Галено име за Стела?

  • 9 926
  • 57
  •   1
Отговори
# 45
  • Sf
  • Мнения: 978
Името си е чудесно, кратко и звучно...колко по-галено?????

Абсолютно. Самото име си е много нежно.

# 46
  • Мнения: 811
Стела съм и вси4ки (по4ти) ми викат Стеле.Не оби4ам да ме нари4ат Стели.

# 47
Да, Стела е хубаво име оба4е се римува със дебела ,ако вашето моми4енце е малко по-пълно другите деца ще му казват            "СТЕЛА–ДЕБЕЛА"   нали не искате детето ви да има такъв прякор??? За това помислете хубаво  newsm78   newsm78

# 48
  • до една звездичка
  • Мнения: 1 892
Да, Стела е хубаво име оба4е се римува със дебела ,ако вашето моми4енце е малко по-пълно другите деца ще му казват            "СТЕЛА–ДЕБЕЛА"   нали не искате детето ви да има такъв прякор??? За това помислете хубаво  newsm78   newsm78
За какво точно да помислим? Нещо не схванах... newsm78

# 49
  • София
  • Мнения: 260
 Joy JoyМоже би има предвид да прекръстите детето Grinning
Явно момичето не е разбрало добре Peace

# 50
  • Мнения: 4 187
Стела съм и вси4ки (по4ти) ми викат Стеле.Не оби4ам да ме нари4ат Стели.



А при мен е обратното. Ако трябва да е умалително, предпочитам Стели !

Да, Стела е хубаво име оба4е се римува със дебела ,ако вашето моми4енце е малко по-пълно другите деца ще му казват            "СТЕЛА–ДЕБЕЛА"   нали не искате детето ви да има такъв прякор??? За това помислете хубаво  newsm78   newsm78


Страшна логика, няма що  Whistling!

# 51
 newsm78  newsm78  Много добре знаете 4е децата си  измислят какви ли не прякори,а аз просто ви казвам, 4е  името   Стела се римува със думата ДЕБЕЛА, или ще отре4ете 4е е така???

# 52
"Страшна логика, няма що" Laughing Laughing Laughing – Ти за литературния термин РИМА  не си ли 4увала???      Ето още малко рими: Емил-крокодил,  Яница-баница,  Тони-бонбони,  Борис-ориз и т.н. Crossing Arms                                                                  

# 53
  • до една звездичка
  • Мнения: 1 892
Знаем, знаем.... Tired
И за литературния термин сме чували, и за детските прякори поназнайваме нещичко  Wink Само не разбрахме ей този твой съвет:

За това помислете хубаво...

как точно и кога да го приложим?  Peace

# 54
  • между морето и небето
  • Мнения: 885
Стели, за мен е най-кратко и нежно, предпочитам галени имена завършваши на "и". Моята малка дъщеря и казвам също и Естелита.
И надали когато избираме имена на децата си, мислим за глупави детски прякори.

Dega, чудесна принцеса имаш!

# 55
  • Варна
  • Мнения: 199
Освен най-традиционното Стели, можеш да и казваш примерно Стаси, Сиси, Тили... Simple Smile

# 56
  • Мнения: X
Тити ми дойде на мен на ум...

# 57
  • Мнения: 107
Дъщеря ми се казва Стела  и и казваме Стели, Стелче.Батко и й казва Стелка, Стеличка.

Общи условия

Активация на акаунт