Споделете мнение за доктор Стаменов

  • 122 884
  • 565
  •   1
Отговори
# 210
  • Мнения: 1 715
Първият ми опит завърши неуспешно,въобще не стигнах до трансфер.Стимулацията ми продължи цели 22 дни,много инжекции,много нерви,много разходи,и най-ве4е напразни надежди...През цялото това време Стаменов ме подкрепяше,имах стимул да продължа ,благодарение на него,и всеки път когато ходех на преглед нещата никак не бяха добре,но той все ми казваше,ще стане,ще стане,обеща ми,4е ще стане.
ЕЕЕ не стана нищо,имах 3 незрели яйцеклетки,които за нищо не ставаха,и слушах как другите моми4ета коментираха,на коя извадили 10,на коя 5 .Много тъжна бях,наистина много тежко го изживях,едва ли не вси4ко беше свършило за мен.
Но нито за миг не съм обвинила доктора,даже и в мислите си,аз виждах,4е той се бори за да ми помогне,каквото зависише от него го направи,но той не е Господ!
След неуспеха аз рухнах!В разговора си с Стаменов по тел ,му казах ,4е аз се отказвам,4ак ме е срам от мен си,4овека отсреща ми се моли да продължа ,аз се инатя.
ЕЕ продължих,за сега съм Успяла!Моля се вси4ко да е наред!

Минди,мисля,4е се натоварваш излишно тук! Hug

# 211
  • Мнения: 2 259
Вали има предвид д_р Стаменов, zаедно със съпругата си и с Радина Велчева и със сдружение "Зачатие".


Точно. Peace
Затова гледам да слагам препинателни знаци и главни  букви.

# 212
  • Мнения: 44
Елементарното ти изказване не ми даде отговор на въпроса , който ти бях задала , явно аз трябва да го задам по-опростено за да го разбереш ... но няма да се хабя . Не си заслужава ... само се надявам д-р Стаменов да има по-малко пациентки като теб  Peace Успех

Минди, ти си на 25г., а аз мисля че общувам с 5-годишно дете! Rolling Eyes Ти нищо не четеш в тая тема, питаш за неща, за които вече е писано няколко страници назад.  Наистина няма смисъл да се повтарям по няколко пъти специално заради теб, просто не си струва -ти си прекалено ограничен човек и непрекъснато изкривяваш изказванията ми - ама не ти се сърдя, толкова можеш, толкова възприемаш   33uu....

# 213
  • София
  • Мнения: 2 908
mery78 хайде стига вече.

# 214
  • Мнения: 150
mery78 за жалост в тоя форум всички, който не са пациенти на Стаменов Даскалов или Владимиров или изкажат недоволство са оплюти!Така че не се хаби няма смисъл. Grinning

# 215
  • София
  • Мнения: 2 908
О Крисчан ти пък да не пропуснеш,как така  все още не си споменала и тук за твоя доктор. Laughing

# 216
  • Мнения: 616
Просто сега ще се намеся ,колкото и да не ми се искаше в спора.
С него се ражда истината ,нали?
И моля модераторите не заключвайте темата.Нека си се изказваме.Свобода на словото. Peace
Сега ще ви  внеса малко яснота  по  някой въпроси ,на някой хора.

Този ЧОВЕК ,който се опитват някой да нарекът какъв ли не е човекът, който е автор за идеята за фонда за инвитро ,заедно със съпругата си ,Радина Велчева/фондация "ИСКАМ БЕБЕ"/ ,сдружение "ЗАЧАТИЕ " и др.
Той иска и полага целият си труд и мисъл да ви  направи родители .
Той е   и този ,които може и да допуска грешки.
Много ми се иска тези ,които го хулят него и колеги като него отдадени на работата си ,да могат  да се закачът за тях за 1 седмица и да ги питам как ще са накрая?
Ей момичета и имената си няма да можем да кажем.
Шапка им  свалям за труда и нервите .

