Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

Отговори
Здравейте момичета, в 1-те 3 месеца на бременността ми (все още не знаех за нея)имаше случаи в които спах по корем.Дали това по някакъв начин може да е навредило на плода.
Предварително ви благодаря за отговорите.

# 1
Аз си спях по корем докато не ми стана неудобно. Не мисля, че е опасно, ако ти самата не чувстваш дискомфорт.

# 2
Споко! Нищо не е и усетил плода Wink Проблем е след 5-тия месец някъде...

# 3
в такава начална бременност няма проблем.

# 4
             Не мисля , че е проблем ! Аз още си спя по корем но това което ми пречи е болезнените гърди а не коремчето. Не се тревожи всичко е ок!   bouquet

# 5
Споко, аз до доста по-късничко си спах по корем. Просто така си ми беше удобно Grinning Не мисля, че с това съм увредила плода  newsm78

# 6
И аз не смятам, че е проблем, аз обаче не мога да спя по корем заради гърдите Cry

# 7
Аз също мисля,че няма проблем в началото да се спинка по корем.Спинкай сега ,както ти е удобно,че после място няма да можеш да си намериш Laughing

# 8
  • Варна
Щом не те е боляло или убивало, няма проблем. лично на мене още в началото почна да ми убива и ако легна по корем, както много обичах, ми причиняваше болка.

# 9
Няма проблем, с нищо не си навредила на бебето Peace Скоро и да ти се иска няма да можеш да спиш така Laughing

# 10
Аз си спях по корем докато не ми стана неудобно. 

И аз така  Peace

# 11
Споко! Аз спях по корем едва ли не до последно, докато вече не можех да лежа върху него, но пък се извъртах странично. Нищо му няма на бебо, той е защитен от околоплодните води, а и в първите месеци е толкова малък, че се шири на достатъчно място  Grinning

# 12
Нищо тревожно няма. Щом си се чувствала комфортно и щом си добре...

# 13
  • София
И аз в началото спях по корем, това ми е любимата поза за сън. Но като ми стана неудобно, смених позата.

# 14
  • София, в момента в любимото ми село Железница
С първата си бременност спях до края по корем. По друг начин немога. Немисля, че има пробрем! Сега отново така Mr. Green

Редакция на ключовите думи на тема

Общи условия

Активация на акаунт