Ще ходите ли днес да се поклоните

  • 3 341
  • 45
  •   1
Отговори
# 15
  • Пловдив
  • Мнения: 2 163
Да аз съм ги виждала всичките по отделно , не знам дали заедно са "по-силни", но ако са ще извършат чудеса .Аз лично не бих отишла в тая тъпкня.За радост има чудеса   Peace  bouquet

# 16
  • Мнения: 1 447
Не, няма да отида. Не вярвам в чудодейни икони.  Crossing Arms
Аз пък вярвам и ако имах възможност бих отишла.

# 17
  • Мнения: 2 908
Бих дошла,но не смятам,че е нормално да пътувам 170км ,за да се наблъскам ,сред навалицата,само заради иконите.Виждала съм и съм пипала една от тях.

# 18
  • Мнения: 42
Няма да мога да отида, иначе много ми се иска.  Sad

# 19
  • Мнения: 191
За съжаление не вярвам в чудеса! А много ми се иска, защото така човек има повече вяра в доброто... и надежда.

# 20
  • Мнения: 674
Ако бяха във Варна разбира се че бих отишла!!
Идете няма да съжалявате!! Peace Peace
Вярваща съм Praynig Praynig Praynig

# 21
  • Мнения: 4 753
Не съм вярваща, няма да ходя... Ще е чудо, ако на поклонението няма припаднали бабки от дългото чакане и жегите...

# 22
да, смятам да отида след работа. някой знае ли до колко часа може да се отиде?

# 23
  • Мнения: 1 187
Отидох към 10:15 с детето и като видях каква опашка има със заграждения и се отчаях. Tired Обиколихме храма и седнахме в близкото кафене на сянка,докато пиех кафето си казах,абе иконите са дошли и трите при мен,трябва да има начин да ги видя и докосна сега,кога иначе ще отида до Рилския,Бачковския и Троянския манастир?!И се запътих пак на там,на страничния вход помолих една полицайка да влезем,и тя взе,че ни пусна! Praynig Упях да ги докосна,детенце много се впечатли от свещите,хОра и постоянно ме питаше "защо пее попа" Simple Smile Хванах малко и от литургията с Патриарх Максим.
Като се поклонихме пред светините ни дадоха календар на трите икони,патриаршеско послание и памуче,напоено с розова вода.Отдело си купих една голяма икона на Св.Троеручица,смятам да я осветя скоро.

Навалицата беше невероятна,имаше и болни дечица,дори бебета,но си заслужава! Peace

Иконите са изложени за поклонение три денонощия,считано от вчера вечерта.

# 24
  • Мнения: 806
Чудеса има всеки ден, просто трябва да си отворим очите за да не ги подминем.  Много бих  искала да отида. 

# 25
  • при Arctic Monkeys
  • Мнения: 2 215
Чудеса има всеки ден, просто трябва да си отворим очите за да не ги подминем.  Много бих  искала да отида. 
абе, на мен все нещо ми убягват тези чудеса. и очите си отварям, и се зверя, и пак нищо.

# 26
  • Мнения: 2 803
Ако бяха във Варна разбира се че бих отишла!!
Идете няма да съжалявате!! Peace Peace
Вярваща съм Praynig Praynig Praynig

 PeaceПодкрепям!

# 27
  • София
  • Мнения: 478
да, днес отивам Crazy По последни данни заради многото желащи ще са изложени до понеделник. Мисля да отида привечер, защото храмът е отворен и през нощта. А чудеса има - ако човек има вяра и повярва в тях Crazy

# 28
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Опитах да ги видя... имаше километрична опашка в 23:00ч в четвъртък вечер.
Да се поклоня - не, но да ги докосна и да се помоля пред тях - да.
За 6-8м. назад във времето съм го правила това, но ми се щеше 3-те накуп да ги зърна.
Троянската Троеручица е най-най, за мен. Peace

# 29
  • Мнения: 3 886
МИсля да отидеме с децата но незнам как ще издържат на опашката  ,малко ми е притеснено винаги съм мечтаела да ги зърна,пипна още когато майка ми беше жива SadСилно се надявах че те могат да помогнат.За портокоола  Аз ВЯРВАМ в иконите вярвам и в  РУСКАТА ЦЪРКВА . HugМОже би който  го усеща си знае най добре .незнам дали да не ида  през ноща ама сека  няма никой около мен познати кой на море кой на село кой на вила  ooooh! newsm78

Общи условия

Активация на акаунт