Липса на сърдечна дейност

  • 12 322
  • 104
  •   1
Отговори
# 45
  • София-България, Израел - където си поискам
  • Мнения: 2 856
Дано да е грешка! Потърси мнение на поне още един специалист. Peace

# 46
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 391
Консултирай се и с друг доктор

# 47
Благодаря на всички, които ми писахте, но мисля, че вече нямам шансове. Днес симптомът, който имах - болки в гърдите, много намаля, вече много малко ме болят гърдите, а досега ги чувствах доста големи и напрегнати. А четох, че когато симптомите спрат, това означава мъртво бебе. За всеки случай ще отида и на друг лекар, но вече не се надявам.  Sad

# 48
  • кв.Изток
  • Мнения: 1 219
Много съжалявам, ако се окажеш права  SadНе намирам думи, с които да ти вдъхна кураж...

# 49
  • София
  • Мнения: 418
Миличка,
Не губи така лесно надежда!За цялата ми бременност не съм усещала напрежение в гърдите, а бебето си е ОК.
Доката не ти потвърдят поне още веднъж не бързай. Опитай се да прецениш кога е станало забременяването като дата поне приблизително. Това ще определи възръстта на бебето доста точно и така вече ще има по-голяма ясното какво може или не може да се очаква.
Стискам палци!!!!

# 50
  • Мнения: 2 908
С две ръце ти препоръчвам др.Ангелов.Не ми е гледал бременноста,но е много добър лекар,сега ходя при него постоянно и знам,че ако има нещо,ще го види.Мен гърди не са ме боляли никога,докато бях бременна,нито имах симптоми.Не смятам,че това е водещо.Чувам,че и от Митев са доволни габровки-където и да отидеш-просто отиди още тези дни да те види друг и пиши тук веднага!

# 51
  • София
  • Мнения: 2 802
Благодаря на всички, които ми писахте, но мисля, че вече нямам шансове. Днес симптомът, който имах - болки в гърдите, много намаля, вече много малко ме болят гърдите, а досега ги чувствах доста големи и напрегнати. А четох, че когато симптомите спрат, това означава мъртво бебе. За всеки случай ще отида и на друг лекар, но вече не се надявам.  Sad
Не прави прибързани заключения, може да се окаже, че грешиш. Стискам палци  fingerscrossed

# 52
  • Мнения: 2 231
Благодаря на всички, които ми писахте, но мисля, че вече нямам шансове. Днес симптомът, който имах - болки в гърдите, много намаля, вече много малко ме болят гърдите, а досега ги чувствах доста големи и напрегнати. А четох, че когато симптомите спрат, това означава мъртво бебе. За всеки случай ще отида и на друг лекар, но вече не се надявам.  Sad
Не прави прибързани заключения, може да се окаже, че грешиш. Стискам палци  fingerscrossed
Така е не бързай със заключенията. Моята първа лекарка която откри че съм бременна в 5 седмица ми каза да отида пак чак в 10седмица, за да е сигурно дали има сърдечни тонове или не, понеже по някой път се появяват по-късно. Така и направихме отидохме чак в началото на 11 седмица за преглед и да потвърди че има сърдечна дейност. 8 г.с. още не означава със сигурност, че ембриона няма да се развие. Изчакай поне до 10 седмица.
Ще стискаме палци всички тук, да се окаже че и лекаря и ти грешите. newsm17

# 53
  • Мнения: 9 973
отиди при друг лекар

# 54
  • Мнения: 438
Не се предавай така лесно! Naughty
Както виждаш всички са единодушни, така че отиди поне при още един лекар.
С теб сме!

# 55
  • Мнения: 11 003
Миличка, не ходи при Митев! ooooh! Преди 3 г. имах неуспешна бременност и когато изпитах съмнения, че нещо не е наред с бебето, отидох при него. Не ми се обяснява тук цялата история, пиши на лични, ако те интересува. За твоя случай ти препоръчвам Анчев или Ангелов. Аз потърсих второ мнение от Анчев и той реагира бързо и адекватно.
Успех Hug

# 56
  • Мнения: 3 034
Благодаря на всички, които ми писахте, но мисля, че вече нямам шансове. Днес симптомът, който имах - болки в гърдите, много намаля, вече много малко ме болят гърдите, а досега ги чувствах доста големи и напрегнати. А четох, че когато симптомите спрат, това означава мъртво бебе. За всеки случай ще отида и на друг лекар, но вече не се надявам.  Sad

това със симптомите изобщо не е вярно! те се появяват и изчезват вследствие хормоналните промени и съвсем не са нон стоп при всеки! недей да си внушаваш, мисълта е много силно нещо  Stop

# 57
  • Мнения: 4 753
Защо се самонавиваш сега....  Rolling Eyes  Аз нямах никакви симптоми през цялата бременност... Въобще не е показателно това, че не те болят гърдите, няма да те болят през цялото време... Пожелавам ти успех...  Peace

# 58
  • София
  • Мнения: 262
Зима, това с гърдите хич да не те притеснява, мила. Аз имах напрегнати гърди само първата седмица и после нищо. А човекът е вече на 2 месеца.

# 59
  • Earth
  • Мнения: 1 952
Зима, пиши ни. Чакаме добрата новина  Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт