Бебешка близнашка тема VIII

  • 14 453
  • 215
  •   1
Отговори
# 120
  • Мнения: 431
Последната мода е да блъскат столовете и да си ходят с тях. И при все, че в къщи е теракот. 

Кои столове  newsm78. Вашите големите ли Rolling Eyes, малии, кво ме чака, аз сега мрънкам, засрамвам се веднага.

Да, на кухненската маса. А единия като види, че другия блъска някой стол и той отива от другата страна. Е, случвало се е 2 пъти стола да падне върху някой, но няма сериозни поражения Crazy.
Много са диви малките, наистина Laughing

# 121
  • Мнения: 3 638
Мече, голяма веселба при вас  Joy Аз на моите съм им заградила едно парче от хола и само там вилнеят. А най много се радват като ги сложа на дивана, откриха, че като паднат на мекичко и се друсат и сега само се хвърлят и крещят  Crazy
Мариза вече стои изправена сама и днес дори направи 2 плахи крачки, тренира за сериозно прохождане значи  Heart Eyes
Каси, наистина в един момент омръзват кошарите, и аз бих те посъветвала да им заградиш една собствена територия с играчки и гледай каква веселба ще настане  Grinning

*vera
, обръщането рано или късно започва и нищо не може да се направи. Аз нямам обиколници на леглата и никога не съм се притеснявала чак толкова, че ще се ударят. Всъщност рядко се случва и се и понаучиха  Simple Smile Виж повръщането е по-неприятно, но като е по корем няма как да се задави. На мен Джордама много лошо ми се задави от спане по гръб  Sad Всъщност и двете спят по корем още от самото начало, въпреки всички препоръки, просто не признаваха друг начин и се примирих ooooh! А твоите нали си вдигат хубаво главичките вече, няма нищо страшно тогава.

# 122
  • Мнения: 385
Здравейте на всички майчета на близначета.
Аз не съм сигурна, че тук е мястото да пиша, но съм много щастлива и с едно такова приповдигнато настроение, та за това реших да споделя с вас. Тази нощ в 1,30ч. моята кума е родила двете си момченца. Светлин - 3,700 кг 54см и Валентин - 3,550 52см. Малките слончета   ylinfant  ylinfant се появиха на бял свят на 08.08.2008г. Искам да им пожелая много здраве, много усмивки и да радват мама и тате. А на тяхната смела майка - героиня поднасям цвете и целувки smile3525

# 123
  • Мнения: 517
Честити да са юнаците на твоята кума   bouquet  bouquet. Да растат достойни мъже... Направо и се въЗхиставам За размерите им, като Знам, че моите бяха по 2 кила и нещо като се родиха и Знам колко беше тежко на финалната права...

Смятам, че си "уцелила" правилното място да съобстис новината.  Simple Smile

# 124
  • Мнения: 431
лу_детина , да са живи и здрави момчетата на кумата ти!
Евала, че такива големи мъже е отгледала  bouquet

# 125
  • Мнения: 2 950
Супер!  newsm05 Да са й живи и здрави!  Hug  bouquet Hug  bouquet

Танини, минаха ни!  smile3534 Нашите "гиганти" вече бледнеят пред новите юнаци!  newsm10

# 126
  • Разград
  • Мнения: 518
Честито на щастливата мама, много да я слушкат и радват Светльо и Вальо!!!   bouquet

tanini, на колко месеца бяхте като ви отпушваха каналчето и как разбраха че е запушен канал?
Ние имаме проблем с оченцата на едното бебче вече втори месец т.е. от деня в който ми ги донесоха. Капахме най-различни капки  (Тобрадекс, Тобрекс и Фуситалмик) по препоръка на педито. Вчера ни изпрати на офталмолог, който уж каза че не е канал  и сега капем 4-ри вида капки (Хидрокортизон с ХНМ, Цилоксан, Офтакуикс и още някакви правени). След 20 дни ни викат на контролен преглед - дано да има подобрение  Praynig,че много ми е мъчно за детенце (понякога от секрета не може да се отлепи клепача).

Ирка, Айла (макар и със закъснение  Embarassed) честити рожденници. Да са живи, здрави и умерено палави  bouquet

# 127
  • Мнения: 385
Много ви благодаря за хубавите пожелания, като говорих с нея преди малко ми каза, че са идвали от Канал 1 да ги снимат днес и довечера ще кажат мисля в новините за тях.

