Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 5 юли 2008, 09:00 ч.

Няколко въпроса за Варна

• 1 899
  • 24
  •   1
Отговори
Иска ни се септември да заведем каката на море и докато тя и тати са на плажа,аз да търся сенки из морската градина с бебето Simple SmileПритеснявам се единствено къде да се храним,Ния е на 4 и ми се иска да избегна доколкото е възможно, некачествена храна.Има ли във Варна хотели с ол инклузив?А хубави хотели с басейн и детска анимация в близост до морската градина?Търсих писано по темата,не намерих,извинявам се ако има такова и благодаря за отговорите предварително Simple Smile

# 1
В града няма хотели на ол инклузив.
Виж Константин и Елена, Слънчев ден.

# 2
Уффф,от този отговор се опасявах.В Константин и Елена е хубаво,бяхме там за Гергьовден,но по алеите минават коли и не мога да пусна спокойно Ния да кара колело и да тича.Пак ще ми се разминат разходките явно Confused

# 3
Мисля, че в "Камелия" може да се съчетае вкусна и качествена храна+ близко разстояние до морето.Там специално има всичко за ядене, няма начин да не си изберете.

Ако сте в центъра на града и близо до Морската градина, може да се храните в "Тропс къща",съвсем наблизо е и също има разнообразна и вкусна храна.Няма нещо ,което да си го помислиш, че ти се яде и да го няма/ от традиционните блюда/Недостатък-винаги има много хора.На същия ред на ъгъла има едно подобно заведение с добра кухня, но не му зная името.До морската градина е близко и Хепи, но не го препоръчвам, особено за деца- в никакъв случай!

# 4
Мисля, че в "Камелия" може да се съчетае вкусна и качествена храна+ близко разстояние до морето.Там специално има всичко за ядене, няма начин да не си изберете.

Това хотел ли е или ресторант?

# 5
"Камелия" - това е хотел и ресторант, намира се до табелата накрая на Варна, по пътя за Дружба. Ако знаеш къде са Бризовете - там, от другата страна на шосето. Наскоро имаше тема за разочаровани от хотела - нещо свързано с офертата и цените.

# 6
Мерси,ще потърся с търсачката,дано излезе нещо.

# 7
  • Варна
Ако храната ти е проблема - доста от заведенията в центъра на Варна предлагат качествена храна  Peace. Доста от тях също предлагат обедно меню - супички и разни готвени манджички.

# 8
Ако храната ти е проблема - доста от заведенията в центъра на Варна предлагат качествена храна  Peace. Доста от тях също предлагат обедно меню - супички и разни готвени манджички.
така е.
вземете си квартира някъде близо до спортна зала или делфинариума или на Приморски срещу басейна
ще си намериш някое кръчме и ще си ходите там, а може и да си поръчвате храна: виж amam.bg, има и много заведения за поръчване, които не са пицарии.

# 9
Я виж това http://www.seapark-homes.com/  Не е с Ол Ин, няма и анимация, но е в морската, до Пикадили Парк (където освен супер има и други магаzини и детски кът, ако времето е лоШо е супер) и Ще можете да си приготвите храната в апартамента  Peace

# 10

Ако сте в центъра на града и близо до Морската градина, може да се храните в "Тропс къща",съвсем наблизо е и също има разнообразна и вкусна храна.Няма нещо ,което да си го помислиш, че ти се яде и да го няма/ от традиционните блюда/Недостатък-винаги има много хора.На същия ред на ъгъла има едно подобно заведение с добра кухня, но не му зная името.До морската градина е близко и Хепи, но не го препоръчвам, особено за деца- в никакъв случай!
Вярно,че в Тропс къщата има винаги хора,но обслужването става бързо,а и места има доста за сядане.На ъгъла до нея се казва BMS Българска кухня,което на мен лично по-ми харесва на вкус от Тропс къщата.Хепи аз бих препоръчала с две ръце,първо защото е в пешеходна зона и не виждам какъв е проблема да седнеш с малко дете.В менюто мисля все ще се намери нещо подходящо за по-малките.Относно кухнята им и обслужването посочете ми друга наша верига за бързо хранене,където сервитьорката поименно ще ви се представи,през цялото време докато се храните ще пита доволни ли сте и т.н.Освен това менюто и начина на приготвяне е еднакъв във всичките им заведения в цялата страна,става бързо и знаеш че онова,което си поръчаш ще е точно същото,дето си го хапвал и в твоя град.Ние когато пътуваме при наличие на заведение от веригата винаги хапваме в Хепи,вместо да си правим експерименти със стомаха на разни незнайни места.
Препоръчвам и заведенията БМ,Бялата къща,Никова къща,Бохеми.
По алеята край плажа бих седнала,макар и с известни резерви единствено на Сардиния,Феличе преди ставаше,и макар че е пак на Хепи,нещо ме разочароват напоследък.Всички останали ми изглеждат доста нехигиенични,да не говорим че готвят ужасно и накрая оставяш сума ти пари за нещо,дето не става за нищо.
Ако се случи да вали най-добре посетете Мол Варна,че ще има занимания за всички ви.
Я виж това http://www.seapark-homes.com/  Не е с Ол Ин, няма и анимация, но е в морската, до Пикадили Парк (където освен супер има и други магаzини и детски кът, ако времето е лоШо е супер) и Ще можете да си приготвите храната в апартамента  Peace
Не знам сега как са цените на апартаментите в този к-с,но миналото лято се мъдреше надпис 67 лв. на вечер,а тази година-87 лв.,което ми се струва доста добре.Също препоръчвам,както в още една тема бях писала, хотел Бриз 2.Срещу морската градина е хотел Бест уестърн,до него е ресторант Бялата къща,само че е на самия булевард,може да е малко шумничко.
Има агенции,които дават самостоятелни апартаменти в града,може да потърсиш през Гугъл.
Ако се спреш на нещо питай за отзиви,ще помагаме.И приятна ваканция във Варна.

# 11
Тропс и БМС не ги харесвам ама никак  Sick  но от п4ели4ката (хлебарница в хотел 4ерно Море) вzехме постоянно zакуски zа иz Морската. Ина4е 2год. ми дъЩеря ядеШе в Европа (среЩу ФКто) ама тя май е особен слу4ай, яде сьомга с хайвер  Whistling

А в сайта на теzи апартаменти има цени, zа спетември е то4но 87лв, което и според мен е много добре  Peace

# 12
само на мен ли не ми се отваря линка?

# 13
На мен ми се отваря  Thinking

# 14
Не препоръчвам Камелия! Много е дълго за обяснение на ситуациите в които ни постави тази жена. Само ще ви кажа, че няма гаранция, че дори и да си резервивате, че наистина ще имате осигурена стая в деня на пристигането ви. Дори впоследствие няма гаранция, че няма да ви помоли да си съберете багажа и да се преместите в друга стая и дори друг хотел. Зная, че звучи абсурдно, но е ФАКТ!

Виж тук - http://briz2.com/hgallery.php?lang=1 Това е срещу Камелия от страната на Морската градина! Нямам преки впечатления от там, но следвъщият път при необходимост, съм се насочила там!  Peace

Редакция на ключовите думи на тема

Общи условия

Активация на акаунт