Дали ми изневерява

  • 4 377
  • 65
  •   1
Отговори
Здравейте,момичета.Напоследък имам проблем с който мислех че мога да се справя сама, но вече не знам какво да мисля.Омъжена съм от 4 години-имали сме проблеми но винаги смв намирали начин да се справим.Но от известно време мъжът ми се промени- почти не говори с мен,постоянно е на работа,когато се прибере си ляга пред телевизора и няма никаккъв контакт между нас.Няколко пъти се опитвам да се доближа до него- но той винаги ме отблъсква.За секс и любов въобще не мога да говоря- или му се спи, или не е в настроение, все има нещо.Когато го попитам какво става- той ми заявява че си въобразявам и излиза от стаята изнервен.Не знам какво да мисля-имали сме проблеми-живота за никого не е лесен, но никога не е бил толкова хладен и безчувствен.Моля ви помогнет,ако можете

# 1
  • Мнения: 3 092
Как да ти помогнем ..... newsm78

# 2
  • Мнения: 1 310
Хм newsm78  Имала съм подобна ситуация и постъпих по следния начин - любимата му вечеря, ракийка, разговор и постепенно се изясни, че има голям проблем с техните Sad Завършихме с опустошителен секс Wink

# 3
  • Мнения: 884
Хм newsm78  Имала съм подобна ситуация и постъпих по следния начин - любимата му вечеря, ракийка, разговор и постепенно се изясни, че има голям проблем с техните Sad Завършихме с опустошителен секс Wink
...с малката разлика, че просто проблемите му бяха професионални.

# 4
проблема е от около 2-3 месеца,но се задълбочи откакто ходи на тийм билдинг.първо каза че няма нищо против да отидеме със сина ми с него,после каза че не е удобно,защото никой няма да ходи със семейството си.не отидохме.когато се прибра след 2 дни се оказа че сестрата на едното момиче е ходило и приятеля на другото е било там.Аз попитах-Нали не беше удобно, и той ми се разкрещя и каза че работаата му си е само негова работа и да не му се меся.винаги е много любезен с колежките си ,а когато се прибере всяка дума му е вадя с мъка.Много ми е мъчно-не знам какво д правя?

# 5
  • софия
  • Мнения: 2 140
Опитай се да му обясниш,че това положение не може да продължава вечно.Дори и да се разкрещи,запази самообладание и си настоявай за изясняване на проблема.

# 6
  • Мнения: 19 362
Това че не е искал да отиде с теб на тийм билдинг нищо не означава. Повярвай, и на мен ще ми е неудобно да водя близки при колегите си, но това не означава, че не обичам мъжа си. Поговори с него спокойно, трябва да има разумно обяснение.

# 7
проблема не е толкова за тийм билдинга
проблема е в негово отношение-имам чувството,че се прибира в къщи само за да се нахрани,наспи,изкъпе и да се преоблече.
когато му казвам че го обичам той ме поглежда и няма никакъв отговор.

# 8
  • Tам през Атлантическия океан
  • Мнения: 7 120
Задай му всичките въпроси които те притесняват  "ребром" не се престаравай с деликатност  Sunglasses Обикновенно при обвързаните мъже такава "стряскаща" тактика в повечето случаи действа  Peace аман от намеци  Crossing Arms

Успех миличкиа дано вс.е Ок и има полж. развръзка  Hug

# 9
Задай му всичките въпроси които те притесняват  "ребром" не се престаравай с деликатност  Sunglasses Обикновенно при обвързаните мъже такава "стряскаща" тактика в повечето случаи действа  Peace аман от намеци  Crossing Arms

Успех миличкиа дано вс.е Ок и има полж. развръзка  Hug

Мерси Simple Smile

# 10
  • Мнения: 2 161
На мен ми се струва,че наистина има нещо или някой,който го вълнува.Не можеш ли да цъфнеш усмихната там,където се подвизава след работно време?Нещо като "изненадаааа".Аз не бих повярвала на никого,освен на собствените си очи.

# 11
  • София
  • Мнения: 2 415
 Peace
Усмихната и с подарък, за по-добро извинение и за да остане той с добро чувство, ако наистина няма никакъв проблем, а не да му остане тягостно усещане за дебнене. Тактиката е добра, но Шанел както винаги е на ниво ....

# 12
  • София
  • Мнения: 1 891
А има ли други "симптоми" - обръща ли повече внимание на външния си вид , крие ли гсм-а , ей такива "дреболии" ?

# 13
Той винаги казва че има работа и е там,докато си я свърши.Няма как да отида,защото имам малко дете и няма на кого да го оставя.Дали обръща внимание на външния си вид- да,бих казала!!мене ме съмнява че ако има нещо тое с момиче от работата му

# 14
  • Мнения: 44
Ако има къде да отидеш..дай му почивка 2-3 седмици..и ако наистина държи на теб и детето...ще те потърси първи..но ако не..тогава има нещо.."на тъмно"

Общи условия

Активация на акаунт