# 128
  • Мнения: 1 165
Честито на мамата-героиня. Да са здрави и щастливи момчетата и.
 Heart Eyes
Тя да не би в Майчин дом София да е раждала при д-р Хранов  Wink.

Последна редакция: пт, 08 авг 2008, 20:35 от kassi 76

# 129
  • Мнения: 238
Да са живи и здрави юнаците и ЕВАЛА на майката!   bouquet

# 130
  • Мнения: 385
Честито на мамата-героиня. Да са здрави и щастливи момчетата и.
 Heart Eyes
Тя да не би в Майчин дом София да е раждала при д-р Хранов  Wink.
Точно в там, но не зная при кой доктор.
Да кажа само, че ги дадоха по новините в20.00 на Канала.

# 131
  • София
  • Мнения: 1 727
Айде, и аз да се отчета. Моите пълзят. Оня ден ги сложих на пода и двамата се юрнаха като хлебарки, голям смях падна. Кажете с какво заграждате част от стаята, че всичко преместват и прегазват.  newsm78
Имаме един пясъчник в квартала, веселбата е пълна, ровят се в прахоляка и се кефят. Е, има от време на време по някое дете-да не казвам какво, им сипва по главите пясък, но явно и това е част от купона. И после в банята - с телената четка  Joy

Честито на мамата с големите бебета, голям зор ще да е видяла Simple Smile

# 132
  • София
  • Мнения: 1 842
Да са живи и здрави Светлин и Валентин! Брей че големи юнаци! Поздрави и  на мама   bouquet А и каква дата са си избрали да се появят  Laughing


Танини, минаха ни!  smile3534 Нашите "гиганти" вече бледнеят пред новите юнаци!  newsm10

 Joy И аз това си помислих  Wink 
 Деси, нямате ли път към нас, домъчня ми вече  Cry

Узи, купон а  Laughing, аз това с пясъчника няма да го преживея  Confused В началото заграждах с фотьойла и табуретки, но и малко място да имаше и Яси пробиваше блокадата, да не говоря, че и Сани ме саботираше  Laughing; накрая се отказах, обезопасихме и сега вилнеят наволя; излишно е да казвам, че вече само чакат някой да отвори вратата и се втурват към коридора. Бих ги пуснала навсякъде, но количката е в коридора, а Крис много обича да си играе с колелетата, а не мога постоянно да го дебна.

Зорница, една седмица преди да направи 8 месеца му отпушиха каналчето на Крис, лекарката искаше още предишния месец, ама аз все се надявах, че ще се отпуши само. Как се разбира - слагаш си показалеца на нослето, при вътрешния ъгъл на окото, натискаш леко и правиш 4-5 леки въртеливи движения, след това натискаш леко по посока на вътрешния ъгъл, ако излиза секрет или сълза, значи каналчето е запушено (надявам се да разбра как). Ако не е запушено каналчето можеш да пуснеш едно изследване на очния секрет

# 133
  • Мнения: 1 165
http://news.bnt.bg/content/view/latest_video_emission ето я майката-героиня.

Ей, и аз чакам с нетърпение да проходят и да щъкат навсякъде  Mr. Green.

# 134
  • София
  • Мнения: 1 711
Честито на мамата героиня! Да растат живи и здрави Светлин и Валентин и много да я радват и нея и таткото!   bouquet

Тези дни не ми остава много време за писане и да използвам сега да ви се похваля. Лора най-нарая се озъби  tooth Най-интересното е че и на двамата в един ден им се показаха по едно зъбче. Simple Smile Аз вчера също се престраших и ги пуснах на пода, не съм ги заграждала, обезопасих и ги оставих да вилнеят. Дани понеже може да лази обиколи целия хол и беше много доволен, а Лора милата само седеше и го гледаше, но от няколко дни и тя се опитва да лази Simple Smile Много са ми смешни как гледат един от друг Simple Smile

Танини, за пясъчника и аз не знам ка ще го преживея  #Crazy те вече напират да ходят там, но засега успявам да ги удържа... но като проходят... не знам. Сигурно първия път ще е голям шок Shocked

Общи условия

Активация на акаунт