Мнението ви за Олимед - Варна

  • 25 936
  • 43
  •   1
Отговори
  • 1
  • 2
  • 3
  • Всички
  • Мнения: 31
Здравейте,
за първи път посещавам форума, и съжалявам ако ви отегча, но има ли някой мнение за Олимед-Варна д-р Симеонова, в момента си правим всички необходими изследвания, за инвитро.
Някой ако  имам мнение, моля да го сподели. Дали правилно съм се насочила. newsm78
Благодаря много на всички и успех  Peace

# 1
  • Мнения: 2 261
Пожелавам ти успех и дано там са твоите лекари!
Това е една от клиниките,в които Община Варна ще инвестира средства за "варненски инвитро бебета"!

# 2
  • Мнения: 31
Благодаря,  love001
наистина се надявам да са...
не съм си видяла още изследванията надявам се да няма кой знае какъв проблем в мен или съпруга ми....колкото до "Общинските средства" не мисля да кандидатствам, не мисля и че ще се класирам, единственото което искам и се надявам е едно бебче пък било то и на такава висока цена(финансова) newsm17 newsm17 newsm17

# 3
  • Мнения: 4 324
Нищо не знам за клиниката, но искам от сърце да ти пожелая успех!

# 4
  • Мнения: 143
Аз никога не бих се доверила за тази клиника.Но разбира се това е мое лично мнение.Вие решавате.Но бих ти препоръчала първо да се разровиш във форума и после да решиш.Пожелавам ти успех.

# 5
  • Мнения: 20
Здравейте и от мен!Аз съм от Варна и за клиниката има крайно противоречиви мнения-едни са много доволни,други не,всичко е относително.Принципно там екипът е много добър-като специалисти,но...винаги има едно но...Специално за д-р Симеонова моите лични наблюдения и впечетления са прекрасни.За мен тя е изключителен професиналист,много коректна,внимателна и отговорна в работата си,изпипва нешата детайлно.Как се запознах с нея-малко след като се зарадвахме на положителния тест започна кървене и късно вечерта мъжът ми настоя да отидем на спешен кабинет,а аз бях категорично против,като знам колко внимание обръшат в АГ болница,отидохме в часната клиника Майчин Дом.Приеха ме,но казаха,че ще ме прегледа дежурен лекар-беше др.Симеонова.Когато влязох в кабинета,никак не ми вдъхна доверие-младичка,тихичка,но първото впечатление не винаги е вярно.Всичко мина добре,започнах да ходя на консултации при нея,изпълнявах стриктно препоръките и независимо от лошите изследвания почти до края,успях с нейна помощ да доведа всичко до благополучен край.Не само е добър специалист,но и прекрасен човек,който взима всичко свързано с пациентите си присърце.Имам близнаци-вече на 4г.Изпращала съм приятелки при нея,също са много доволни и сега винаги,когато имам някакъв проблем,все кем нея се обръщам-не е имало случей да не се оправя или грешна диагноза,или неуспешно лечение.Аз поне съм безкрайно доволна от работата и отношението й.

# 6
  • Мнения: 2 269
За мен д-р Симеонова е най-добрия гинеколог. А съм сменила доста. Много съм доволна от нея. До сега какъвто и гинекологичен проблем да съм имала единствено тя ми е прилагала успешно лечение! Много мила и внимателна. И въпреки младостта й, си разбира доста от работата, надминавайки много уж по-опитни лекари! Успех!!

