Споделете мнение за доктор Стаменов

  • 122 573
  • 565
  •   1
Отговори
# 30
  • Близо до София
  • Мнения: 896
След това чаках 3 месеца за да съвпадне края на цикъла ми със свободните часове,.........
това никога не ми се е случвало в клиниката в която ходя, много често се е налагало лекарката ми да се съобрази с мен, а не цикала ми със свободните часове!!!  #Crazy
ами ако не съвпадне 5, 7, 10 месеца???? Ами ако е година....? какво правиме, ще си чакаме да съвпадне???


Рони, радвам се за теб, от сърце. прекрасна бременност ти пожелавам   bouquet

на всички момичета, в която и клиника да правят процедури, УСПЕХ! Всеки сам решава за себе си, който има нагласата да чака, има и нервите, търпението и времето - нека...  Hug

# 31
  • Мнения: 1 441
За всяка най-добър е лекарят, при който е успяла.  Peace Нищо чудно, че за успелите от раз при Стаменов, той е най-голямото светило.
Най-много аз лично бих вярвала на положително мнение дадено за определен лекар от момиче, което все още не е успяло. Това мнение ще бъде далеч по-обективно ....  Wink

П.С. Стаменов и преди да бъде толкова натоварен попретупваше пациентите си, а сега мога само да си представям какво е.

# 32
  • Мнения: 1 143
Здравей, Мишле
Съжалявам за абортите. Надявам се заедно с подходящия за теб лекар да откриете какъв е проблема и следващия път да изкараш една успешна бременност  Hug

Сега на въпроса ти.
Най-напред относно търсачката - не знам какъв точно е проблема, но написвайки умишлено името на д-р Стаменов не открих никакви мнения за него, още по-малко да се запрепъвам в тях. Изписва ми: Няма намерени срещания. Това за всичко, което се опитам да намеря с търсачката от известно време.  Ако някой знае защо става така, ще му бъда благодарна, ако сподели. Иначе наистина доста е изписано по този въпрос.

Естетвено е, когато един човек работи толкова много, да има както положителни, така и отрицателни отзиви. Нямам нищо против, когато някой споделя собствения си опит. Но не разбирам някой, който никога не е бил пациент на д-р Стаменов, всеки път, когато види изписано името му да се нахвърля с такова настървение срещу него. Още повече, когато този човек е доста грамотен и минал по пътя на проблемното забременяване.  Наистина не  разбирам.

Имам три опита икси зад гърба си заедно с д-р Стаменов. За мен той е най-невероятния човек и лекар, когото съм срещала. Няма да изброявам защо. Ако разгледаш предишните теми за него, там съм писала подробно.  Не спирам да се изумявам как човек може да намира толкова сили в себе си и да дава и на другите. В 10.45 вечерта все още е в състояние да се усмихва и с едно изречение само успява отново да върне вярата и надеждата ми. 
Колкото до чакането и записването на часове. Досега не съм имала проблеми със записването . А чакането никога не е било проблем за мен. Напротив, действа ми някак зареждащо да съм там. Луда работа. Да, най-добре би било изобщо да не ни се налагаше да стоим пред кабинетите с часове и да си забременяваме просто ей тъй, без дори да разберем как е станало, ама на! - съдбата ни обича и иска ние да сме специални  Mr. Green  Специални са и малкото лекари, които наистина помагат и правят всичко възможно да се получи!

Последна редакция: чт, 10 юли 2008, 15:37 от shoshkata

# 33
  • Мнения: 149
Да може би сте прави момичета, че за всяка добър е лекарят помогнал и да и се сбъдне мечтата. Аз съм от тези, които видяха мечтаните две чертички след първа инсеминация в клиниката на доктор Стаменов. Вярно, че съм пациентка на доктор Персенска, но то е защото за нея имаше свободен час за първичен преглед след два месеца от обаждането ми за първи път в клиниката, а за д-р Стаменов чак за след една година. Избрах д-р Персенска поради напредналата ми възраст. Все пак 38 години не са шега работа и не можех да си позволя лукса да изчакам една година. Но не съжалявам за избора си. Когато единият няма възможност преглежда те другият доктор. Можех да се вредя и за по-рано, тъй като съм от тези които по стечение на обстоятелствата имат някой да ходатайства за тях. Но предпочетох да не го правя. Искам да съм като всички останали, както аз се боря за дете така и останалите момичета го правят. Аз не съм по-специална от тях. И до момента никой в клиниката не знае, че мен ме изпрати там човекът който е научил д-р Стаменов на това(този за който и док пише в книгата си). И така ще си остане и до края. Вярно, че радостта ми беше за кратко и се наложи мисед аборт, но не се отказвам от тази клиника. Продължавам с тях и още другата седмица съм отново при д-р Персенска за изследвания докато чакам да стане есента и да правим нов опит-независимо инсеминация или инвитро, ИКСИ. Да чака се доста, но кагато искаш нещо много си готов да изтърпиш доста несгоди. Просто тези които не са доволни д-р Стаменов ок, местят се при друг лекар в друга клиника и дано им се сбъдне мечтата. Но не разбирам как може да се нахвърляш срещу някой който не познаваш. Това, че си ходил при него на прегледи та дори и година, година и половина не значи че познаваш този човек за да кажеш този е такъв или онакъв. Та бога ми не сте седели на една маса с някой от докторите си, независимо кои са те за да кажете добър или лош.
Съжалявам за дългия пост, но исках да си кажа мнението, пък ако щете след това изсипете огън и жупел върху мен за това което съм написала...все ми е тая. Пък и това е форум за споделяне и подкрепа, а не ДРУГАРСКИ СЪД.

