Огледала

  • 3 046
  • 8
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2
Момичета, бихте ли ме посъветвали, какво се прави със старо огледало?
И в двете жилища, в които съм се нанасяла, старите собственици оставиха огледалата си. Сега имаме едно много старо и искаме да го сменим, как да постъпим?
Благодаря!

# 1
  • Русе
  • Мнения: 2 354
Не съм чувала да се прави нещо специално със старите огледала...

# 2
  • Мнения: 2 803
Какво те притеснява? Изхвърли го или го дай на някой! Hug

# 3
  • Мнения: 3 376
Сега ще ме обвинят във вещерство,нооо....Това,което знам аз е че всяко огледало носи енергията на собствениците и на тези,които са се оглеждали в него.Затова не е хубаво да се ползват стари огледала,защото всичко се е "запечатало" там,а то не винаги е хубаво.За нанасяне в нов дом-най-добре ново огледало.
Това всъщност важи и за почти всички мебели,има го и във фън шуй-както за спалнята например.
Също е хубаво да се бършат често голедалата,така се прочиства и енергията наслоена върху тях.

Иначе знам,че не трябва да се чупят,т.е. няма как да го хвърлите.Чувала съм,че по принцип огледало се заравя в земята,но ако е по-голямо нямам идея как ще стане newsm78

Иначе моя съвет е че трябва непременно да го смените-ако има възможност разбира се,поне аз така бих постъпила Peace

# 4
  • Мнения: 1 699
Аз също не бих държала такива огледала в къщи.Ако няма на кой да го "подариш" защо не го дадеш в някой стъкларски магазин.Няма да си го хвърлила а подарила.Мисля че вземат такива неща но не съм сигурна,можеби им влизат в употреба.

# 5
  • Мнения: 214
остави го до кофата за боклук - някой ще си го хареса

# 6
  • София
  • Мнения: 2 801
остави го до кофата за боклук - някой ще си го хареса
Peace

# 7
  • Мнения: 2 388
Аз лично старите ги оставих до контейнера.

# 8
  • Мнения: 1 554
Аз лично старите ги оставих до контейнера.

и аз Peace

Общи условия

Активация на акаунт