# 7
  • Мнения: 2 013
ох, да ви кажа, аз май ще съм от тези с лошото мнение.
Д-р Симеонова не ми хареса като специалист, препоръчаха ми я, като специалист относно хормоните. Тя видя високия ми тестостерон, веднага заключи, че имам поликистоза (въпреки че до сега 10 лекари са ме гледали на ехограф, нито задържам фоликули, нито правя много фоликули, нито нищо). Та след като и тя се убеди, че яйчниците ми изглеждат добре и въпреки стимулацията с клостилбегит нямам задържани фоликули беше категорична: трябва ти Диане за смъкване на тестостерона.
Отговорих (въз основа на един наръчник на Американската Асоциация на Клиничните Ендокринолози): Първо, трябва да се установи от къде идва този висок тестостерон: от яйчници или от надбъбречна жлеза. При мен е много по-вероятно да идва от надбъбречната жлеза (изследванията за това говорят- имам 100 изследвания, ама кой да ги изтълкува - НЯМА КОЙ). Второ АКО идва от яйчниците има и други лекарства за понижаване на тестостерона БЕЗ да се влияе на шансовете за забременяване (т.е. без да се изписват противозачатъчни). Почнах да ровя в наръчника, за да обяснявам алтернативната терапия, ама тя започна да ме убеждава как винаги при висок тестостерон изписвали диане, после клостилбегит и имали 50% успеваемост.

За мен тя не е достатъчно компетентна. Трябва още да почете. Добре, че се ровя и чета много, иначе щяха да ме подмятат само. Да пия противозачатъчни, т.е. съвсем шансовете ми за забременяване да са 0% при положение, че в момента съм на 31 години и че хората са написали черно на бяло алтернативната терапия за жени, които желаят да забременеят - НЯМА ДА СТАНЕ!

А, и забравих да добавя още в началото една млада жена ме пита за данните на мъжа ми, моя паспор, ЕГН.
Питам: Защо?
Отговор: Вие нали за ин-витро идвате?
Казвам: Чакай малко, идвам само на преглед!

С една дума - няма да стъпя повече там.

д-р Александров - там е истината.

Последна редакция: ср, 23 сеп 2009, 16:31 от Magdalena1978

# 8
  • Мнения: 1
Simple Smile Напълно съм съгласна с Магдалена, относно "Олимед". На 32 г. съм и още не се знае защо не мога да забременея, от месец се занимавам с изследвания и прочие. Попаднах в тази клиника, след като прочетох две положителни мнения за Др Симеонова, а там още от вратата ме подхванаха с това ин-витро. Отивам за първи път, за преглед, без никакви изследвания, а те ин-витро, че ин-витро, всякаш друго не знаеха. Иначе Д-р Симеонова ми се видя добър лекар, но след едно кръвно изследване, което показа положителна хламидия, реши, че незабавно трябва да направят цветна снимка за тръбите. Видя ми се прибързано, но не съм лекар... Попитах и ако са запушени, могат ли да се отпушат, а тя ми отговори, че не могат и единственото, което се прави в такъв случай е ин-витро Simple Smile Аз отказах цветната снимка и сега търся друг лекар. През цялото време имах усещането, че ме разглеждат не като човек, а като инвитро- банкова сметка....  определено са доста странни служителите там...

# 9
  • Мнения: 822
Simple Smile Напълно съм съгласна с Магдалена, относно "Олимед". На 32 г. съм и още не се знае защо не мога да забременея, от месец се занимавам с изследвания и прочие. Попаднах в тази клиника, след като прочетох две положителни мнения за Др Симеонова, а там още от вратата ме подхванаха с това ин-витро. Отивам за първи път, за преглед, без никакви изследвания, а те ин-витро, че ин-витро, всякаш друго не знаеха. Иначе Д-р Симеонова ми се видя добър лекар, но след едно кръвно изследване, което показа положителна хламидия, реши, че незабавно трябва да направят цветна снимка за тръбите. Видя ми се прибързано, но не съм лекар... Попитах и ако са запушени, могат ли да се отпушат, а тя ми отговори, че не могат и единственото, което се прави в такъв случай е ин-витро Simple Smile Аз отказах цветната снимка и сега търся друг лекар. През цялото време имах усещането, че ме разглеждат не като човек, а като инвитро- банкова сметка....  определено са доста странни служителите там...
мила във Варна работи един от най-добрите специалисти по стерилитет в БГ - д-р К. Александров, но се боя че и той ще поиска цветна снимка. но иначе никога няма да пристъпи директно към инвитро и винаги ако има дори и малка възможност за друг начин на забременяване ще я използва успешно.
Успех.

# 10
  • Мнения: 1 062
Цветната снимка е необходима, за да се види състоянието на тръбите, а има и положителен резултат за хламидия. Независимо дали останеш в Олимед, или отидеш на друго място, ще е добре да я наравиш. Както и спермограма при мъжа ти - така с две изследвания се изяснява част от картинката.
Успех и дано пътя до крайната цел при вас е кратък !

# 11
  • Мнения: 4
Имам специално мнение за клиниката очарована съм от д-р Моностирска сина ми е жив и здрав - раждах при нея около 5г.( "частно раждане" май вече не ги прави). На скоро имах проблем и реших пак там да ида но при нея прегледа беше 150 лв.. без ЗК и.... айде при дуг....
Росица Мурад - и така от нищо и никва цитонамазка (резултата й беше добре) и раничка (съмнявам се че я е имало) която третира 2 пъти за 1 месец с киселина -  така 8м. не мога да се оправя постоянно кървене само при мисълта да правим нещо  с мъжът ми..... и изпадам в паника, а  за бебе и дума не може да става.
Сега май ще се гори тази рана да видим, но при нея никога, а какво остав да оставя съдбата на детето си в нейни ръце Sick

# 12
  • ВАРНА
  • Мнения: 199
Здравейте,
за първи път посещавам форума, и съжалявам ако ви отегча, но има ли някой мнение за Олимед-Варна д-р Симеонова, в момента си правим всички необходими изследвания, за инвитро.
Някой ако  имам мнение, моля да го сподели. Дали правилно съм се насочила. newsm78
Благодаря много на всички и успех  Peace
Здравей,мила!Днес бях на преглед при Симеонова.Възхитена съм.При мен прегледа беше профилактичен.Каза ми ,че съм здрава като кон.Много позитивна и слънчева женичка.ПрЕПОРЪЧВАМ Я

# 13
  • Мнения: 2 269
Здравейте,
за първи път посещавам форума, и съжалявам ако ви отегча, но има ли някой мнение за Олимед-Варна д-р Симеонова, в момента си правим всички необходими изследвания, за инвитро.
Някой ако  имам мнение, моля да го сподели. Дали правилно съм се насочила. newsm78
Благодаря много на всички и успех  Peace
Здравей,мила!Днес бях на преглед при Симеонова.Възхитена съм.При мен прегледа беше профилактичен.Каза ми ,че съм здрава като кон.Много позитивна и слънчева женичка.ПрЕПОРЪЧВАМ Я

На мен също тя ми е любимата гинеколожка. Наистина е голям професионалист.

# 14
  • Мнения: 313
Явно отзивите са доста добри, но се въртят в рамките на "добра гинеколожка", "различни проблеми", за раждания и учтивост. Момичето говори за ин витро, говорим за специалист по стерилитет, а не за обикновен гинеколог, ранички и профилактични прегледи.
Късмет и от мен  Peace

# 15
  • Мнения: 2 269
Тя и темата е от 2 години и половина Simple Smile

# 16
  • Мнения: 313
Ами кой да гледа Simple Smile

# 17
  • ВАРНА
  • Мнения: 199
Тя и темата е от 2 години и половина Simple Smile
Това не пречи да похвалим хората,които заслужават нали

# 18
  • Мнения: 134
В тази клиника Олимед наистина разглеждат пациентите като банкови сметки. Естествено, че всичко се заплаща, но там са прекалено комерсиални за здравно заведение (както и Майчин дом). Д-р Симеонова наистина е любезна и внимателна, но като ходих там на женска консултация в началато на тази година един преглед от женската консултация струваше 60 лв., което си е пладнешки обир - на всяко друго място и при къде къде по-големи специалисти (Д-р Геориев, Д-р Александров и т.н.) прегледът е макс. 30 лв.

# 19
  • Мнения: 335
И какво включваше този преглед?Не си била по ЗК нали?

# 20
  • Мнения: 134
Бях по ЗК, но тъй като касата плаща само 2 ехографски прегледа, всеки следващ се заплаща по 60 лв. при д-р Симеонова. Представлява 5-минутен ехографски преглед като ти дават и няколко снимчици. В началото цената беше 30 лв., което за мен беше ок, не след няколко месеца я повишиха двойно - на 60 лв. Тези допълнителни преглеи са по желание, разбира се, но двата прегледа, които се поемат от касата, не са достатъчни за цяла бременност.

# 21
  • Мнения: 119
Не искам да пиша лоши работи за доктор Симеонова.Но ще разкажа при мен как бяха нещата.Отидох на профилактичен преглед при нея.Бях чела много добри мнения и че много обяснявала.При мен не беше така, може би защото бях с направление.Първия път видя киста.Изписа ми лекарство.Пих го, пак отидох, кистата си беше там.Каза ми да го пия 6 месеца и пак да отида.Аз я попитах какво ще стане, ако не се махне и тя "еми ще те боцкаме".Никакви обяснения.Аз междувременно, запомних си дисгнозата и се разрових в интернет.От там разбрах, че ако е ендометриозна киста ще трябва лапаро, а след това инжекции.След 6 месеца отидох, кистата беше там.Обяснението "еми ще те боцкаме".Обясниха ми набързо как да си взема инжекциите, а те са скъпи 250лв. на месец, но поливината поема здравната каса.Не получих никакви обяснения за станичните й ефекти.И аз пак попитах "ами после".Отговорът беше "ще забременяваш".Пък аз не исках тогава да забременявам.Тръгнах си много разстроена.Да вметна и 3-те пъти закъсня за часа си.Видя ме че чакам, но си беше в общата стаичка.Реших да поскам 2-ро мнение.Бях чела из форуми, никоя жена не е била инжекции без лапаро да е минала 1-во.Отидох при другата гинеколожка.Тя ме прегледа, каза че прилича на такава киста.Пусна ми туморни маркери и скенер.Оказа се, че кистата си е направила дебела стена и камерки.Тя ми каза, че инжекциите са щели да бъдат голяма грешка.Първо съм щяла да си ги бия, после няма да се махне кистата(заради дебелите стени и камерките)и после лапаро, после пак инжекции.Нейният съвет беше-лапароскопия.И беше права.Само да кажа, че моето заболяване е свързано със стерилитет.
Може доктор Симеонова да е добра лекарка.Но при мен не действа адекватно.Незнам защо,въпреки че беше поставила правилна диагноза newsm78

# 22
  • Варна
  • Мнения: 87
Здравейте.Незнам откъде да започна.Със съпругът ми ще правим ин витро в "Олимед",дори започнах инжекциите и съм много доволна и от отношението на лекарите там и от професионализма им.Найстина много се чака,дори да имаш запазен час,но когато знаеш,че отиваш,за да си тръгнеш бременна ще чакаш.Била съм на преглед и при д-р Мурад и съм доволна и при д-р Монастирска и съм адски доволна от нея страхотна е,а сега няколко пъти съм при д-р Симеонова и пак съм доволна.Искам да подчертая,че те питат всеки един пациент дали отива там за ин витро имайки в предвид,че клиниката се занимава главно с това.А относно това,че е скъпо  ще кажа,че когато знаеш за какво ги даваш ще си траеш и това е и надеждата,че ще има един човек в повече.

# 23
  • Варна/Казанлък
  • Мнения: 62
Здравейте.Незнам откъде да започна.Със съпругът ми ще правим ин витро в "Олимед",дори започнах инжекциите и съм много доволна и от отношението на лекарите там и от професионализма им.Найстина много се чака,дори да имаш запазен час,но когато знаеш,че отиваш,за да си тръгнеш бременна ще чакаш.Била съм на преглед и при д-р Мурад и съм доволна и при д-р Монастирска и съм адски доволна от нея страхотна е,а сега няколко пъти съм при д-р Симеонова и пак съм доволна.Искам да подчертая,че те питат всеки един пациент дали отива там за ин витро имайки в предвид,че клиниката се занимава главно с това.А относно това,че е скъпо  ще кажа,че когато знаеш за какво ги даваш ще си траеш и това е и надеждата,че ще има един човек в повече.
newsm74  202uu

# 24
  • Мнения: 137
В тази клиника Олимед наистина разглеждат пациентите като банкови сметки. Естествено, че всичко се заплаща, но там са прекалено комерсиални за здравно заведение (както и Майчин дом). Д-р Симеонова наистина е любезна и внимателна, но като ходих там на женска консултация в началато на тази година един преглед от женската консултация струваше 60 лв., което си е пладнешки обир - на всяко друго място и при къде къде по-големи специалисти (Д-р Геориев, Д-р Александров и т.н.) прегледът е макс. 30 лв.

D-r Aleksandrow e edin obirdviq i za men ne to4no komersialen,a po skoro любител на славата,за това си избира лесни според него случаи за да има 100% успиваемост.
На мен директно ми каза че съм негодна за инвитро,каза го много любезно разбира се,а всъщност проблема ми според него е във възрастта(почти на 40г. съм),с отстранени тръби и един яйчник,който функционира идеално.А дц.Корновски който ме оперира ми каза че отстранените тръби са голямо улеснение при инвитро.И просто се разсмя като му споделих за Александров.
Аз също съм одобрена за имвитро,направихме си изследванията и сега чакаме сряда когато имаме записан час.Не знам какво ще следва по нататък,нито при коя лекарка съм,първия път ме прие Монастирска,втория Симеонова защото тя бе на смяна.
Дай боже късмет на всички!

Последна редакция: сб, 13 авг 2011, 15:31 от rosicaal

# 25
  • Мнения: 81
 Аз съща съм пациентка на д-р Монастирска,предсои ми инвитро икси в нейната клиника,до сега имам само положително мнение за тях.Нека  бъдем реалисти ,ако е писано ще има положителен резултат в ,която и да си клиника.Моята приятелка ими 3 опита в една от известните клиники в гр.София ,но резултата за съжаление не е радващ.Пожелавам на всички господ да ги дари с едно сланчице,което да ги топли в душите.

# 26
  • Мнения: 137
ох, да ви кажа, аз май ще съм от тези с лошото мнение.
Д-р Симеонова не ми хареса като специалист, препоръчаха ми я, като специалист относно хормоните. Тя видя високия ми тестостерон, веднага заключи, че имам поликистоза (въпреки че до сега 10 лекари са ме гледали на ехограф, нито задържам фоликули, нито правя много фоликули, нито нищо). Та след като и тя се убеди, че яйчниците ми изглеждат добре и въпреки стимулацията с клостилбегит нямам задържани фоликули беше категорична: трябва ти Диане за смъкване на тестостерона.
Отговорих (въз основа на един наръчник на Американската Асоциация на Клиничните Ендокринолози): Първо, трябва да се установи от къде идва този висок тестостерон: от яйчници или от надбъбречна жлеза. При мен е много по-вероятно да идва от надбъбречната жлеза (изследванията за това говорят- имам 100 изследвания, ама кой да ги изтълкува - НЯМА КОЙ). Второ АКО идва от яйчниците има и други лекарства за понижаване на тестостерона БЕЗ да се влияе на шансовете за забременяване (т.е. без да се изписват противозачатъчни). Почнах да ровя в наръчника, за да обяснявам алтернативната терапия, ама тя започна да ме убеждава как винаги при висок тестостерон изписвали диане, после клостилбегит и имали 50% успеваемост.

За мен тя не е достатъчно компетентна. Трябва още да почете. Добре, че се ровя и чета много, иначе щяха да ме подмятат само. Да пия противозачатъчни, т.е. съвсем шансовете ми за забременяване да са 0% при положение, че в момента съм на 31 години и че хората са написали черно на бяло алтернативната терапия за жени, които желаят да забременеят - НЯМА ДА СТАНЕ!

А, и забравих да добавя още в началото една млада жена ме пита за данните на мъжа ми, моя паспор, ЕГН.
Питам: Защо?
Отговор: Вие нали за ин-витро идвате?
Казвам: Чакай малко, идвам само на преглед!

С една дума - няма да стъпя повече там.

д-р Александров - там е истината.