# 34
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 776
Svet1970,не виждам защо някой трябва да ти се нахвърля.В крайна сметка тук се иска мнение и всеки си го изказва.Аз също не можех да си позволя да чакам при др.Стаменов за преглед след 1 година ,макар че много ми се искаше да съм при него.Сега обаче не съжалявам че съм отишла при Владимиров.От първия  миг в който отидох при него,не знайно защо изпитах огромно доверие към него.

# 35
  • Мнения: 616
Svet1970, Mindi, абсолютно подкрепям мненията ви.
За тези които искат, но не им се чака има и друго решение - ако не отидат при друг специалист в друга клиника могат да се запишат за Д-р Персенска. Така или инъче в "Надежда" работят екипно и няма начин да не се видят и с Д-р Стаменов. Вероятно и това е ключът към успеха им.
Пожелавам на всички търсещи да намерят СВОЯ лекар и да успеят! Praynig Hug

# 36
  • сред маслини и портокалов цвят
  • Мнения: 1 265
Миналата година на 1.06. ми беше първата среща с д-р Персенска. Записах си час при нея, защото и аз съм на години и не ми се чакаше. Освен това реших, че щом д-р Стаменов я е избрал в екипа си няма начин да не е добра.
Почти година по-късно, на 9.06. се роди сина ми. При Персенска направих 2 Икси на спонтанен цикъл и едно стимулирано, забременях, родих и това в рамките на една година. А случая ми хич не беше лесен. В предишната клиника не знаеха какво да ме правят вече.
Вярно е, че са затрупани с работа, но никога не съм се чувствала като на конвейр, получавала съм цялото внимание на д-р Персенска.
Следващата пролет пак съм там, мисля да правя пак ИКСИ.

# 37
  • welcome to the Jungle
  • Мнения: 979
когато аз се обадих за час ми дадоха за след 2 месеца. През това време направих 2 неуспешни инсета при друг доктор.
Още на първичния преглед Стаменов откри причината за неуспеха ни-полип на матката, а тойкова доктори са ме гледали.
След това чаках 3 месеца за да съвпадне края на цикъла ми със свободните часове, но не съжалявам нито за миг за изгубеното време в чакане, сега съм след ин-витро и резултата е полойителен.
Много съм доволна  от целия екип.

Стаменов махна ли ти полипа?


Незная какво е станало с roni72, но само зная, че благодарение на д-р Стаменов и майка ми се оттърва от огромен полип, който не го бяха видели други акушер-гинеколози. И да, точно д-р Стаменов я оперира, при това страхотно професионално е подходил и й е съхранил матката, въпреки тежкото положение.

Относно този доктор и то на базата на ГОДИНИ опит с него и стотин прекарани часове пред кабинета му - мога да пиша само суперлативи!
Имам 2 прекрасни деца благодарение на него. Имам опит и с няколко продължителни лечения - перфекционист във всяко отношение.
Относно вниманието - никога не съм се чувствала на "конвейр", винаги (говоря за десетки посещения) съм питала каквото ме интересува, а докторът ми е обяснявал подробно всичко, беседвали сме. Прегледите са минавали обстойно, да не говорим, че и апаратурата му е на супер ниво.

За мен лично това е МОЯТ ДОКТОР още от зората му на  стажанат ул.Иречек при д-р Йосиф Димитров, та до ден днешен.
и смело мога да отбележа, че мненията на дежурните плюещи по него е далеч от истината. Да не говорим пък за тези, дето и не са го виждали  Wink

 Wink

# 38
  • Мнения: 1 950
За да не повтарям едно и също подкрепям написаното от Шошито и от Лионесс Peace.
Бан-че, аз не съм успяла, даже съм много далеч все още от успеха и въпреки всичко, с две ръце се подписвам, че това е моят доктор Peace Ти самата знаеш от "старите кучета" на колко момичета е помогнал Peace

Последна редакция: чт, 10 юли 2008, 23:18 от zvetun4o

# 39
  • София
  • Мнения: 6 356
Най-напред относно търсачката - не знам какъв точно е проблема, но написвайки умишлено името на д-р Стаменов не открих никакви мнения за него, още по-малко да се запрепъвам в тях. Изписва ми: Няма намерени срещания. Това за всичко, което се опитам да намеря с търсачката от известно време.  Ако някой знае защо става така, ще му бъда благодарна, ако сподели. Иначе наистина доста е изписано по този въпрос.

