Трудно ли ви беше?

  • 1 436
  • 23
  •   1
Отговори
  • Мнения: 172
Хора,дъщеря ми изведнъж стана много подвижна.Спомняте ли си бебчетата ви като започнаха да се опитват да се изправят и да пълзят дали много мрънкаха?Моята постоянно се върти,вечно да е в движение,а не може да стигне където си е набелязала.Дали се подобряват нещата като започне да пълзи или по-зле става?

# 1
  • Мнения: 11 003
Дали се подобряват нещата като започне да пълзи или по-зле става?

Подобряват се Peace А като проходи стабилно ми стана още по-лесно, понеже не ми е постоянно в ръцете и не се налага да я водя и крепя.

# 2
  • София
  • Мнения: 2 734
Ами не мрънкат толкова много като проходят,но започва голямото търчане по тях,което пак си е зор.Освен това мрънкат когато не им позволяваш да направят това,което са си навили на пръста.

# 3
  • Мнения: 2 005
Ние бяхме същите , мрънка , постоянно иска да ходи , а не можеше  Rolling Eyesабе направо се побърквахме и нямаше умора това дете   Confused Много трудно ни беше , но като започна да ходи стабилно се чувстваш по - спокойна , макар , че ние не ходим , а постоянно бягаме и е някакъв постоянен страх да не падне , та да се удари  ooooh!

# 4
  • Пловдив
  • Мнения: 857
На мен ми стана определено по-леко, когато сина ми започна да пълзи, защото не искаше постоянно да ми е в ръцете и мога да свърша нещо. Предполагам, че като проходи ще ми е малко по-трудно, поне в началото.

# 5
  • София
  • Мнения: 1 524
На мен в момента ми е доста по-трудно от преди да почне да пълзи. Сега се изправя постоянно, все съм след нея, минутка не мога да я оставя сама, а креватчето си го мрази през деня, почва да пищи само да го доближим. Пълзи навсякъде, развива завидна скорост, нищо не е в безопасност от нея.
Дано стане по-лесно когато проходи.  Praynig (изгледи за ранно прохождане според мен няма, нищо че прави стъпки държейки се за мебелите. Когато я хвана за ръце почва да вдига крачета и хич не мисли за крачки, но аз не държа да проходи скоро, когато е готова - тогава.)

# 6
  • София
  • Мнения: 17 591
Подобряват се. А на въпроса... ами не, май не ми беше особено трудно. Като искаше да стигне някъде, го правех да пълзи - учех го на това и после сам си пропълзя... А някъде междувременно се придвижваше седейки на дупе.

# 7
  • Мнения: 5 940
Когато пропълзят, а и особено като проходят, започват да се чувстват свободни, в този смисъл и се подобряват, и се влошават. Всичко е въпрос на нагласа, на мен ми беше трудно единствено по време на ужасяващите колики, после на всичко се радвах и продължавам да се радвам.

# 8
  • Мнения: 4 753
Ние в момента сме в този период...  Confused Егати мрънкането, егати чудото...  ooooh!  Цял ден се върти и мрънкоти, няма и 5 мин. да лежи като хората и все нещо не му е както трябва...  Tired

# 9
  • Мнения: 3 069
Ами не мрънкат толкова много като проходят,но започва голямото търчане по тях,което пак си е зор.Освен това мрънкат когато не им позволяваш да направят това,което са си навили на пръста.

И ние бяхме така Grinning
Определено е по-добре когато проходят но тогава се започва с голямото викане НЕ...

# 10
  • Монтана
  • Мнения: 220
Ами не мрънкат толкова много като проходят,но започва голямото търчане по тях,което пак си е зор.Освен това мрънкат когато не им позволяваш да направят това,което са си навили на пръста.
  Peace

# 11
  • Мнения: 780
Сега ми е много по-трудно.Ходи навсякъде, пипа всичко, опитва се да се катери, мрънка непрекъснато.Но е толкова забавна...

# 12
  • Мнения: 2 658
Абе един вид до към 3г. няма мира,уж тогава вече нещо им отбират главиците.И пак не е много сигурно  Joy Joy Joy Joy

# 13
  • Попово
  • Мнения: 687
всичко ще мине, а като запълзи ще си викаш "кога ще проходи" и т.н.  Simple Smile бъди спокойна, детенце ще израстне  Grinning

# 14
  • Мнения: 29
Ако започне да пълзи, нещата се подобряват. Обаче, не всяко бебче пълзи. Може направо да проходи. Тогава наистина много се подобряват, защото самички достигат до това, което искат, а не викат постоянно :"ъъ-ъъъ-ъъъ", сочейки с пръстче желания предмет или място. Това наистина е ужасно изнервящо и да, беше ми много трудно. Когато проходи обаче, си отдъхнах, обратно на това, което всички разправяха. Търпение, мила, малко остава. Hug

Общи условия

Активация на акаунт