ОКТОМВРИЙКА чака времето да мине, да вземе отпуск и да си почине!

  • 18 250
  • 287
  •   1
Отговори
# 30
  • Варна
  • Мнения: 1 576
Неди, това ли е количката ти ?

 

# 31
  • Бургас
  • Мнения: 723
Пуки ЗЛАТНА си да знайш Hug Hug Hug newsm20

# 32
  • Бургас
  • Мнения: 723
Пуки,взехте ли джипарата?
Направихте ли едно кръгче?

# 33
  • Мнения: 95
Вярно, че последния път имаше друга продавачка, но аз мислех, че се въртят на смени или нещо подобно. Иначе съм ходила и в новия им магазин, който е в уличката на Биберон и ми е близо до работа. Там продавачката също беше ужасно учтива. Търсех си определен модел панталон, тя звъня по другите им магазини дали имат моя номер, после в цеха им, да ми пуснат поръчка. Абе доволна съм. Определено през седмицата ще намина да си потърся и бельо.

# 34
  • Мнения: 42
Днес и аз ходих до магазин "Рени", но за съжаление имаше бележка: връщам се след 5 минути... Любимите ми бележки! В тая жега не ми се чакаше може след обед пак да се замъкна, че и аз имам  нужда. Да се похваля днес си купихме кантар, заради мъжа ми, че е на диета Grinning! При лекарката бях 58кг, а тука съм 55кг. А мъжа ми се е теглил и на друг кантар и е бил 90кг, колкото този го показва. Сега не съм убедена кой е верния кантар, ама много се усъмних, че съм качила 7кг за един месец, просто не ги усещам, не че ме притесняват по принцип... Все пак се надявам да не съм отслабнала, че това е вече лошо! Хайде лек ден на всички, аз отивам да чистя, че кочината винаги е голяма когато мъжа ми си е вкъщи  hahaha!

# 35
  • Бургас
  • Мнения: 723
Шикимики не се преумаряй-внимавай с чистенето!!!
А за килцата по мое мнение повечето кантари по лекарските кабинети са верни ,ама друг път!
Щом ти се чувстваш добре това е най-важното! Hug

# 36
  • Мнения: 42
Тъкмо седнах да почина, че голяма жега! Пфуууууууу. А за кантара на моята лекарка Laughing , той е от онези старите с тежестите ако се сещаш, дето трябва да си специалист, за да разбераш колко те е премерил  Joy. Може и да е верен...кой знае Wink.

# 37
  • Мнения: 206
Привет сладурки, гледам много полезни темички разисквате,
тази с количките ми  е любимата - ама пусто нищо не отбирам, съгласявам се да привикаме на помощ миналогодишните октомвроийки, кой ако не те ще ни дадат най-точни сведения за.... "нивото на река Дунав" Laughing
shikimiki- и аз мила гледам да пооправя хауса вкъщи на пресекулки, незнам защо но много бързо омалявам, получавам сърцеуп и ме мързииии - това просто не съм аз, а такава е кочина и у нас Embarassed даже искам да си пусна и епилатора, ама гъзицата не се вдига ooooh!
Всички са изчезнали нанякъде, дано сте на хладни и приятни места.
Сев, дай снимчица на количката, ще ни бъде интересно  Hug

# 38
  • Мнения: 42
Днес гледах една количка, която ми се стори не лоша.




# 3 положения на гръбчето
# Превъртаща се дръжка
# Механизъм за сгъване с една ръка
# Подвижен борд
# Поставка за крака, регулираща се на височина
# Оборудвана с 6 бр гуми
# Предни двойни завиващи гуми
# Чанта и покривало включени в цената
# Голям кош за багаж
 Но явно това е по-стария вариант на Дакота, защото тази която гледах днес имаше спирачки и на задните колела и тежеше 12кг., а не 15 както я дават тази в сайта. Как ви се струва?

# 39
  • Мнения: 95
shikimiki, от всичко, което изчетох тези дни останах с впечатление, че не хвалят много-много чиполиното. Напоследък се улавям, че като видя майка с бебе по улиците впивам поглед в количката. Като цяло въпреки негативните мнения, много майки си ги карат. Иначе от този ценови клас препоръчват по-скоро cangaroo.

