Обрив след кола маска

  • 28 067
  • 26
  •   2
Отговори
# 15
  • Мнения: 0
Следващият път ще пробвам с гентамицин-паста. Дано има ефект, защотот тези пъпчициии Cry

# 16
  • София
  • Мнения: 1 914
Ама те просто пъпчици ли са ?

На мен след отскубване, направо се зачервяват, став с връхчета, че и гнойни. И затова съм принудена да се бръсна. От последния път на триъгълника имам даже белези останали.  Cry

# 17
  • В къЩи.
  • Мнения: 2 189
Ама те просто пъпчици ли са ?

На мен след отскубване, направо се зачервяват, став с връхчета, че и гнойни. И затова съм принудена да се бръсна. От последния път на триъгълника имам даже белези останали.  Cry

Защо не ползваш депилатоар ,с него космите изникват малко по/късно и не така остри и дебели както след бръснене.

# 18
  • София
  • Мнения: 1 914
Защото само след бръснене, т.е. когато няма отскубване с корен, не ми се появяват рани. Иначе- казах какво става.  Rolling Eyes

# 19
  • Мнения: 28
Защото само след бръснене, т.е. когато няма отскубване с корен, не ми се появяват рани. Иначе- казах какво става.  Rolling Eyes

Депилатоара е кремче с което се мажеш, изчакваш известно време и минаваш с нещо като шпатула. Подобно на бръсненето, няма скубане. Иначе за кола маската и аз бях така първите пъти - пъпчици, гнойни при това, но след 3-4 път просто остава зачервяване и дребни червени пъпки (които както казах се махат с Гентамицин - паста). Иначе Гентамицина помага и за тези с връхчето. Освен това след кола маска не трябва да се мокриш поне 5-6 часа, за да няма гнойни пъпчици. Ако проявиш търпение, кожата ти ще привикне. Аз съм За кола маската  Peace

# 20
  • софия
  • Мнения: 2 140
Вземи си Вита Мерфен.

# 21
  • София
  • Мнения: 1 914
Ох, не чета внимателно, то не било епилатор, а депилатоар.  ooooh!

Според мен не е удачно да ползвам депилатоар за интимната зона.  Rolling Eyes А на мен там ми е мъката.

И други са ми казвали, че в началото се получавам тези пъпки, но нямам нерви да пробвам 3 път. По- скоро не ми се прежалва кожата ми. Сериозно ви казвам, че имам егати белезите сега и седят и като тъмни петна.  Crossing Arms

# 22
  • В къЩи.
  • Мнения: 2 189
Ох, не чета внимателно, то не било епилатор, а депилатоар.  ooooh!

Според мен не е удачно да ползвам депилатоар за интимната зона.  Rolling Eyes А на мен там ми е мъката.

И други са ми казвали, че в началото се получавам тези пъпки, но нямам нерви да пробвам 3 път. По- скоро не ми се прежалва кожата ми. Сериозно ви казвам, че имам егати белезите сега и седят и като тъмни петна.  Crossing Arms

Усетих аз ,че от късния час не си дочела внимателно  Wink
Защо да не е удачно да ползваш депилатоар за интимните части ? Мойта проблемна зона също е там,от всичко се обривах и ставах в пъпки,а най/лошото е лятото,когато трябва да си избирам бански  Sick все си купувах тип къси панталонки за да крия колко е възможно повече  Twisted Evil. Но това лято се пекох по бански с нормално долнище  Flutter и това благодарение на депилатоара. Peace Вярно ,че трябва да внимаваш когато нанасяш крема да не попадне където не трябва  Mr. Green и после да стоиш ....абе в доста смешна и неудобна поза 10 мин,но според мен си заслужава. Ако все пак се решиш да пробваш трябва да знаеш,че първите 3 или 4 пъти няма да ти почиства добре,защото космите са доста твърди от бръсненето,затова аз след това повтарях леко с бръснача,но сега не ми се налага.

# 23
  • София
  • Мнения: 1 914
Благодаря ти, може и да пробвам. Препоръчай марка.  Thinking

А по принцип се притеснявам по същата причина, поради която не използвам за миене сапун, например. Да не ми се наруши и без това лабилната среда и после айде пак гъбички.  #Crazy

# 24
  • Мнения: 120
Първия ден почти винаги е така после се оправят.


На тридесет годишна възраст реших сефте да си обезперушиня ръцете. Mr. Green
Сега съответно имам леко обривче и сърбеж. Има ли лек за моето положение или да си чакам кротко да ми мине, без да правя нищо?

# 25
  • В къЩи.
  • Мнения: 2 189
Благодаря ти, може и да пробвам. Препоръчай марка.  Thinking

А по принцип се притеснявам по същата причина, поради която не използвам за миене сапун, например. Да не ми се наруши и без това лабилната среда и после айде пак гъбички.  #Crazy

Виж тази тема http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=420841.msg12178548#msg12178548  тук момичетата коментират марките ,защото аз не съм в Бг и ползвам една тукашна марка,която едва ли я има в Бг.
После да споделиш резултата  Peace

# 26
  • София
  • Мнения: 1 914
Мерси, ще питам и там.   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт