слу4айност, съдба или просто си въобраzявам

  • 6 265
  • 125
  •   1
Отговори
# 120
  • Мнения: 2 479
Да, има понякога такива моменти, когато сякаш ти се подсказва нещо...И аз преди да забременея с първото си дете съм имала подобни "предзнаменования", но пък не се оказаха верни - в месеца, когато съм забременяла нищо подобно не се случи и за мен изненадата си беше пълна... Laughing. Не се знае...Дано да е на път бебчето!

# 121
  • Бургас
  • Мнения: 529
То си е факт вече!!! Peace
Мара подробната, ЧЕСТИТО!!!  Hug Пожелавам от сърце лека и безпроблемна бременност и здраво бебенце на финала!!!  Hug

# 122
  • Мнения: 117
Ако иска6 нещо много искрено и с цялото си сърце то със сигурност става. На нас ни трябваха 4 месеца. Но при всеки е разли4но. Бебето ще дойде когато си готова за него!!!

# 123
  • Мнения: 9 973
  bouquetлека и безпроблемна Hug

# 124
  • Мнения: 1 981
На мен не са ми се случвали подобни неща преди да забременея, но вярвам в знаците на съдбата и ти желая една сладка Лаура възможно най-скоро!

# 125
  • Мнения: 1 733
Днес забелязах темата. Изчетох я от самото начало и като стигнах до момента, в който съобщавах, че си видяла двете чертички, наистина настръхнах!
Честито!!! Много обич, здраве и късмет ти желая и след 9 месеца да държиш в ръцете си най-прекрасното мъниче на света!!!

Общи условия

Активация на акаунт