Споделете мнение за доктор Стаменов

  • 122 661
  • 565
  •   1
Отговори
# 195
  • Мнения: 3 294
Сори за оффа
mery78 извинявай , но имам чувството че си тук във форума само да злословиш за лекарите . Не мога да разбера хора като теб  ooooh!
Ами представи си че има и доволни момичета от д-р Стаменов , явно ти не можеш да го приемеш това  Whistling

# 196
предлагам темата да се заключи, защото винаги ще има доволни и недоволни, а така се стига до спорове, които са безмислени. Peace

# 197
  • Мнения: 44
Сори за оффа
mery78 извинявай , но имам чувството че си тук във форума само да злословиш за лекарите . Не мога да разбера хора като теб  ooooh!
Ами представи си че има и доволни момичета от д-р Стаменов , явно ти не можеш да го приемеш това  Whistling
Дааа, представила съм си го! А ти можеш ли да си представиш, че има и други мнения освен твоето и можеш ли да ги уважиш и да ги приемеш с по-толерантно отношение? И между другото, Минди не ме изопачавай, не преувеличавай и не изкривявай думите ми!

# 198
  • Мнения: 1 143
ОБИЧАМЕ СИ ТЕ БЕ ДОКТОРЕ  Hug Hug Hug

- Няма Господ , има Док. Стаменов - отговорила щастливо прегръщащата двете си съкровища мама.

 newsm53   smile3521                        newsm51

# 199
  • Мнения: 1 248
Мила samarianka споко бе
то винаги ще има доволни и не доволни
всеки има право на мнение
а и всеки доктори си има кусури
желая ти успех Peace

Не мога да разбера защо не позволявате на хората да споделят и това от което са разочаровани, защо само вашите хвалебствени постинги ги приемате за истини? Как така "споко", това не е шега бе хора! Аз също съм пациентака на клиниката и много пъти съм била разочарована. Дайте възможност на хората да изказват различни мнения, защото не всичко е толкова приказно, както го описвате!Естествено е, че има доволни и недоволни, ама вие не давате дума да се каже от недоволните, четете и после изписвате едно "съжалявам, че при теб така се е получило, но  и лекарите са хора и  те допускат грешки", ами никой не мисли, че са богове и точно затова трябва да се даде възможност на всеки да сподели своите преживявания! Тези мнения са важни за тези които те първа тръгват по такива клиники, така че не рисувайте само "розови" картини -някак си много е невероятно!
а бе мила и аз съм пациент на Стаменов
и не стана от първия път и какво да правя да го обиждам ли да го плюя ли
еееее не от мен няма как да стане
този доктор е един от най добрите винаги намира решение за проблема
е и той си има неговите не добри качества
но той е човек и вина ги ни е помагал със каквото може
със нерви не се решават проблеми

# 200
  • Мнения: 3 294
mery78 казвам го защото съм попадала и на други твои изказвания освен за д-р Стаменов и за други доктори . Като си недоволна спри да я посещаваш тази клиника , но ти едва ли ще го направиш  ooooh! И не те изопачавам , всеки може да ти види последните публикации , които са свързани предимно с оплюването на някой доктор .
Успех  Peace

# 201
  • Мнения: 2 261
Просто сега ще се намеся ,колкото и да не ми се искаше в спора.
С него се ражда истината ,нали?
И моля модераторите не заключвайте темата.Нека си се изказваме.Свобода на словото. Peace
Сега ще ви  внеса малко яснота  по  някой въпроси ,на някой хора.

Този ЧОВЕК ,който се опитват някой да нарекът какъв ли не е човекът, който е автор за идеята за фонда за инвитро ,заедно със съпругата си ,Радина Велчева/фондация "ИСКАМ БЕБЕ"/ ,сдружение "ЗАЧАТИЕ " и др.
Той иска и полага целият си труд и мисъл да ви  направи родители .
Той е   и този ,които може и да допуска грешки.
Много ми се иска тези ,които го хулят него и колеги като него отдадени на работата си ,да могат  да се закачът за тях за 1 седмица и да ги питам как ще са накрая?
Ей момичета и имената си няма да можем да кажем.
Шапка им  свалям за труда и нервите .

Бъдете по земни и по човечни. Hug


# 202
  • Мнения: 1 248
момичета всеки има право на мнение
така се казва и заглавието
и стига със караниците

# 203
  • Мнения: 44
mery78 казвам го защото съм попадала и на други твои изказвания освен за д-р Стаменов и за други доктори . Като си недоволна спри да я посещаваш тази клиника , но ти едва ли ще го направиш  ooooh! И не те изопачавам , всеки може да ти види последните публикации , които са свързани предимно с оплюването на някой доктор .
Успех  Peace

Минди, нещо ме бъркаш с някоя друга, ти май четеш през редове или просто ти се отдава да си измисляш - вероятно си голям талант- интригант Laughing  Аз не съм злословила, изказвала съм мнение на база натрупан опит - да, НО не съм обиждала, плюела, хулела  и ....] Що за измислици са това??? Laughing

# 204
  • Мнения: 3 294
Не , напротив, последните ти публикации всеки може да ги прочете и да види какво имам впредвид , така че едва ли с твоите обиди спрямо мен че съм интригант ще успееш да убедиш някого .
По темата , както ти казах , като не си доволна от д-р Стаменов ,защо посещаваш клиниката му въобще ?!!??!

# 205
  • Мнения: 44
Оффф, явно не долавяш смисъла и това е! Laughing Ще го напиша пак - специално за теб! Няма смисъл да се петни лекарско име, има смисъл да се пише и за хубавото и за лошото, за да се коригира лошото и да се има предвид. По-елементарно не мога да се изкажа Joy

# 206
  • Мнения: 3 294
Елементарното ти изказване не ми даде отговор на въпроса , който ти бях задала , явно аз трябва да го задам по-опростено за да го разбереш ... но няма да се хабя . Не си заслужава ... само се надявам д-р Стаменов да има по-малко пациентки като теб  Peace Успех

# 207
  • на село
  • Мнения: 822
Променете заглавието на темата на Споделете само хубави мнения за д-р Стаменов .

# 208
  • София
  • Мнения: 591
Да направя малка корекция-Радина Велчева не е съпруга на д-р Стаменов.

# 209
  • Мнения: 4 700
Вали има предвид д_р Стаменов, zаедно със съпругата си и с Радина Велчева и със сдружение "Зачатие".

Общи условия

Активация на акаунт