Дали ми изневерява

  • 4 383
  • 65
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 5 255
Абе не трябва да сме толкова крайни на тема изневяра.... просто защото вероятността да се случи... на всеки е много голяма, изключително голяма. Така че дори да ти изневерява... опитай да не го превръщаш в трагедия, опитай да му дадеш малко почивка. Но под почивка разбирам - без атаки от въпроси вкъщи, без цупене и оплакване; ами погрижи се за своя външен вид, използвай всяка възможност да излезнеш, не се обсебвай от него. Осигури спокойни 1-2 седмици, ако у него няма промяна, тогава вече говори, вдигай скандали, абе действай.


Не обичам да нападам хората, но Rhiana ти от кой век идваш!? Ако изневерява, тя до си стои мирничко и да му се подмазва, все едно тя е виновна  Thinking   newsm20 Неразбирам.. наистина! Незнам само аз ли съм луда, че ако фана мъжО да хойка ще  fight

# 31
  • Мнения: 740
Не знам защо всички ръчнахте изневерява ,та изневерява?!
Ами както аз ,така и съпруга ми сме имали и имаме такива моменти - не си говорим, всеки се затваря в собствените си интереси и т.н. Просто почивка един от друг. И не нямали сме любовници (сигурна съм в това ,защото по 24часа сме заедно и много рядко се разделяме за по командировки от по няколко дни).

# 32
  • Sofia
  • Мнения: 6 235
Има безброй причини двама души да са отчуждени, единия да не желае да споделя времето си с другия. Чувства ли се добре той след като се прибере в къщи? Помисли дали скоро сте си говорили за нещо интересно и вълнуващо , освен битовите проблеми. Дай му малко разнообразие и на себе си също.
Ето с това съм много съгласна. Битовизмът убива романтиката, всеки ден едно и също, той ти знае целият репертоар и просто му е скучно и може би  търси нещо ново и интересно. Аз съм ЗА това да излизеш на една дива женска вечер. Имаш нужда малко да се обновиш и после да му разказваш. Излизай, излизай и пак излизай. Това мен много ме лекува, защото съм като мъжа ти  - тъпо ли ми е млъквам и ставам заядлива и нервна.
 

# 33
  • Tам през Атлантическия океан
  • Мнения: 7 120
Излизай, излизай и пак излизай. Това мен много ме лекува, защото съм като мъжа ти  - тъпо ли ми е млъквам и ставам заядлива и нервна.
 
.....ще излиза ако има койда и гледа детенце  Wink  Sunglasses


....назад в постовете авторката бе споменала ченяма мн.лично време покрай грижите за детенце 
(познато ми е защото и аз не разчитам за съжаление на баби и тЯм подобни роднини  Confused да ми гледат малкия )



Всъщност може да пробва да остави детето на грижите на татко му и тогава излизай , излизай  Wink

# 34
  • Sofia
  • Мнения: 6 235
Оставяш детето на баща му и излзиаш

# 35
  • Tам през Атлантическия океан
  • Мнения: 7 120
Оставяш детето на баща му и излзиаш
..именно  Peace

# 36
Подкрепям идеята за разговор - все пак е малко рано да прибързваш със заключения за изневяра и т.н. Най-често най-простичкото е най-близо до истината, а именно може да се дължи на стрес или грижи в работата или пък просто нещо си го тормози. Проведи разговор и ако нещо те усъмни тогава се прави на детектив.
Успех и дано не е нищо сериозно!!!

# 37
  • Мнения: 214
защо не пробваш с изненада романтичен уикенди , вечеря, хубаво вино и дано си каже.

# 38
  • София
  • Мнения: 957
За съжаление моето мнение е, че има друга. Много съжалявам наистина, ако е така, но личният ми опит показва точно това. Същата ситуация с тиймбилдингите, мълчанието, отговорите, че това са глупости, аз с малката в къщи след работа, а той на футбол например.
Всичко свърши преди седмица, когато отиде да живее при нея.
Говорете си и настоявай за истината, за да не се окаже, че лъжите продължават много дълго.
Наистина от сърце ти пожелавам всичко да е наред и просто да е нещо, което бързо ще отмине Hug!!! Hug

# 39
  • Мнения: 2 617
Не мога да хвърлям боб, за да ти отговоря и на кафе не гледам (това по повод начина, по който си задала въпроса и малкото факти), но ми се струва, че ако е някой с акъл в главата и изневерява, по-скоро ще се опитва да се прикрива. А такива признаци не видях. Направи ми впечатление, обаче, че мъжът ти е груб.
Струва ми се и глупаво да се вглеждаш в това, какво се било случило при другите, защото както е казал Толстой, всяко семейство е нещастно по своему и какъв е вашият случай, може да знаете само вие двамата.

# 40
  • София
  • Мнения: 3 880
има друга.
и бих била безкомпромисна при това положение. последният съвет, който бих ти дала е да се правиш на мотика и да се извиняваш, сякаш ти си виновна, че му е скучно вкъщи. или пък да се преструваш на весела и безгрижна и да излизаш навън. тези номера никога нямат успех.

# 41
  • София
  • Мнения: 232
има друга.
и бих била безкомпромисна при това положение. последният съвет, който бих ти дала е да се правиш на мотика и да се извиняваш, сякаш ти си виновна, че му е скучно вкъщи. или пък да се преструваш на весела и безгрижна и да излизаш навън. тези номера никога нямат успех.
съгласна съм с това мнение  Peace

# 42
  • Мнения: 2 617
Момичета, страно ми е, как имате смелост да раздавате такива категорични съвети и мнения за неща, оисани с няколко изречения и то от едната страна в случая.  newsm78

# 43
  • Мнения: 2 448
Повече ми прилича на по лошото, т.е. че не е изневяра. Инфото е малко, но грижи в работата или пък ако иска да прави някаква далавера тайно от теб и не е станала и разни други такива, които му носят проблеми също е вариант. В такива случаи мъжете го вземат много навътре. Иначе чак да ти отказва интимност, много зле. Дори и любовници дето си имат пак залъгват жената , дори понякога с по мило отношение заради гузната съвест. В противен случай все едно направо не му пука за теб.
Това са само предположения, при толкова малко информация и отстрани , едва ли може да се каже нещо по конкретно.

# 44
  • Мнения: 2
Погледнете тук, има няколко интересни статии за изневярата http://zajenata.ogosta.com/index.php?option=com_content&task … amp;limitstart=30

Общи условия

Активация на акаунт