Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 6 юли 2008, 20:10 ч.

Трудно ли ви беше?

• 1 237
  • 23
  •   1
Отговори
Хора,дъщеря ми изведнъж стана много подвижна.Спомняте ли си бебчетата ви като започнаха да се опитват да се изправят и да пълзят дали много мрънкаха?Моята постоянно се върти,вечно да е в движение,а не може да стигне където си е набелязала.Дали се подобряват нещата като започне да пълзи или по-зле става?

# 1
Дали се подобряват нещата като започне да пълзи или по-зле става?

Подобряват се Peace А като проходи стабилно ми стана още по-лесно, понеже не ми е постоянно в ръцете и не се налага да я водя и крепя.

# 2
  • София
Ами не мрънкат толкова много като проходят,но започва голямото търчане по тях,което пак си е зор.Освен това мрънкат когато не им позволяваш да направят това,което са си навили на пръста.

# 3
Ние бяхме същите , мрънка , постоянно иска да ходи , а не можеше  Rolling Eyesабе направо се побърквахме и нямаше умора това дете   Confused Много трудно ни беше , но като започна да ходи стабилно се чувстваш по - спокойна , макар , че ние не ходим , а постоянно бягаме и е някакъв постоянен страх да не падне , та да се удари  ooooh!

# 4
  • Пловдив
На мен ми стана определено по-леко, когато сина ми започна да пълзи, защото не искаше постоянно да ми е в ръцете и мога да свърша нещо. Предполагам, че като проходи ще ми е малко по-трудно, поне в началото.

# 5
  • София
На мен в момента ми е доста по-трудно от преди да почне да пълзи. Сега се изправя постоянно, все съм след нея, минутка не мога да я оставя сама, а креватчето си го мрази през деня, почва да пищи само да го доближим. Пълзи навсякъде, развива завидна скорост, нищо не е в безопасност от нея.
Дано стане по-лесно когато проходи.  Praynig (изгледи за ранно прохождане според мен няма, нищо че прави стъпки държейки се за мебелите. Когато я хвана за ръце почва да вдига крачета и хич не мисли за крачки, но аз не държа да проходи скоро, когато е готова - тогава.)

# 6
  • Sofia
Подобряват се. А на въпроса... ами не, май не ми беше особено трудно. Като искаше да стигне някъде, го правех да пълзи - учех го на това и после сам си пропълзя... А някъде междувременно се придвижваше седейки на дупе.

# 7
Когато пропълзят, а и особено като проходят, започват да се чувстват свободни, в този смисъл и се подобряват, и се влошават. Всичко е въпрос на нагласа, на мен ми беше трудно единствено по време на ужасяващите колики, после на всичко се радвах и продължавам да се радвам.

# 8
Ние в момента сме в този период...  Confused Егати мрънкането, егати чудото...  ooooh!  Цял ден се върти и мрънкоти, няма и 5 мин. да лежи като хората и все нещо не му е както трябва...  Tired

# 9
Ами не мрънкат толкова много като проходят,но започва голямото търчане по тях,което пак си е зор.Освен това мрънкат когато не им позволяваш да направят това,което са си навили на пръста.

И ние бяхме така Grinning
Определено е по-добре когато проходят но тогава се започва с голямото викане НЕ...

# 10
  • Монтана
  Peace

# 11
Сега ми е много по-трудно.Ходи навсякъде, пипа всичко, опитва се да се катери, мрънка непрекъснато.Но е толкова забавна...

# 12
Абе един вид до към 3г. няма мира,уж тогава вече нещо им отбират главиците.И пак не е много сигурно  Joy Joy Joy Joy

# 13
  • Попово
всичко ще мине, а като запълзи ще си викаш "кога ще проходи" и т.н.  Simple Smile бъди спокойна, детенце ще израстне  Grinning

# 14
Ако започне да пълзи, нещата се подобряват. Обаче, не всяко бебче пълзи. Може направо да проходи. Тогава наистина много се подобряват, защото самички достигат до това, което искат, а не викат постоянно :"ъъ-ъъъ-ъъъ", сочейки с пръстче желания предмет или място. Това наистина е ужасно изнервящо и да, беше ми много трудно. Когато проходи обаче, си отдъхнах, обратно на това, което всички разправяха. Търпение, мила, малко остава. Hug

Редакция на ключовите думи на тема

Общи условия

Активация на акаунт