Аз съм разочарована от него,само с един телефонен разговор успя да ме убеди че в никакъв случай не ставам за ин витро,имайки предвид диагноза и годините ми.
На 39г. съм,с оперативно отстранени тръби и един яйчник.
След като споделих това с доц.Корновски който ме оперира,той ми каза че имам 100% повече шанс от всички жени записани за ин витро,
Др.Александров се грижи за реномето на клиниката и поема само леки случай или такива които на него са му ясни.Утре съм на пункция за вадене не фуликулите,единствения ми яйчник е направил повече от 20 фуликула!..и всичките почти еднакви по размер и това със дългата процедура,без да ми се е налагало да взимам никакви доплнителни лекарства за корекция на хормони.

Доволна съм от Олимед,любезни са,обясняват всичко и са усмихнати.
Дай боже и по натък всичко да е наред!

# 27
  • Варна
  • Мнения: 730
......всичките почти еднакви по размер и това със дългата процедура,без да ми се е налагало да взимам никакви доплнителни лекарства за корекция на хормони.

Доволна съм от Олимед,любезни са,обясняват всичко и са усмихнати.
Дай боже и по натък всичко да е наред!

Дай Боже  Praynig
Само да попитам - какви са тези лекарства за корекция на хормони?  newsm78

# 28
  • Мнения: 137
......всичките почти еднакви по размер и това със дългата процедура,без да ми се е налагало да взимам никакви доплнителни лекарства за корекция на хормони.

Доволна съм от Олимед,любезни са,обясняват всичко и са усмихнати.
Дай боже и по натък всичко да е наред!

Дай Боже  Praynig
Само да попитам - какви са тези лекарства за корекция на хормони?  newsm78

На някой жени хормоните им са под или над нормата,и според това се дават медикаменти за да достигнат нормалната си стойност,съвсем рутинна лекарска практика.

# 29
  • Варна
  • Мнения: 87
Здравейте.Незнам откъде да започна.Със съпругът ми ще правим ин витро в "Олимед",дори започнах инжекциите и съм много доволна и от отношението на лекарите там и от професионализма им.Найстина много се чака,дори да имаш запазен час,но когато знаеш,че отиваш,за да си тръгнеш бременна ще чакаш.Била съм на преглед и при д-р Мурад и съм доволна и при д-р Монастирска и съм адски доволна от нея страхотна е,а сега няколко пъти съм при д-р Симеонова и пак съм доволна.Искам да подчертая,че те питат всеки един пациент дали отива там за ин витро имайки в предвид,че клиниката се занимава главно с това.А относно това,че е скъпо  ще кажа,че когато знаеш за какво ги даваш ще си траеш и това е и надеждата,че ще има един човек в повече.



Отново здравейте.Все още съм съгласна с това което съм написала,но се случиха някой неща.Направих 1ви опит неуспешен в "Олимед" и сега октомври месец сложихме замразени 3 бр.,но резултата пак е отрицателен.Мисля вече да ги сменя въпреки,че съм доволна и че се постараха.Ще отида в Тутракан при Бойчеви които вече работят с фонда и имат успешни опити.Още повече че съм от Русе и ще ми е по близо.Успех на всички.

# 30
  • Мнения: 2
Здравейте,

Здарвейте,

Бременна съм в 6 м. (не след ин витро, а по естествен път). Д-р Мурад ми водеше ЖК в Олимед, но не съм довлна от нея, както и от акушерката Тонка Стоянва и се прехвърлих в Майчин дом. Д-р Мурад е много мила на пръв поглед, но моето мнение е че е некомпетента и нерешителна - много често се случваше да пита акушерката какво да прави. Когато последният път отидох с оплаквания и болки, тя ме изслуша разбиращо и накрая вдигна рамене и ми каза сама да преценя дали да отида да полежа в АГ-то или не, както си реша. Според мен това не е серизно и отгворно поведение към пациент. Иначе, впечатленията ми са, че обръщат доста внимание на двойките, които правят ин витро процедури. Жените, които ходят на ЖК ги претупват и сякаш са им в тежест.

Успех на всички!

