Какви изненади правят мъжете за нас

  • 2 920
  • 29
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 447
Подтикната от една друга тема разбрах,че жените се стараят да правят дребни изненади на своите мъже.
Въпросът ми е,а мъжете стараят ли се да ви правят изненади или очакват това от нас?

# 1
  • Добрич
  • Мнения: 5 447
Жените са по -романтични и повече се впечатляват от изненадите, поради което по - често правят изненади.

# 2
  • Мнения: 1 447
Съгласна съм,че е така.Но също е факт,че и жената би се радвала да бъде приятно изненадана от своята половинка.
Ще се радвам да споделите някой от изненадите на вашите мъже.

# 3
  • Мнения: 575
Аз не съм правила изненади за мъжа си, просто не ми идва от вътре, а и не съм фен на изненадите, за разлика от него.
Последното, се сещам беше съвсем наскоро за рождения ми ден. Направи ми 10 мин. шоу с фойерверки. Бяхме се събрали с приятели в къщи и той изведнъж изчезна, след малко ми се обади по телефона и каза да ида до прозореца. Всички много се изкефиха, а приятелките ми завидяха, беше много красива заря Heart Eyes

# 4
  • Мнения: 111
Моят мъж ми прави следните изненади:
1. Забравя да ми честити рождения ден/ 8-ми март/ именния ден;
2. Забравя да ми подари дори цвете.

П.С. Каква е идеята на темата? Да покажем колко много сме обичани ли?

# 5
  • Мнения: 2 160
Често ми прави изненади, последната я помня, защото е от вчера. Беше изчистил и подредил апартамента, като беше застлал спалнята с ново луксозно спално бельо....Много мило от негова страна... Hug

# 6
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Понякога ме изненадва с цвете за 8-ми март. Не се случва всяка година, затова е изненада като получа.

# 7
  • Мнения: 1 447
Моят мъж ми прави следните изненади:
1. Забравя да ми честити рождения ден/ 8-ми март/ именния ден;
2. Забравя да ми подари дори цвете.

П.С. Каква е идеята на темата? Да покажем колко много сме обичани ли?
Има съседна тема "изненада за мъжо" там момичетата искаха идеи какви изненади да правят на своите мъже,та от там се замислих дали и мъжете правят изненади и ако някой иска нека сподели.Далеч съм от мисълта да се показваме колко сме обичани.

# 8
  • Мнения: 1 447
Моят мъж тази година на осми март ми каза,че има изненада за мен и тя беше,че не получих подарък.
Голяма изненада нямам думи Mr. Green

# 9
  • Мнения: 2 908
Моят почти не ми прави изненади,защото няма въображение.Липсва му много. SadОбича аз да му кажа какво харесвам и да ми го купи,не може да ми направи изненада.Единствената му редовна изненада е цвете за празници или рожден ден.Ама това не го смятам за изненада-остава аз да си го купя.Това пък-подреждане на спалня,миене на чинии,нещо си подреждане-не е изненада в къщи,защото той си ги прави нормално.

# 10
  • Мнения: 4 068
Не ми правят изненади често. Мъж ми просто не е от романтичната порода. И аз като адашката Рени понякога получавам цвете за 8-ми март, но друг път не. Свиква се и така и това не значи, че не се обичаме. Тази година на 8-ми март ми подари зюмбюли/обожавам ги тези цветя/ и ме заведе в Бриколаж да си купя перде, а аз си го нарекох за подарък за празника.

# 11
  • Мнения: 474
Изненади /положителни/ почти не си спомням да съм получавала. Цветето за 8 март хич не ме изненадва, като пътува в чужбина аз си поръчвам точно какво да ми купи / обикновено парфюм- точно съм написала марката/, а той по самоинициатива ми купува бельо. И това е почти всеки път. А иначе всекидневни изненади не липсавт. Любима ми е, ако съм се уговорила с майка му да гледа детето на следващия ден, мъж ми да ми каже преди лягане вечерта, че майка му се обадила, че внезапно й станало лошо и я е страх да дойде...
Понеже не уточняваш какви изненади имаш предвид, та аз се сетих за тази.  Mr. Green
/ гледам да неутрализирам изненадите му като питам по много пъти и си подсигурявам вече няколко варианта  Laughing /

# 12
  • Между гори и планини
  • Мнения: 9 381
Правил ми е изненади :
След като се върнах от чужбина, беше купил 50 бели и 50 червени рози, беше изхладил шампанско, светеха свещи и от входната врата до спалнята беше постлано с розови листенца. Имаше дори кутия бонбони във форма но роза.
Когато се върне от път винаги ми носи бижу.
Най-голямата изненада обаче е вече на 2 години и спи в съседната стая  Mr. Green Изненада, защото след катастрофа, лекари му казали, че не може да има деца  Crazy

# 13
  • Мнения: X
Романтични изненади,не помня да ми е правил..виж да ми купи нещо,без да ме пита-редвоно/особенно за телефони и техники-често се случва..понякога и за дрехи/,но той си ми  е "материален"тип......обаче доста често ме изненадва,като забрави да ми каже нещо или ми доведе гости..............както и да ми каже в последния момент,че трябва да сме някъде до минути/а аз естествено не съм в подходящ вид/

# 14
  • Варна
  • Мнения: 684
Последната ми изненада от него е вече бременна.Тези изненади със забравянето на РД или празник са си нещо обикновено...
Не искам май повече изненади.

Общи условия

Активация на акаунт