Комплект плюшени играчки за автомобил

  • 2 880
  • 30
  •   1
Отговори
  • Мнения: 330
Този уикенд видях на Дряновския манастир един автомобил - явно возят детенце - имаха хипопотами с розови полички като възглавница за път, за колана на задната седалка, за скоростния лост, и три броя на задната кора. Знае ли някой откъде мога да купя нещо такова?

# 1
  • под жаркото слънце
  • Мнения: 2 565
Ще следя темата, заинтригувах се.

# 2
  • Мнения: 11 003
Отдавна търся играчка за колана на задната седалка. Дори да не е в комплект с други, ме устройва. Ще следя темата.

# 3
  • Бургас
  • Мнения: 443
запис

# 4
плюшена играчка за колан съм виждала във Кауфланд-жирафче по-точно имаше но беше преди няколко месеца

# 5
  • Мнения: 644
Чиполино имат "4орап4ета" за колана,в ОМВ или Шел,не помня,видях маймуна,която се прикрепя за самия колан....
Отделно Джордани имат/имаха newsm78/  възглавни4ки -животинки и "4орап4ета" за колана.


Последна редакция: вт, 08 юли 2008, 20:50 от pepeliashka

# 6
  • Мнения: 5 255
Отдавна търся играчка за колана на задната седалка. Дори да не е в комплект с други, ме устройва.
Виждала съм в Практикер.

# 7
  • Мнения: 274
Аз харесвам това

# 8
  • Мнения: 2 197
Виждала съм много сладки за коланите в един магазин на Ботев, отсечката между 5-те кьошета и пл. Македония, на левия тротоар, когато се върви точно в тази посока. Магазина е за автоаксесоари и играчките са на витрината. Съвсем точно не се сещам къде беше, но при всички случаи е преди Солунска

# 9
  • София
  • Мнения: 44 020

А това от къде и за колко????

# 10
  • Мнения: 644
Днес отново видях игра4ките за колан в ОМВ -има едно рошаво мнооого сладурско бежево-кафяво ку4е и Крави -синя и розова. Цената беше по4ти 18лв. от новия тип плюш са кравите,а ку4енцето е от рунтавата материя ,но не като противните розови пудели... 

# 11
  • варненка от София
  • Мнения: 4 881

А това от къде и за колко????

Това е супер и мен ме интересува от къде може да си купим и наистина за колко?

# 12
  • Мнения: 622

А това от къде и за колко????

Това е супер и мен ме интересува от къде може да си купим и наистина за колко?

От Премама Peace

# 13
  • Мнения: 3 376
А детски волани пак като този на снимката или подобни да сте срещали?

# 14
  • Мнения: 11 003
А детски волани пак като този на снимката или подобни да сте срещали?

Имаме подобен волан, но е съвсем обикновен, китайски. С 4 мелодии - звуци от коли и няколко светлинки. За ниската си цена е учудващо здрав и работи добре.

Общи условия

Активация на акаунт