# 31
  • Мнения: 29
Здравейте!
И аз искм да споделя мнение.. Имам син на 3години и 8месеца. Цялата ми бременност беше наблюдавана от д-р Симеонова (не бях ин витро). Имах проблеми - отлепяне на плода. Адекватно беше поведението и през цялото време. Много съм доволна! Накрая преди раждането ме предупреди, че плода вече е доста едър и да кажа на доктора, който щеше да изражда. Въпросния доктор пък през цялото време твърдеше, че съм "много дебела, не че бебето е едро" и мога спокойно да родя естествено. Една седмица по-късно родих със секцио бебе 4,550 кг. Благодарение на д-р Симеонова не се мъчих нито аз, нито бебето. Сега съм бременна отново и мисля отново да и се доверя! Дано отново да съм така доволна!
Относно целия персонал искам да ви кажа, че са страхотни! А Акушерката Тони Стоянова е Страхотна!

# 32
  • Мнения: 31
zdr...момичета...темата наистина е стара...но благодаря на всички ви за мненията. След 2 вътрешноматочни инсеминации и едно ин витро неуспешно сега се радвам на малкото си момиченце. Не знам дали повлия  лечението преди самото ин витро....или просто късмет....наистна  ако  отидеш спарите си..всички са много любезно...и гледат хората като банка за пари.След като забременях 1 месец след неуспешното ин витро отидох щастлива за преглед....като разбраха че не бебето не е от ин витро ( тоест няма да правя др. ин витро при тях) не ми обърнаха грам внимание..а съм им оставила толкова много пари там.Смених лекарката.

Искам да благодаря отново на всичк з амнениеята ви> БЛАГОДАРИЯ ВИ!

# 33
  • Мнения: 6
здравейте  и от мен момичета.Темата наистина е стара, но чак сега решавам и аз да изкажа своето мнение за тази "клиника" #Cussing out
След ин-витро август месец  при д-р Мурад която ми направи много добро впечатление в началото, когато дойде моментът в който трябваше да си направя кръвен тест за бременност , и който беше отрицателен, въпросната докторка изобщо не си показа носа от стаичката в която се събират за да види коя от нейните пациентки носи такъв резултат Sad И мисълта ми не е за резултат а за отношението на тази така наречена "докторка"

# 34
  • Варна
  • Мнения: 10 381
Отчаях се като чета какви отзиви има за тази клиника Rolling Eyes

# 35
  • София
  • Мнения: 16 688
Стели, ти там ли си?

# 36
  • Варна
  • Мнения: 10 381
Ванче,незнам още,мислех по фонда ако съм да пробвам там,с тях подадох документите,обаче ако се наложи ще бягам надалеч,то при вожда неам нерви да чакам,ще видим,скоро може и да идвам на разузнаване Mr. Green

# 37
  • Мнения: 38 947
Стеле, извинявай ама това отдавна ти го говоря. Ма ти се запъна и каза че там ще си действаш.

# 38
  • Варна
  • Мнения: 10 381
Стеле, извинявай ама това отдавна ти го говоря. Ма ти се запъна и каза че там ще си действаш.
Знам,Сигме,но ми е много трудно и с парите и с отсъствието ми от работа,мисля да се пробвам с Димов в Шумен,той нали е към Вожда,а утре ще звънна да си запазя час и за Надежда Hug

# 39
  • Мнения: 38 947
това вече е друго нещо Mr. Green

# 40
  • София
  • Мнения: 16 688
Стеле, извинявай ама това отдавна ти го говоря. Ма ти се запъна и каза че там ще си действаш.
Знам,Сигме,но ми е много трудно и с парите и с отсъствието ми от работа,мисля да се пробвам с Димов в Шумен,той нали е към Вожда,а утре ще звънна да си запазя час и за Надежда Hug
Peace Peace а, така.....радвам се, че не си хабя напразно приказките! Hug Hug

# 41
  • Варна
  • Мнения: 10 381
Благодаря Hug Hug Hug

# 42
# 43
  • Мнения: 38 947
аз не съм, обаче едно момиче от нашата тема оттатък, разправяше, че с хидросалпингс и правят инвитро. Не че е нещо рядко срещано, но при доказан такъв процедурата си е обречена.

Общи условия

Активация на акаунт