рошав килим - скубе се ....

  • 7 094
  • 21
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 6 039
показваш на децата как се прави, казваш,  че прахосмукачката е косачка и им казваш редовно да си косят тревичката в двора... Wink

# 16
  • Пловдив
  • Мнения: 1 854
О, точно такова мекичко килимче искам да взема.
Сега пък като ви чета ...  Tired

И все пак - къде има такива да погледна и да ги пипна?

# 17
  • Мнения: 878
 Joy Joy Joy
правилно,хем възпитателно,хем чисто.....е дано да спре де .... Rolling Eyes

# 18
  • Countryside
  • Мнения: 11 628
Аз много ги харесвам тези шаги килимчета. Мислех да си купя няколко за новата къща.Наистина ли пускат толкоз много космарлъци  ooooh! И докога ги пускат, хайде седмица-две става, ама няма цял живот да им прислужвам  Crossing Arms

# 19
  • Мнения: 1 116
Като ви чета и все повече почвам да си харесвам моя, от ден първи нито влакна, нито мъх е падал от него, имам го вече две години. Купих го само временно, докато си намеря килим какъвто исках(да не казвам като кои Wink) и ето вече две години стои, ако го сменя ще е пак за същия тип, много лесно се чисти с прахосмукачката, а най-голямото му предимство, че не се забелязва всяко боклуче паднало върху него.

# 20
  • Мнения: 158
Килимчето е супер.До нас има един магазин за килими всеки ден минавам от там и ги заглежгам,но като чета май ще се откажа да си взема такъв.Наистина доста се скубе.Като се изпере да ли няма да се степа и да се изгуби красотата му?

# 21
  • Мнения: 878
ами не ,не мисля.Този който ми е в хола е почти същит ,пера го всеки месец и нищо му няма.

Общи условия

Активация на акаунт