Какъв хладилник ?

  • 1 813
  • 14
  •   1
Отговори

Анкета

кои от изброените

Опции:

  • София
  • Мнения: 4 397
На майка ми се счупи хладилника вчера и понеже ремонта излиза много скъпо, а хладилника е доста стар, решихме да купим нов.
Та чуденката ние до 700-800лв. какъв да вземем, каква марка  newsm78

п.с. и още едно въпросче от къде да го вземем Техномаркет или Технополис, искаме да го качат до 8-я етаж, че четох в една тема лоши отзиви за един от двата маркета, че неискали да качват неща и изнудвали хората.

Последна редакция: ср, 02 юли 2008, 16:52 от kimba77

# 1
  • Мнения: 113
Ние си купихме Беко преди 1 г. и половина. Комбиниран е- хладилник и фризер, струваше 600 лв. Засега работи чудесно. От технополис го взехме, качиха ни го без проблем до 3-тия етаж. Мисля, че в Техномаркет ги оставят пред блока, защото родителите ми си купиха наскоро и хванаха 2-3-ма съседи да помагнат да го качат на асансьора.

# 2
  • На небето
  • Мнения: 5 530
Няма опция AEG. Бих си взела такъв сега ползваме един AEG поне 30годишен и работи като пушка, не ни остава пущината.  Twisted Evil Страшно съм доволна от него, и съм казала на мъжа ми, че няма да си купим нов докато тоя не ни осатви, въпреки, че ми се иска нещо по-модерно като външен вид.  ooooh!

# 3
# 4
  • София
  • Мнения: 5
Няма опция AEG. Бих си взела такъв сега ползваме един AEG поне 30годишен и работи като пушка, не ни остава пущината.  Twisted Evil Страшно съм доволна от него, и съм казала на мъжа ми, че няма да си купим нов докато тоя не ни осатви, въпреки, че ми се иска нещо по-модерно като външен вид.  ooooh!
а моят хладилник е самсунг с дефузер за вода много е удобно да си наливаш вода от вратата,и да не я отваряш при всяко наливане на вода,вместо вода можеш да си наливаш и сокове стига да не са газирани

# 5
  • Мнения: 2 005
Ние повече от 10 години ползваме един "Хот пойнт", донесен от Великобритания, а и там е работил около 4-5 години. Незнам дали в момента някоя от големите вериги продава такава марка. Много е здрав, но е само охладител /няма камера/ - имаме си отделно фризер "Снайге" - също много здрав, в който си съхранявам "зимнина" и когато случа по-евтинко месце в магазина.  bowuu

# 6
  • Толбухин
  • Мнения: 2 505
LIEBHERR  Peace

# 7
  • Мнения: 7 201
LG със система NO FROST. Peace

# 8
  • Мнения: 3 782
Записвам се в темата, защото се чудим и на нас ни предстои такава покупка. Whistling Ще следя.

# 9
  • Мнения: 46 434
Няма опция AEG. Бих си взела такъв сега ползваме един AEG поне 30годишен и работи като пушка ...

Едновремешните AEG нямат нищо общо с днешните.

По темата - за мен всички марки са еднакви, избирам по дизайн, цвят и цена  Blush

# 10
  • В лудницата на 2-рия етаж.
  • Мнения: 2 026
От изброените сигурно бих си взела LIEBHERR.Само не си взимайте Ииндезит,че още си блъскам главата с една пералня.

# 11
  • София
  • Мнения: 790
GORENJE  Peace
Нашият го купувахме от Технополис. Свалиха го от камиона и от там до нас, го мъкнаха баща ми и мъжа ми.

# 12
  • Мнения: 386
хотпойнт е марка на аристон
всички нови аристони са аристон хотпойнт
аз имам такъв, с камера отдолу и инокс (струваше към 1100 лв) и съм много доволна

взех го от зора, на 2ри етаж без асансьор съм и за 20 лв го качиха без проблем

# 13
  • Мнения: 4 668
Само да не е БОШ  Confused Нашият е доста скъп и за сметка на това доста шумен ... а и два пъти се чупиха някакви перки ...

ТЕХНОМАРКЕТ не качват нищо .

ТЕХНОПОЛИС са до врата . Миналият месец ми качиха голяма миялна за вграждане  Peace

# 14
  • ВАРНА
  • Мнения: 1 818
до тук се обзавеждаме с GORENJE и сме решили и хладилникът да е такъв

Общи условия

Активация на акаунт