Сега предстои консултация с невролог и ЕЕГ,но вярвам,че всичко ще бъде наред!
Нати все още похърква от третата сливица,та и тя ми е спешна за консултация с УНГ.Абе...   Tired
Само се моля за здраве от сега нататък!   Praynig

Не съм ви чела,моля да ме извините!
Трябва ми малко време...а как да се справя със страха...
Целувки на всички сладурчета.

# 54
  • Златна Добруджа
  • Мнения: 497
Боже, Бини, какво си преживяла ... Настръхнах докато четях  Sad Прегръдки от мен  Hug Всичко ще бъде наред  Peace

Бобче, слагам фиба, ако успея да я издебна  Mr. Green Усети ли се и я дърпа  Grinning
Манчева, страхотна си, а Алекс е сладур  Heart Eyes

# 55
  • Мнения: 1 380
bini_og добре, че сте овладели положението. Направо настръхнах,като четох........
Стискам палци за изследванията при невролог и ЕЕГ......
Само здраве и аз искам..това е най-важното. Praynig Praynig Praynig
И в крайна сметка пневмония ли беше???
Много болести се струпаха, бре, какво е това нещо??? #Crazy newsm78 #Crazy newsm78
И ние след пикочна инфекция и 10 дни АБ, 1 ден почивка, гости на Плевен при родата и хайде "херб ангина",пак 39,5 температура, рев, задушаваше се от сополи, мъжо по командировки, няма кой да ме заведе на доктор......луда станах.
Тоя път само с хомеопатия минахме. #Crazy #Crazy #Crazy
Цял месец се мъкнем по доктори, нерви и притеснения.
Утре пак сме на стерилна урина. Tired Tired Tired

# 56
  • Мнения: 1 900
Бъни мила съжалявам Cry, прегръщам ви. Hug

# 57
  • Мнения: 1 440
В крайна сметка да, вирусна пневмония.Без никакви други симптоми.Само температурата.

# 58
  • Златна Добруджа
  • Мнения: 497
Valeria, ти къде се изгуби  Hug
Сладкиш, и при вас само болести  Rolling Eyes Дано вече подминават Кал  Peace

# 59
  • Мнения: 1 380
В крайна сметка да, вирусна пневмония.Без никакви други симптоми.Само температурата.
Ужас...добре, че веднага си я завела в Пирогов. е гърча все пак е бил някакъв симптом.А малката ве4е в къщи ли си е?
Как се хващат тези вируси бе???
Сладкиш, и при вас само болести  Rolling Eyes Дано вече подминават Кал  Peace
Какво да се прави...деца, болести....според майка Кал се разболява защото не е кърмена.....пак камъни по моята глава..... Tired

Общи условия

Активация на акаунт