Майчета за февруари в нова темичка събрани

  • 20 390
  • 295
  •   1
Отговори
# 285
  • Мнения: 30
Привет,
Бульовче,разбрах..просто се обърках от толкова много дати и прокървяването Simple Smile
Момичета време е за нова темичка,с тази се справихме по-бързо и от другата Shocked
За заглавието-нямам претенции,важното е да си пишем някъде.
Ioli, екзкурзията ти звучи прекрасно,направо приказно!
Аз пък се пека по басеини,плувам и се забавлявам докато все още съм по-подвижна newsm08
А в понеделник или вторник трябва да пътувам до София,а така не ми се иска...в тая жега.......  ooooh!

# 286
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 777
ДАрима,благородно ти завиждам за басейните.Аз много бързо се умарям и никъде не ми се ходи. Confused
Ей сега се връщам от разходка ,ходих половин час и направо полудях .Исках само да седна някъде  ooooh!
Относно заглавията на темите-нямам претенции. Peace

# 287
  • Мнения: 30
Zab4e,опитай да отидеш на някой хубав басейн,ще видиш,че е много релаксиращо.Във водата ще се чувстваш много свежо и прохладно в тия жеги.Не е нужно да стоиш много,колкото да се освежиш.Аз въобще не се разхождам през деня,понякога вечер след 9 с кучетата за малко и това е Simple SmileМного е горещооооооооо ooooh!

# 288
  • Мнения: 941
Добре дошли на новите мами  Hug

Да ви почерпя виртуално за вчерашното преодоляно юридическо препятствие Wink
Почерпката е съобразена с вкусовете ми по настоящем Crossing Arms  така , че да не се изненадате от скромната почерпка... Whistling
(пък и всичко е на една ръка разстояние,в близкия магазин, ако на някоя мама и се прияде....)




и десерта...


# 289
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 777
Честито,mothers-of -pearls   bouquet

# 290
  • Мнения: 17
Коремчета аз да задам насоката (поне в началото де ) на новата ни темичка:)
Ще съм ви много блаодарна ако споделите мнението и опита си по отношение на ходенето на море и басеин през бремеността newsm78. Да си призная не съм питала лекаря и не знам какво мисли медицината. Но до тук неколкократно се споменаваше от някои от вас, че ще почиват. Според вас  вредни ли са слъчевите лъчи и как можем да се печем ако изобщо е възможно. По отношение на басеините да си призная имам си отрицателно мнение , прекалено много химия е там и още повече хора. Маи е по-безобидно на море да се топнеш, но се чудя до колко е безопасно за бебо и дали изобщо има някаква опасност #Crazy А така ми се ходи някаде за няколко дни да се поразсеем с таткото малко, много обичам водата обаче и не мога да си представя да сам на море и да не се натопя  ooooh! Споделяите моля ви каквото знаете ........  bouquet

# 291
  • Мнения: 30
PIS74f,относно басейните и морето..
аз ходя на басейни редовно сега в жегите,а в края на месеца заминаваме дружно на море в прекрасния Созопол.
И аз не съм питала лекаря си,но се рових в нета и нищо отрицателно не намерих.Пък и ако беше опасно,доктора щеше да предупреди всички ни,нали?Днес гледах хубаво документално филмче[свалих си го] на discovery за цялата бременност и даваха една бъдеща мама някъде в 8-ия месец в басейна-плуваше и релаксираше.Така,че не мисля че има опасност,освен разбира се ако басейна е съмнителен и неподържан Crossing Arms
За морето вече незнма и наистина ще попитам доктора преди да замина.Иначе за тена и печенето на слънце-всичко в умерени количества е добре, но само след 3 на обяд ,даже 4.Това е моето мнение Simple Smile

# 292
  • пак там
  • Мнения: 2 885
За уикенда бяхме на море, и двата дена - никакви проблеми, да чукна на дърво Simple Smile Само дето от пътуването малко се поуморих, макар че го правихме на два тура Simple Smile

# 293
  • София
  • Мнения: 66
Мами, вече сме в новата темичка Simple Smile

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=313871.0

# 294
леле колко сте писали !!!! аз днес съм на доктор да видим как е бебчо по цял ден ми е лошо днес  бях на курмуване това гадене ме побърква но търпя!!!!!едвам издържам на работното място но поне работата ми не е натоварваща но пак е доста мъчително!!!!дано всичко е наред!!!!!мен доктора не ми е забранил кафето аз спрях да пуша но пък трябва да се ограничавам в секса което е малко неприятно но зарадди бебчо си заслужава само всичко да е наред!!!!а кафето принципно доколкото знам го забраняват по нататък защото вече като започнеш да усещаш бебето кафето го кара поцече да рита и е неприятно!!!!!аз си пия сутрин мляко с нес защото просто не ми се пие повече че ми е лошо!!!!имам апетит за 5-тима и не мога да ям заради гаденето!!и вкусовете ми се променят като в критическата!!!!леко бременеене мили мамииииииии!!!! Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes preggo newsm51 newsm03

# 295
  • Мнения: 143
Здравейте момичета, и на мен ми се ходи малко на море - най-вече за да сменя обстановката, но доктора ми забрани да влизам във водата ( аз в 6 г.с. имах леко кръвотечение и сега пия Дуфастон) и да се пека само под чадър. На мен малко ми стана тъпо, но мъжо настоява за да мога малко да се разсея и да си починем. С две думи незнам какво море ще бъде, но в петък отиваме за четири дни и стискайте палци всичко да е наред!
Лек ден и усмехнат ден!

Общи условия

Активация на акаунт