Видяхте ли призрака!!!!!

  • 8 253
  • 181
  •   1
Отговори
  • Мнения: 231
Някой гледа ли сутринта по Нова телевизия в предаването на Лора и Коритаров репортажа за призрака заснет на охранителна камера!Видеото е заснето на бензиностанция на Лук Ойл намираща се близо до гробищата и при това точно на Еньов ден.Гледах клипа и въпросното нещо не ми приличаше на монтаж, а и ако беше така едва ли биха разисквали темата в такова сериозно предаване.Съжалявам само че не можах да намеря клипчето в Vbox,за да ви го покажа.Моля ако някой го намери да го пусне, иска ми се да го видя на забавен кадър! Rolling Eyes

# 1
  • Мнения: 1 447
Не съм го видяла,но ще ми е интересно някой да го покаже да го видим.

# 2
  • UK
  • Мнения: 3 959
Имаше линк в Споделете на една от предните страници.

# 3
  • Мнения: 2 755
Няма да повярвам в призраци, докато аз самата не видя. Стане ли това, ще потърся специализирана медицинска помощ.

# 4
# 5
  • Tам през Атлантическия океан
  • Мнения: 7 120
бъррр  Crazy

те призраците не са ли бели  Thinking



 Wink

# 6
  • MUC
  • Мнения: 297
На мен това ми прилича по-скоро на отражение на човек, вървящ някъде встрани, не знам под какъв ъгъл би било възможно обаче.

# 7
  • Мнения: 5 370
Нещо не ми изглежда реално. Ама никак.

# 8
# 9
  • Мнения: 307
Чак пък да го обсъждат в Нова ? В кадъра към края където "тръгва" нагоре ми прилича на сянка на пеперуда.

# 10
  • Мнения: 4 841
Няма да повярвам в призраци, докато аз самата не видя. Стане ли това, ще потърся специализирана медицинска помощ.

 Peace А-ха, и аз така.


(Което не ми попречи обаче да се посмея на видеоматериала  Joy Joy Joy )

# 11
  • Мнения: 231
И аз това се чудя защо го обсъждат по нова като в интернет има хиляди клипчета,монтажи всякакви,а и да си призная честно от както изчетох темата "Случи ми се нещо странно" скиптичният ми мозък започва да мисли че наистина има задгробен живот!

# 12
  • Мнения: 765
 Ами да - призрак. Браво. Защо веднага бързат някои да кажат, че е монтаж? Какво очаквате - да го хванат и да даде интервю на Коритаров, за да повярвате ли? Не разбирам този скептицизъм - хората са ви снимали цял призрак, вие - не та не, не било. Откъде знаете? Призрак е.

# 13
  • Tам през Атлантическия океан
  • Мнения: 7 120
Чак пък да го обсъждат в Нова ? В кадъра към края където "тръгва" нагоре ми прилича на сянка на пеперуда.
...странното  е че се появява в  средата   на къдъра или там като се нарича  newsm78


# 14
  • Мнения: 7 723
Ами да - призрак. Браво. Защо веднага бързат някои да кажат, че е монтаж? Какво очаквате - да го хванат и да даде интервю на Коритаров, за да повярвате ли? Не разбирам този скептицизъм - хората са ви снимали цял призрак, вие - не та не, не било. Откъде знаете? Призрак е.
Точно така....личи си му отвсякъде, че е призрак...

Общи условия

Активация на акаунт