За първата годинка???????

  • 3 558
  • 72
  •   1
Отговори
  • Мнения: 514
Привет мами от форума! Hug

Престой първия рожден ден на малката ни дъщеря!Резервирахме заведение и вече казах на доста от нашите познати и близки и всички ще дойдат!

Сега прочетох ,а  и чух от разни места, че не било хубаво да се празнува първата  -
Има ли някой логично обяснение защо е така или пак са бабини деветини!

Моля да споделите Вие празнувахте ли първата годинка на децата си или не!
Какво ще ме посъветвате да разтуря всичко или да си продължиме по план??? newsm78 newsm78 newsm78 newsm78

# 1
  • Мнения: 9 973
ние ще празнуваме Wink

# 2
  • Мнения: 1 512
Това са  суеверия.Сестра ми празнува първата годинка и на двете си деца,брадовчедка ми също,познати и близки и те така.Не си пълни главата с глупости и не си вгорчавай живота допълнително с подобни бабини девитини.Весел купон.  ura и да ти е жива и здрава дъщеричката.

# 3
  • Мнения: 2 517
Стига бе! Да пропусна да видя ухилената физиономия на сина ми на НЕГОВИЯ ПРАЗНИК?! Няма да стане и никакви бабини девитини не могат да ме спрат.
Аз реших да правя детско парти в клуб. Първият РД не е повод за ядене и пиене на възрастните според мен.

# 4
  • Мнения: 514
.
Аз реших да правя детско парти в клуб. Първият РД не е повод за ядене и пиене на възрастните според мен.

И ние такова място сме запазили! Peace
Детски кът с много съоръжения за игра --както за малки ,така и за по-голями дечица!

# 5
  • на странно място ......
  • Мнения: 493
Ние си празнувахме, дори не бях чувала за такива суеверия, беше страхотен празник, както за бубата така и за нас!!! Simple Smile

# 6
  • Мнения: 10 982
Поредното суеверие. ooooh! Ние празнувахме 3 пъти - с гости бебета и деца, с бабите и дядовците, и с нашите приятели.

# 7
  • София
  • Мнения: 39 718
Суеверие. Има доста такива теми, с преобладаващи отговори, че това е суеверие.
Ние празнувахме 1вия РД на Дияна, голям купон направихме.

# 8
  • Мнения: 491
Поредната глупост,първата годинка на дъщеря ми беше един от най-важните и най-красивите моменти в моя живот.
Весело изкарване на празника  Party Time

# 9
  • Мнения: 2 005
Я , стига глупости  Rolling Eyes Това беше един от най - страхотните моменти във живота ми  Joy

# 10
  • Мнения: 3 306
bdbaloni
ние си празнувахме   ura   и беше супер весело
     весел празник ви желая   party041

# 11
  • Пловдив
  • Мнения: 857
Суеверие. Първата годинка е най-важна. Празнувахме я вкъщи, защото сина ми беше болен.
Това е толкова важна година, че за мен е немислимо да не се отпразнува  Simple Smile. Все пак всичко най-хубаво се случва за първи път именно през тази година - първата усмивка, първото гукане, първите срички, първото зъбче, първите стъпки / за някои  Simple Smile/. Много са хубавите моменти и едва ли ще мога да ги изброя всички, та как след всичко това, да не отпразнуваме и първата годинка  Simple Smile

Последна редакция: нд, 06 юли 2008, 23:07 от riri_tol

# 12
  • Мнения: 5 940
Направихме бебешки купон. С детска музика, балони, много играчки. Суеверие е да не се празнува, пълна глупост, радвайте се на прекрасния празник.

# 13
  • София
  • Мнения: 17 591
Ох, хайде стига глупости!

# 14
  • Мнения: 4 335
Суеверия NaughtyПьрвата годинка не е за изпущане Grinning

Общи условия

Активация на акаунт