# 40
  • Мнения: 156
Здравейте, мамчета Hug
Пуки, какво стана с детската стая  newsm78 сглобиха ли я, доволна ли си?
Днес имах малко притеснения с мама, ама вече всичко е наред / слава Богу Praynig/ ама сега съм, като изцеден лимон Tired
Шики, тази количка комбинирана ли е newsm78
И аз съм ЗА комбинираните колички Peace Синето ми е зимно бебе и изкарахме с нея до годинка и нещо. Чак тогава си взехме по-олекотена лятна количка. Лично аз смятам пак така да направя Grinning
Приятна вечер ви желая Hug Heart Eyes

# 41
  • Мнения: 899
И двете колички - на Nedialka 81 и shikimiki ми харесват много, нещо такова си представям аз. За Чиполино съм чувала и хубаво, и лошо, за Кенгуру има само добри отзиви. Все още съм влюбена в една количка, на която Ванче мамче беше пуснала линк.......малко скъпичка ми идва и ще й се любувам оттук  Thinking
Днес сме само с 1 компютър у дома и не мога се добера до него от малкия. Казвам ви bye засега, и аз пошетвам у дома, събота е все пак. И си отспах в почивките, много съм доволна  Hug

# 42
  • Мнения: 558
shikimiki ,
в тази количка току- що родено бебе не може да стои по моето скромно мнение... От 5-6 месечно нагоре- да. Ако някой е на друго мнение- държа да го чуя...
Гледам как са изброявани като качества броя гуми, спирачките... че се сгъвала с една ръка... това всяка количка го има така или иначе... единствения плюс, който аз виждам е "превъртащата се дръжка".

Не казвам че количката е лоша, просто не е за малки зимни бебета, иначе като дойде пролетта няма да имате удържане с нея- "предните завиващи" гуми и цялата дръжка я правят доста маневрена с една ръка, а и багажника отдолу хич не е за подценяване...

Пак ще си повторя теорията, че бих си купила количка със зимен кош на първо време (виж червената количка от мнението на Пуки, по горе), а за пролетта бих взела много по- лека количка...

нещо такова... тогава бебоците ще са порастнали и понатежали (нагоре надолу по стълби и препятствия от всякакво естество- с лека количка е за предпочитане)... този Макларън на снимката- ОПРЕДЕЛЕНО не е така маневрен, заради рогатите дръжки и малките двойни колелца, иначе и на него му се въртят предните, което е добре за лош терен...
В краен случай, бих взела и като тази от мнението на Шики, защото наистина ми изглежда удобна за бутане и за багаж... малко тежичка само, но стабилна...

Като една опитна мамка alliss3 също е забелязала готината количка, която Ванче Мамче беше пуснала- не съм голям привърженик на комбинираните колички, но тая, наистина си я биваше и бих си я поръчала без да се замислям!

Абе спирам да философствам, всеки да намери това, което иска пожелавам...

# 43
  • Варна
  • Мнения: 1 576
Неди, не кръгче, ами цели сафарита си правим от вчера. Едни гори, реки, няма спиране.Но ще поспра малко, че не ми се ражда в 6ти месец. Grinning
 Тедико, стаята е сглобена, ама два дни все хайтосвам и не остава време да я наснимам.
[sfkbfk],мненията ти са много полезни според мене. лично аз преди да купя количка търсих такива мнения и затова се ориентирах добре.

# 44
  • Мнения: 156
Добро утро, момичета Hug
Пуки, радвам се за вас Grinning Браво smile3501 Със здраве да си ползвате новите придобивки Peace
Софкобофко, мнението ти е много полезно, особено за мамитата на които им е за първи път Peace А и за всички останали, това че сме отгледали по едно хлапенце съвсем не означава, че знаем абсолютно всичко Naughty
Ееееееееех, днес е неделя и няма никооооой Tired
Весел и спокоен ден Hug

Общи условия

Активация на акаунт