За първата годинка???????

  • 3 557
  • 72
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 135
И аз бях пуснала тема с подобен въпрос,преди време ,преди дъщеричката ми да навърши годинка,защото и аз бях решила да си празнуваме,а после с когото и да споделих -всеки ми обясняваше как не било хубаво да се празнува!Но аз реших ,че няма никакво разумно и логично обяснение да не се отпразнува първия рожден ден на детето ми,та нали година преди това е бил най-прекрасния миг в живота ни-родило ни се е детенце!!!Не си струваше заради някакви си бабини деветини,от рода на "не се празнува защото само при мъртвец се пали  една свещ",да пропуснем да отбележим най прекрасния празник в живота ни-това си е лично мое мнение,разбира,се.Та,значи как го отпразнувахме-Бяхме вкъщи,поканихме дечица,които со приятелчета на дъщеря ми,с които излизаме всеки ден,заедно с майките им.Украсихме с много балони,навсякъде,на масата имаше и лакомства за децата,които всички бяха около годинка,имаше и за майките.Лакомствата бяха-зрънчо,солетки,някакви желирани бонбонки,бисквитки и всякакви такива,имаще и детски сокчета,детско шампанско,а нищо че самата торта,която беше отгоре със страхотна декорация беше направена спеиално за деца в тази възраст,аз отделно им направих и бисквитена торта с банани.Не че много ядоха децата ,но аз държах да има от всичко.За майките съответно имаше различни напитки,мезета- и т.н.Бях събрала всички играчки на детето и нададух един надуваем басеин,без да го пълня с вода,разбира се,сложих някои от играчките вътре-и такава игра падна....Беше много весело и за дечицата и за майките.Имаше и подходяща музика.не сие чуди,ако питаш мен,а си отразнувайте както си му е реда ,този чудесен празник, и за детето и за родителите!===Ей,и да разкажеш после!

# 61
  • Мнения: 1 745
Свеки разтягаше някакви глупости да не палим 1 свещичка,че нали на погребения се палела така... ooooh!Луда работа!
Аз също не бих пропуснала празника на детето заради такива глупости! Naughty  Понеже в нашия град няма детски клуб,ще празнуваме в едно съседно заведение! Peace
Ми има свещички под формата на цифри. Свеки ко щъ каже по въпроса? Mr. Green Mr. Green Mr. Green

Кой ли ще я пита?!! Twisted Evil  Whistling Mr. Green

# 62
  • София
  • Мнения: 604
нямам възможност да изчета всички отговори. Ние си празнувахме април годинката вкъщи с най-близките, беше много приятно. Но и аз бях чула случайно от един таксиметров шофьор, че не било хубаво-празнуване на 1 и на 40 години. Естествено, че попитах защо???Разказа ми историята-няма да я преразказвам,определено е тъжна.Според мен всичко е суеверие и всеки решава сам за детето си как да се отпразнува това чудесно събитие Rolling Eyes

# 63
  • Мнения: 1 586
И според мен това е поредното суеверие,първият рожден ден е толкова хубав празник,празнувайте си го спокойно! Peace

# 64
  • Мнения: 252
Суеверие. Първата годинка е най-важна. Празнувахме я вкъщи, защото сина ми беше болен.
Това е толкова важна година, че за мен е немислимо да не се отпразнува  Simple Smile. Все пак всичко най-хубаво се случва за първи път именно през тази година - първата усмивка, първото гукане, първите срички, първото зъбче, първите стъпки / за някои  Simple Smile/. Много са хубавите моменти и едва ли ще мога да ги изброя всички, та как след всичко това, да не отпразнуваме и първата годинка  Simple Smile

това е и моето мнение и мисля да празнуваме другия месец

# 65
  • София-там нейде в западната част
  • Мнения: 2 050
на каката прознувахме първата годинка,с приятелчета и роднини,чувала съм че не било добре да се празнува но досега не съм получила смислен отговор защо, на бебка също мисля живот и здраве да празнуваме, дори само и роднини да се съберем мисля че си заслужава да се отчете празника  Grinning

# 66
  • Мнения: 84
Как няма да празнуваш първата годинка!!!-това го чувам пък за първи път,всякакви суеверия бях чувала ама това НЕ.Мисля че няма семейство ,което да не чака с нетърпение първата годинка от живота на своето дете и да не я празнува.
И ние чакаме с нетърпение! Остава около месец до тогава!!!!!!!!!!1 Peace

# 67
  • У дома... някъде
  • Мнения: 2 366
Аз мисля,че първата годинка на детето ми е една от най-важните в живота ми и не мога да си помисля че не трябвало да празнуваме. Stop.Поредна глупост е това.

# 68
  • Мнения: 537
Празнувахме го първият рожден ден. И аз съм чувала за това суеверие, но дори не съм се замисляла да не го направя. Чаках го с такова нетърпение, как ще го пропусна.  Heart Eyes

# 69
  • България
  • Мнения: 181
Аз мисля,че първата годинка на детето ми е една от най-важните в живота ми и не мога да си помисля че не трябвало да празнуваме. Stop.Поредна глупост е това.
Peace Peace Peace
ние също празнувахме - направихме голяма празненство с много госити на завдение. Направихме и кръщеуне едновремено и прощапулник . Това е едно от най - важните събития в живота ми, въобще не съм си мислила да го пропускам.

# 70
  • Мнения: 2 521
Аз мисля,че първата годинка на детето ми е една от най-важните в живота ми и не мога да си помисля че не трябвало да празнуваме. Stop.Поредна глупост е това.
И аз мисля така и ще празнуваме Peace

# 71
  • София
  • Мнения: 5 693
Ние ще празнуваме! Party

# 72
  • Мнения: 1 420
Ох, стига с тези бабини измислици! Естествено, че празнувахме първата годинка на малката. Помисли след години какво ще й кажеш " Ами, маме, не празнувахме първия ти рожден ден, защото не било на хубаво".  Rolling Eyes  #Crazy

Весел празник!

Общи условия

Активация на акаунт