САМОКОВчето за вън реве, мама форума чете \new2\

  • 8 201
  • 292
  •   1
Отговори
# 285
  • Мнения: 228
Оооо Никче днес има мини ден-ден Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes.Да е много здраво и усмихнато,както винаги досега хлапе:)))

Аз виждах Йонето,бяха с баба на разходка и са много добре .Той е разкошен сладун с още по разкошни очички Heart Eyes.Ве4е ходи бая стабилно и се вълнува от мъжки работи(колелетата на батковците,топки и т.н.)Абе той си е голям мъж-нали след 3 дни става на годинка Heart Eyes.Мими нямат нет,стягат апартамента и са добре.

# 286
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
А тази сутрин рано Искрето се е сдобила с Божидара
Да е жива и здрава и само радост да носи на мама и тати. А на Искрето бързо възстановяване и я чакаме да ни покаже малката дама \че ние още свободни мъже имаме Mr. Green\

# 287
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
Майче тези 2 мечета да не са Ники и Марти Mr. Green
Ани мн поздрави на Мими ако случайно я мернеш Wink

# 288
  • Мнения: 141
чЕСТИТО НА иСКрЕТО да и е жива и здрава малката принцеса
Айде аз предлагам 2-ма свободни кавалери  Wink

# 289
  • Мнения: 674
Честито бебче на мама Исе!

И един букет за мама:

# 290
  • Мнения: 674
Силве, честита месечинка и на вас Hug - значи си се измъкнала от истинска почерпка, а? Naughty
То и да бяхте си направили среща, нямаше да мога да дойда! Sad Ако утре се разберете нещо около 7 съм на линия, ама по-рано пак няма да мога.

Габи заспа преди малко. Не знам какво му става на това дете, че вечер не иска да си ляга, Cry


Ааааа, забравих да ви се похваля! Видях Диди с Алекс! newsm53 Той е пораснал много, а прилича на брат си като 2 капки вода. Направо са едно към едно. И Диди изглеждаше супер, макар да каза, че Алекс доста си поплаква! Confused

И Мая и Марти видях! Laughing

Лека ви нощ. Hug

# 291
  • Мнения: 4
ЧЕСТИТА РОЖБА на Искрето и от мен.

# 292
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
Айдеее, на 15-та стр. сме => идвайте Wink

Общи условия

Активация на акаунт