Бъдете по земни и по човечни. Hug




Едва ли някоя от вас е имала възможност да види ежедневието на всичките тези хора, отдадени на нашето щастие. Аз за мое щастие съм имала такава. И мога да ви уверя, че това което Вали е написала е самата истина. Нека само тази от вас, която не е допускала никога грешка в живота си да "плюе" по лекарите и техните екипи. Тук не става въпрос само за Д-р Стаменов, а и за всички отдадени на тази кауза. Твърде много жлъч се излива, а така до положителни резултати не се стига, запомнете това!
Бъдете по земни и човечни, това е което и аз мога да кажа, другото е излишно  Peace

# 217
  • Мнения: 176
Едва ли някоя от вас е имала възможност да види ежедневието на всичките тези хора, отдадени на нашето щастие. Аз за мое щастие съм имала такава. И мога да ви уверя, че това което Вали е написала е самата истина. Нека само тази от вас, която не е допускала никога грешка в живота си да "плюе" по лекарите и техните екипи. Тук не става въпрос само за Д-р Стаменов, а и за всички отдадени на тази кауза. Твърде много жлъч се излива, а така до положителни резултати не се стига, запомнете това!
Бъдете по земни и човечни, това е което и аз мога да кажа, другото е излишно  Peace

  202uu

# 218
  • Мнения: 44
Едва ли някоя от вас е имала възможност да види ежедневието на всичките тези хора, отдадени на нашето щастие. Аз за мое щастие съм имала такава. И мога да ви уверя, че това което Вали е написала е самата истина. Нека само тази от вас, която не е допускала никога грешка в живота си да "плюе" по лекарите и техните екипи. Тук не става въпрос само за Д-р Стаменов, а и за всички отдадени на тази кауза. Твърде много жлъч се излива, а така до положителни резултати не се стига, запомнете това!
Бъдете по земни и човечни, това е което и аз мога да кажа, другото е излишно  Peace

  202uu

Променете заглавието на темата на Споделете само хубави мнения за д-р Стаменов .
Така няма да има никакви различни писаници и"плювни''  и всички ще пишат само   202uu   Peace

# 219
  • Мнения: 3 294
Минди, ти си на 25г., а аз мисля че общувам с 5-годишно дете! Rolling Eyes Ти нищо не четеш в тая тема, питаш за неща, за които вече е писано няколко страници назад.  Наистина няма смисъл да се повтарям по няколко пъти специално заради теб, просто не си струва -ти си прекалено ограничен човек и непрекъснато изкривяваш изказванията ми - ама не ти се сърдя, толкова можеш, толкова възприемаш   33uu....

Гледам че напусна добрия тон , което говори много зле за теб самата , нямам намерение да падам на твоето ниво и да ти отговарям , Спирам , защото явно за моите 25 години съм по-разумна и възпитана от теб . Но все пак си личи , кой не възприема въобще   Peace Спирам да те отразявам  Sunglasses

Последна редакция: сб, 07 мар 2009, 18:30 от Mindi

# 220
  • Мнения: 44
Минди, ти си на 25г., а аз мисля че общувам с 5-годишно дете! Rolling Eyes Ти нищо не четеш в тая тема, питаш за неща, за които вече е писано няколко страници назад.  Наистина няма смисъл да се повтарям по няколко пъти специално заради теб, просто не си струва -ти си прекалено ограничен човек и непрекъснато изкривяваш изказванията ми - ама не ти се сърдя, толкова можеш, толкова възприемаш   33uu....

Гледам че напусна добрия тон , което говори много зле за теб самата , нямам намерение да падам на твоето ниво и да ти отговарям , Спирам , защото явно за моите 25 години съм по-разумна и възпитана от теб . Но все пак си личи , кой не възприема въобще   Peace Спирам да те отразявам  Sunglasses
                   newsm10     smile3501          newsm62          newsm62            newsm62         



Възпитание е едно, а интелект и разум ... е друго ....   

Последна редакция: сб, 07 мар 2009, 19:52 от mery78

# 221
  • Видин
  • Мнения: 4 921
Айде стига вече  Tired

# 222
  • Sofia
  • Мнения: 9 789
Момичета, не можете ли да се карате на лични? Не сме длъжни всички да ви слушаме противоречията.

# 223
  • Мнения: 616
Айде стига вече  Tired
Момичета, не можете ли да се карате на лични? Не сме длъжни всички да ви слушаме противоречията.

Абсолюютно подкрепям!  Peace

# 224
  • София, Борово
  • Мнения: 1 773
Mindi, Vali, сега точно нямате нужда от неприятни емоции. Hug
който не може да оцени човек, който се бори за щастието на много хора и е загърбил дори личният си живот, той не може да оцени нищо...

Всеки един от лекарите, борещи се на нашето щастие заслужава уважение
Аз лично се чудя защо нито една от недоволните не сподели историята си...

Общи условия

Активация на акаунт