Пиете ли кърма?

  • 1 248
  • 29
  •   1
Отговори
  • Мнения: 271
Скоро ми казаха, че за да имам кърма, трябвало да си пийвам от кърмата, която изцеждам....newsm09  Някакви коментари?

# 1
  • Мнения: 2 489
NO COMMENT   Laughing

мен ме е гнус да я опитам даже...

# 2
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 786
Изобщо не ме е гнус да си я опитам, но не, не я пия...още повече с такава цел Simple Smile
Много смешно изказване са направили Wink

# 3
  • Мнения: 5 255
 #Crazy Нееее  Naughty

# 4
  • Мнения: 3 161
Пила съм, когато съм на работа и се цедя - вкусна ми е и не виждам защо да я хвърлям. А и как може да ме е гнус да опитам нещо, което давам на детето си? Но с цел да си увелича кърмата не ми е хрумвало да я пия, и за първи път чувам такава теория. Мисля, че има много други способи за увеличаване на кърмата, които сме обсъждали нееднократно.  Simple Smile

# 5
  • София
  • Мнения: 18 679
 Shocked Sick Naughty

# 6
  • София
  • Мнения: 3 630
Не, на мен дори ми звучи смешно.

# 7
  • Мнения: 6 243
Не, а и като способ за увеличаване на кърмата е достоен да влезе в списъка на великите нелепици.

# 8
  • UK
  • Мнения: 1 334
 Laughingнеееее,големичка съм да се кърмя. за първи път чувам такова нещо. но съм пробвала,харесва ми на вкус и на мъжо също Laughing Embarassed

# 9
  • Сливен
  • Мнения: 382
Скоро ми казаха, че за да имам кърма, трябвало да си пийвам от кърмата, която изцеждам....newsm09  Някакви коментари?

Ммммм, дааа... Това обяснява всичко. Когато имах мнооого кърма често изпивах остатъците. Затова и съм имала много. Сега не я пия, щото тъкмо стига за Деничка и ... Ами не е много.  newsm53
По скоро си мисля, че като изпиваш и ти част от кърмата ще се налага да изцеждаш повече от нужното, съответно ще стимулираш повишено производство на кърма. Т.е. и да не я пиеш ти, а някой друг пак ще става.  smile3503

# 10
  • София, Младост 2
  • Мнения: 8 374
Пия,ако съм изцедила (много рядко ми се случва да трябва да оставя за беба,ако ме няма повече от 2ч,докато съм на курс) и остане неизпита - жал ми е да я хвърлям,а на вкус без да е нещо особено не ми пречи.Всъщност първите седмици,когато цедях по малко с помпата преди кърмене,за да омекне ареолата,направо редовно си изпивах изцеденото.
Но и аз смятам,че няма връзка пиенето й с количеството,което ще произвеждаш Grinning

# 11
  • Мнения: 3 777
 Joy Joy JoyЯвно днес ми е смешен ден. Joy
Не аз не мога да я пия, просто не мога.
Но виж мъжа ми е като второ кърмаче, само дето си е загубил сукателния рефлекс и пие от чаша. Laughing

# 12
  • Варна
  • Мнения: 4 818
А много е удобно да имаш провиснала цицка. Flutter НадиГаш гърдата, засукваш си, утоляваш жаждата и прибираш обратно в цицкодържателя. Много хитро дори, не бях се сещала. Трабвя да опитам някоъ път. Blush
Досега не съм си опитвала производството.

# 13
  • Мнения: 6 243
А много е удобно да имаш провиснала цицка. Flutter НадиГаш гърдата, засукваш си, утоляваш жаждата и прибираш обратно в цицкодържателя. Много хитро дори, не бях се сещала. Трабвя да опитам някоъ път. Blush
Досега не съм си опитвала производството.
ще ме умориш
някой ден ако се задуша, ти ще си виновна.

# 14
  • Мнения: 7 106
А много е удобно да имаш провиснала цицка. Flutter НадиГаш гърдата, засукваш си, утоляваш жаждата и прибираш обратно в цицкодържателя. Много хитро дори, не бях се сещала. Трабвя да опитам някоъ път. Blush
Досега не съм си опитвала производството.

 smile3532 smile3532 smile3532 smile3532 smile3532 smile3532

Божке лееее! Откъде ти хрумват тия работи, направо ще се гътна от смях с тебе! Моля те, вземи си на Рибарица торбите с чувството за хумор да раздадеш и на нас малко Laughing.

По темата : опитвала съм си млекопроизводството, даже веднъж си сложих малко и в кафето, като ми беше свършила сметанката kaffeetrmker_2.....ми бива да ви кажа, ама за всекидневно ползване в домакинството или пък с цел увеличаване на лактацията не ми е и хрумвало.

Общи условия

Активация на акаунт