За първата годинка???????

  • 3 570
  • 72
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 2 960
Яко се празнува първата годинка
най -добре с цялата тайфа-дружинка!!!
    Дрън-дрън глупостите забрави
    и свещичката с детето си духни!!!
            В детски песни и весели игрички
            щастливи и ведри ще са всички!!! Joy Joy Joy

Другото са глупости -ама от класа!!!!!

# 31
  • Мнения: 259
Това за пръв път го чувам. Ние вече празнувахме и втория си рожден ден, но първият е незабравим - различни и нови емоции, подаръци, наистина "светещи" очички. Как човек да пропусне всичко това ...........

# 32
  • Разград
  • Мнения: 2 102
Я, не се тормози с такива глупости. Естествено, празнувай си РД на детето. За него това е най-хубавият ден.
 

# 33
  • Мнения: 1 311
Хи-хи

Вариантът, който аз съм чувала е, че не се празнува първия рожден ден на детето. Което, ако трябва да сме честни, си е деня, в който бебето се ражда и мама и бебето са в болницата и така или иначе не са на купона.

Празнувайте си спокойно. Това са незабравими спомени. Няма да се усетиш кога ще мине времето и ще те гони от къщи за да празнува "на спокойствие" без теб.

# 34
  • Мнения: 502
ние празнвахме Рожденния ден на малката в една сладкарница и бях поканила само приятелки с малки деца. беше супер.
не съм и чувала за такова суеверие,а дори и да знаех пак щяхме да празнуваме първата годинка

# 35
  • Мнения: 2 478
И аз съм я чувала тази простотия друг път.
Но ние празнувахме първия рожден ден на сина ни и беше незабравимо.Не бих се лишила от този празник.На никой друг досега не съм била толкова развълнувана и щастлива.
Така че,очаквайте си гостите спокойни и щастливи.

# 36
  • Мнения: 514
Благодаря ВИ на всички за това че се включихте по темата и споделихте вашите мисли и преживяни емоций!

Доста ме успокойхте ! Hug
Ще си го празнуваме така ,че чак пушек да се вдига Mr. Green Mr. Green! Tada  ura

Още един път благодаря и Ви пожелавам едно прекрасно лято изпълнено с много прекрасни и незабравими моменти! newsm51 newsm51 newsm51

# 37
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 391
Според мен това,че не се празнува първият рожден ден е пълна глупост #Crazy

# 38
  • Мнения: X
Благодаря ВИ на всички за това че се включихте по темата и споделихте вашите мисли и преживяни емоций!

Доста ме успокойхте ! Hug
Ще си го празнуваме така ,че чак пушек да се вдига Mr. Green Mr. Green! Tada ura

Още един път благодаря и Ви пожелавам едно прекрасно лято изпълнено с много прекрасни и незабравими моменти! newsm51 newsm51 newsm51
   Браво! Само така Simple Smile Ние също празнувахме Simple Smile Как ще пропуснеш точно първият рожден ден! И за мен това са глупости Simple Smile
   Приятно и незабравимо изживяване ви пожелавам  bouquet

# 39
  • София
  • Мнения: 4 588
И ние го празнувахме, разбира се. Въобще не съм се и замисляла. Simple Smile

Приятно изкарване! Hug

# 40
  • Плевен
  • Мнения: 1 357
Виждам,че вече са те посъветвали и си решила да празнуваш. Peace
Весело посрещане на Рождения ден. Tada

# 41
  • Мнения: 3 929
Ние го празнувахме. И през ум не ми е минавало да не го празнувам - това е един от най-важните моменти в нашия живот и растежа на сина ни.
Моето семейство и семейството на мъжа ми също са празнували първите рожденни дни на децата си.
За тази поредна измишльотина научих тук, от форума. Поне някой да обясни, какво е логиката да не се празнува.

# 42
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
Пълни глупости Crossing Arms Naughty
Ще го празнуваме естественно Party

# 43
  • кв.Изток
  • Мнения: 1 219
Празнувахме на синът ни, ще празнуваме и на дъщеря ни Peace

# 44
  • Мнения: 2 910
Празнували сме на дъщеря ни и на сина ще празнуваме. За мен това са пълни глупости.

Общи условия

Активация на акаунт