може би е бил временно спрян достъпът до архива - модераторът ще обясни най-добре. аз току-що пуснах търсене и ми извади 10 страници с теми, в които се среща това име.

# 40
  • Мнения: 1 143
Мерси, проработи

# 41
  • Мнения: 1 441
Бан-че, аз не съм успяла, даже съм много далеч все още от успеха и въпреки всичко, с две ръце се подписвам, че това е моят доктор Peace Ти самата знаеш от "старите кучета" на колко момичета е помогнал Peace

Цветунче, абсолютно си права. Точно теб, Дарилчето, Гриз (тя вече е напред с материала  Heart Eyes, но доста неуспехи е претърпяла при него) и т.н. имах предвид, като писах, че най-обективни ще са мнения на пациентки, които са търпели доста неуспехи и докторът им е бил до тях. Защото е много лесно да кажеш "Това е моят доктор", когато забременяваш от първото посещение в кабинета или първото АРТ ... Tired
По принцип избягвам да се включвам в споровете "За и против Стаменов", в каквито неизменно се превръща всяка една такава тема. В никакъв случай не искам да оспорвам капацитета на доктора или уменията му. Вярвам ви напълно, че той е вашият доктор и че заедно ще успеете да постигнете мечтата си.
Но в същото време, като пациентка на Стаменов за период от повече от година и половина, мога да кажа, че даже във времето, когато изобщо не беше толкова натоварен, аз съм се чувствала претупвана при него. Тогава (не знам сега как е) в моите очи докторът определено си имаше по-любими пациентки - момичета, които са му слабост, момичета, които помнеше всеки път и т.н. Може би е нормално - все пак и той е човек, не знам.... Просто знам че аз не бях от тази клика и се чувствах пренебрегвана. Освен това имах усещането, че с нашия случай просто не знае какво да прави - правеше някакви неща по стандартна схема (снимка, инсеминации, ин-витро) с надеждата да стане (не може след направени 5 инсеминации при него да ми каже, че май лявата ми тръба не е много добре, при положение, че цветната ми снимка е правена при него и като я гледа каза, че тръбите "са по учебник". Още повече, че тогава ми овулираше предимно левия яйчник)...
Както и да е - няма да разказвам подробности, защото всеки случай си е специфичен и точно тези специфики правят нещата трудни за някои лекари (иначе с нашите знания сигурно вече сами щяхме да си предписваме хоромни и изследвания и да ходим в клиниките само за пункция и трансфер  Joy)
И така - това е моят личен опит с него - не са разкази по чути от трети лица слухове.  Tired Не искам да пораждам някакви дразги - просто понякога има и обективно недоволни пациенти. Така е било и така ще бъде, при това не само със Стаменов.  Peace

П.С. Момичета, напоследък много ми липсвате... Blush

# 42
  • Мнения: 397
Цитат
Тогава (не знам сега как е) в моите очи докторът определено си имаше по-любими пациентки - момичета, които са му слабост, момичета, които помнеше всеки път и т.н. Може би е нормално - все пак и той е човек, не знам.... Просто знам че аз не бях от тази клика и се чувствах пренебрегвана.
Цитат
Не искам да пораждам някакви дразги - просто понякога има и обективно недоволни пациенти. Така е било и така ще бъде, при това не само със Стаменов.

Нямам какво повече да добавя. Същото важи и за мен.

# 43
  • Някъде там...
  • Мнения: 3 986
Аз също съм пациент на клиниката отдавна (юли 2006) и смело мога да заява, че това е моят лекар и не бих го сменила въпреки всичките неволи, които преживях миналата година. Имам му доверие, а посещенията в клиниката ме зареждат с надежда. От лошо отношение не мога да се оплача, напротив.

Нормално е да има и недоволни, все пак всички сме различни като характер, като очаквания, търпение и т.н. А и при толкова много пациенти, просто няма как всички да са доволни.

Часове винаги са се намирали, неведнъж се е налагало да влизам и без час. А като си в процедура винаги си с предимство.

Офф: Банче-бананче, и ти много ми липсваш, дай да се видим, отпуска съм....  Blush

# 44
  • Мнения: 2 382
И вместо рекапитулация към новите пациентки:
започвайте смело и се молете да му станете "любимки",иначе сте в графата "яко прецакани" Peace

Общи условия

Активация на акаунт