Хотели all incl. в Гърция - мнения, съвети, препоръки...

  • 101 726
  • 221
  •   1
Отговори
# 210
  • Мнения: 157
записче  да прочета темата

# 211
  • Мнения: 126
Здравейте момичета ,отказваме се от Турция , че новия закон е точно за нас - двамата със мъжа ми сме пушачи  Rolling Eyes сега търся хотел във Гърция ..  моля,  помогнете със идеи за хотел  със добър ол иклузив,  на първа линия, да не е във село за да може вечер да  правим разходки,  магазинчета, забележителности  и да е близо до аеро гарата , че на мойта мишка и става много лошо от път с кола

# 212
  • Мнения: 1 014
Аз ли пропуснах нещо? Нов закон в Турция - за какво става въпрос - забраняват пушенето ли?

# 213
  • София
  • Мнения: 6 550
Здравейте момичета ,отказваме се от Турция , че новия закон е точно за нас - двамата със мъжа ми сме пушачи  Rolling Eyes сега търся хотел във Гърция ..  моля,  помогнете със идеи за хотел  със добър ол иклузив,  на първа линия, да не е във село за да може вечер да  правим разходки,  магазинчета, забележителности  и да е близо до аеро гарата , че на мойта мишка и става много лошо от път с кола
ние ще ходим в Крузо вилидж www.chrousso.gr , но специално ол изкл. в Гърция е на светлинни години от този в Турция (може би единствено в Сани Бийч и още 2-3 хотела храната леко се доближава като разнообразие и качество, но не съм сигурна че имат ОИ). По-добре си изберете турски хотел с по-либерална политика към пушачите. Обикновено повечето хотели дават да се пуши и на балкона, и в откритите кафета, и около басейните, и на плажа. Аз съм ситуативен пушач - пуша само по почивки, в компания или на маса, като ми е кеф и мисля, че това е напълно достатъчно. Едва ли след като сте с детенце ще пушите в стаята, а всички ресторанти имат и външна част, освен а-ла карт ресторантите, където и преди беше забранено пушенето. Ние отиваме в Гърция само и единствено, защото през май вече бяхми в Турция и всора бочивка ще ни дойде скъпичко, пък и за да го съчетаем малъко със Сандански .  Rolling Eyes

# 214
  • Мнения: 2 255
bibi , вие нямаше ли да ходите в Lily Ann Beach   newsm78 аз се надявах да споделиш впечатления...че аз тая година 3 пъти минавайки му се чудя и мислех догодина да го пробваме ...на много хубаво местенце изглежда ...а и пресно ремонтирано  Joy

# 215
  • София
  • Мнения: 6 550
bibi , вие нямаше ли да ходите в Lily Ann Beach   newsm78 аз се надявах да споделиш впечатления...че аз тая година 3 пъти минавайки му се чудя и мислех догодина да го пробваме ...на много хубаво местенце изглежда ...а и пресно ремонтирано  Joy
м не. скарах се с Елфи Турс, защото ми поискаха +30% върху предложената първоначално цена, поради грешка от хотела към тях  Sick Sick Sick

# 216
  • Sofia
  • Мнения: 2 464
Дали някой има скорошни впечатления от Anthemua Sea Beach Hotel на Ситония !?

# 217
  • Мнения: 2 255
bibi , вие нямаше ли да ходите в Lily Ann Beach   newsm78 аз се надявах да споделиш впечатления...че аз тая година 3 пъти минавайки му се чудя и мислех догодина да го пробваме ...на много хубаво местенце изглежда ...а и пресно ремонтирано  Joy
м не. скарах се с Елфи Турс, защото ми поискаха +30% върху предложената първоначално цена, поради грешка от хотела към тях  Sick Sick Sick
жалко  Cry ..... егати и изпълнението .....  #2gunfire
аз донякъде затова предпочитам директния контакт с хотела  Rolling Eyes поне да знам, че сама съм виновна ако има нещо  Wink ...а не да се чудя някой дали ме е разбрал-недоразбрал и дали си е свършил качествено работата  newsm78 ...но не винаги може...така, че остава да се надявам, да попадам на професионалисти   Praynig
Дано да остането доволни от избора и да нямате повече недоразумения  Rolling Eyes приятна почивка ти желая  thumbsup

# 218
  • Мнения: 258
Здравейте,
поздравявам всички, които дават полезна информация в темата, за доброто желание да помогнат.

Благодарение на 2-те теми (На море в Гърция и ALL inc в Гърция), избрахме Village mare **** и сме безкрайно доволни от почивката там. Мисля, че и други са писали за условията там, така, че ако някой се интересува от нещо конкретно, ще отговоря.

Виждам, че тук пишат хора, ходили по много пъти в Гърция на море и молбата ми е следната:

ако някой, който е бил във Village mare **** може да ми препоръча комплекс от същия тип, защото след като рових доста, не откривам нищо такова -
ALL inc задължително
,
****,
до средно голям комплекс
със семейни стаи, които излизат на тревата, сред дърветата,
на разумна цена,
чист,
с добра кухня.

Искам да организирам почивка за есента, и тъй като сме с малко дете не ми се рискува и ми се иска да е нещо препоръчано.

Благодаря ви. Simple Smile

# 219
  • София
  • Мнения: 90
Добър вечер на всички! Извинете ме ако засягам вече обсъждана тема, но не съм чела "разговорите", проведени до сега. Интересува ме как могат да се резервират хотели в Гърция, без посредничеството на туроператори.И можете ли да ми препоръчате хотели в Солун и в курортни селища на морето. Предварително, много благодаря. Grinning

# 220
  • Мнения: 5 277
Момичета, видях тази оферта за Аристотел бийч. Двойна стая от 70 евро в ниския сезон,98 за юли,за две деца безплатно.
http://www.ikartour.bg/02/961-76-46/Holidays_Greece/hotel.html?h … 3&ohid=225051
За същият хотел ли говорите? Изглежда ми супер на фона на офертите,които се предлагат по БГ черноморие  newsm78
water ,аз се интересувам плаща ли се за децата,как е храната,има ли забавления,като цена изобщо как е?

# 221
  • Мнения: 258
Момичета, видях тази оферта за Аристотел бийч. Двойна стая от 70 евро в ниския сезон,98 за юли,за две деца безплатно.
http://www.ikartour.bg/02/961-76-46/Holidays_Greece/hotel.html?h … 3&ohid=225051
За същият хотел ли говорите? Изглежда ми супер на фона на офертите,които се предлагат по БГ черноморие  newsm78
water ,аз се интересувам плаща ли се за децата,как е храната,има ли забавления,като цена изобщо как е?

djina за village mare -
Не се плаща за деца и въобще не се плаща за нищо допълнително-детски кошари, шезлонги на плажа...
Храната- много вкусна, в изобилие, разнообразна.
Забавления - това е малък комплекс, няма дискотека, правят традиционната вечер с жива музика.
Не е евтино, но си струва парите за нивото на услугата (обслужването е много добро, персонала усмихнат и любезен).

Общи условия

Активация на акаунт