Ваканцията лятна пак дойде и Варненки с деца са на море !

  • 10 412
  • 301
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 50
Защо самичка бе Вале болните сме цяла дружина  Joy
В събота и ние семейно и самотно се разхождахме, нахраних я на летния и хайде да ни няма  Crazy Не я оставих сама на баба й тази събота и неделя. Майка ми като видя как й отпушвам носа и тя как врещи само дето не припадна  #Crazy А аз с целият си акъл на течение на вилата, боса, на вън се хванах да пера старата количка и един шезлонг  Mr. Green и май се скопосах. Сега и аз подсмърчам  #Crazy ама поне ги изпарх канех им се от доста време  Joy

# 31
  • Мнения: 3 970
Лека вечер и да не забравите да ми стискате палци утреееее Peace

# 32
  • Мнения: 109
за зъбките се дава хомеопатично - Камомила вулгарис ,мисля 15 деление/ това е лайка и малко облекчава! ...или панадол ако много го боли детето....но със сиропа - внимателно!!

Тони,мила..чакай да тръгне Коко на ясла или градина ,да видиш какви майки има...не със сополи,с кашлица ги водят и казват-детето оздравява...аз сума ти нерви изхабих,откакто се е родила Анджи,защото Ели се разболява от такива "оздравели" деца и после бебето как да го опазя...????

или ги водят болни и пред градината им казват "няма да кашляш до обед"....ужас ти казвам...влизам в положението на всички с болни деца,но съм намирала начин да НЕ я събирам със здрави деца,за да не ги заразим...но народа е "работен" и това е извинението...

ДЗ- стискам палци!!!

Лека и мека от наас...аз се лакирам и лягам...4е не смогнах по светло...
 

# 33
  • Мнения: 50
Саши те се крий видях те!!  Laughing Утре ще излизате ли сутринта?

# 34
  • Мнения: 1 554
ехх как ще ми липсвате Sad

аре по ведро, ще ви махам от далеко Laughing

# 35
  • Мнения: 317
Имаме си втори зъб newsm44

# 36
  • Варна
  • Мнения: 144
Ох като ви чета направо настръхвам . Много е гадно това със сополите , то дано само това си остане . Максимум 7 дни ще държи , поне при нас е така . Аз искам да ви споделя моя опит и дано да съм ви полезна. Тоя Стеримар го мразя още от бременноста . Използвах го върху себе си и резултата беше плачевен . Такъв вакум ми стана в носа че ни напред ни назад !  И с Анди не постигнах по-добри резултати .
Аз правя промивки с физиологичен разствор и спринцовка , 10 кубика . Пръскам половината в едната ноздра , а останалото в др. ноздра. Сополите направо хвърчат / Метода е препоръчан от д-р Кирязов / Отпушва нослето веднага . През деня пръскам хомеопатични капки Еуфорбиум , а преди сън слагам Виброцил по 2 капки в ноздра . Последния път пък вместо Виброцил слагах Ксилометазолин , но той не е за деца под 1 год.

И мен яко ме е потгонил страха от болести и сега давам профилактично по 1 бр. вит. С за дъвчене , за деца !

# 37
# 38
  • Мнения: 29
Добро утро!
Надявам се, че всички бебовци / и майките им/ са спали добре. Hug Днес като посетите лекарите, ще сте по- спокойни! Надявам се всички за са с лека настинка и бързо да се връщат в тайфата.
begbie, честито зъбче на Ема!
Марийче, добре дошла! Не мисля сутринта да излизам. Ще имам малко работа и по обед вероятно ще сляза в Морската.
За стеримара, знам, че спрейовете не се препоръчват за деца до годинка. Трябва да им се капе в носа, а не да се пръска, защото става по- зле положението. Само с това мога да помогна, защото ние сме на хомеопатия, а там лечението е по- различно.
А за децките градини и яслите, много добре го описва Мери Ред. Като че ли ние нямаме работа. Тамън го позакрепиш и спрат да текат тез ужасни сополи и- хоп! След два дена пак болно. Ние така се скопосахме с тази ясла, че се наложи да спрем да ходим по тази точно причина.Оф, като се сетя и откачам. Идваше ми да ги убия до една- и учителките, дето ги пускат вътре болнички и майките им. #2gunfire
Хайде, приятен ден, момичета.

# 39
  • Мнения: 2 922
Нашият батко и той е с температура  Tired
Изглежда е вирус някакъв.

# 40
  • Мнения: 1 554
Добро утро Grinning

Теди ,спа спокойно само 2 пъти се размънка посреднощ търси ше си бибката,сега още спи Flutter май е била настинка пък може и зъб Rolling Eyes

Бегбие 4естит ви втори зъб Hug ще проверя и Тедката Mr. Green

сега го 4акам да се събуди ,да му дам капки витамин ц да папа мляко давидим дали ще яде,и да ходим при педиатърката Simple Smile

ДЗ АЙДЕ мацко,стискам палци Peace

# 41
  • Мнения: 50
Добро утро и от нас  Hug

И Славена спа спокойно даже не се будила нито веднъж  Laughing Прави бели на поразия  ooooh!
Дано всички болни зайчета днес да са на крак и без сополки  Peace

troia в какво съотношение правиш физиологичния разтвор  newsm78

 DZ ти си нашата гордост  Peace всичко ще мине супер  Praynig

Днес някой от Групата на Шаро ( т.е. от болните) ще ходи, ли на разходка ?

# 42
  • Мнения: 2 960
Добро утро,момичета. ooooh!Много болни ,много нещо ,бреййй!!!!!!

Кое е било това болното дете в петък ,аз не съм го забелязала ....ама сигурно сутринта сте играли с него??А???

Моят Виктор е здравичък ,цопна се целия в морето в събота...ама голям бахъРРРР  е тази вода,но то овнето с овне ,докато не се нацопка целия ,нямаше отърване.Вчера намокрихме закалително само краката ,щото имам чувството че в неделя беше още по студена водата.

 Ето за  всички недоспали мамчета ,да се поразсънят малко...Заповядайте:-последното кафе е с дъх на море Heart Eyes

# 43
  • морето и сините вълни :)
  • Мнения: 1 404
добро утро
Ние за сега сме добре..таз сутрин се изкашля един път..да чукам н адърво дано с тва да останем

ама то а зсъм виновна..беше много топло вкъщи ,Влади едвам заспа  и аз пуснах един вентилатор в стаята да духа да разведрява въздуха..и май с него го скопосах Shocked

# 44
  • Мнения: 529
  на инж.DZ, много професионални успехи ти желая!

Последна редакция: пн, 07 юли 2008, 11:05 от Amaretto

Общи условия

Активация на акаунт