Споделете мнение за доктор Стаменов

  • 122 889
  • 565
  •   1
Отговори
# 345
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 779
Понпонче,къде ще правиш инсе?

# 346
  • Мнения: 169
При д-р Даскалов от Пловдив.

# 347
  • Мнения: 746
Привет и от мен Hug

Да кажа и аз  Mr. Green  Чух много добри отзиви за д-р Стаменов и смятам утре сутринта да си запиша час за него ,но това което сте написали ,че  за час ще чакам една година  ooooh!...та това е много време.
Някой случайно да знае негов емайл ,бих била благодарна ако ми дадете някакво инфо Hug Hug

# 348
  • София
  • Мнения: 2 908
Mиме,мисля че има някакъв mail но според мен няма смисъл да пишеш и да чакаш отговор предвид натовареността на клиниката,а времето да си минава.
Звъни на ето тези тел.на Клиниката:9655741;9655742;9588009,понякога свързването е трудно но с повече упоритост се успява.
Дано те запишат,че доколкото знам графика за 2010 за първичен преглед е приключен но имало някакъв резервен  списък в случай че някой се откаже от часа си и го заема някой от този списък.
Успех.

понпонче и моето мение е да си отидеш за часа сега януари за да не го загубиш,ако не друго  поне ще ти съставят досие и вече ще си текущ пациент на клиниката,не си пропилявай шанса. Peace

# 349
  • Мнения: 169
Благодаря ви за отговорите, сега се опитвам да се свържа с клиниката,но цял ден ми дава заето, за да разбера дали мога да го сменя за следващият или по следващият месец. Ако не е възможно ще отидем . Както казвате поне да мина първичният преглед , защото една година чаках за този час и не бих го пропиляла.

# 350
  • Мнения: 746
И така да кажа и аз ..
Днес цял ден званяне в клиниката на Стаменов ,никой не ми вдихна и така не можах да се свържа Whistling
Утре продължавам пак  Peace

# 351
  • Мнения: 5
И така да кажа и аз ..
Днес цял ден званяне в клиниката на Стаменов ,никой не ми вдихна и така не можах да се свържа Whistling
Утре продължавам пак  Peace

Пожелавам ти късмет и търпение. Ще ти споделя нещо за моя приятелка. Тя чакаше много време, за да отиде на преглед при въпросния д-р. Оказа се, че той вдига телефона си само за "вип" пациенти. Много рядко преглежда "обикновени хора", а телефона си почти не го вдига, защото има друг номер, който е само за подбрани. Та моята приятелка имала късмет и си запазила час  при д-р Стаменов. И най-после денят дошъл. Какво се оказва обаче. Докторът не можел да я приеме, защото бил много ангажиран и трябвало да я прегледа Персенска. Мила, добра с нежно гласче... предразполага на макс. Прегледът обаче не минава добре, с болка, а по-късно и с кървене. Оказва се, че поради небрежния преглед я е разкървила. И това не е всичко. Казва й, че има полип, който трябва да бъде премахнат, за да може да се започнат процедури за забременяване. Няма да разказвам всичко, но в крайна сметка полипът се оказа зародиш. И след уверението на д-р Персенска, че тя не може да забременее, защото няма овулация се оказа, че тя не само е забременяла, но те са й прекъснали бременността. Стаменов е страхотен специалист, но ако попаднете на Персенска Бог да ви е на помощ.

# 352
  • Мнения: 2 259
Немога да повярвам на написаното.Мога даже да споделя ,че д-р Персенска е била понякога и с   по-лека ръка от д-р Стаменов.
Все пак е жена и знае за какво иде реч.Преглеждана съм и от двамата и никога не съм имала претенции кой ще е.
Имаше само  момент когато док ме предопреди ,че следващия път /по време на стимулация /иска и той да ме види и така и двамата ме гледаха за да решът какаво следва.
Благодарение на всички от "НАДЕЖДА " имам една сладка душичка тук до мен сега  търкаляще се по пода  Laughing

  

Сега прочетох и трети път поста и ми се струва ,че твоята приятелка май е имала ембрион със спряла сърдечна дейност най -вероятно и е започнал да закърнява и е твърдо възможно да не се е видяло добре ако е било в ранни  седмици или по -други причини /сраствания ит.н./
Имах  познати с подобен случай затова го споделям.
Не съм защитник или адвокат ,но съвсем скоро  пожелавам тя  да си гушне най-прекрасното  бебе!

# 353
  • София
  • Мнения: 23 165
Това за телефона ме впечатли  Shocked
Телефона за вип пациенти е написан на няколко места на видно място, на него винаги отговаря някой, в повечето случай д-р Стаменов.
Като пишете глупости мислете все пак че някой ги чете  ooooh!

# 354
  • Мнения: 138
 newsm10 
Абсолютно подкрепям бамбарадамбара .
Лично аз миналата година точно по това време като звъннах на GSM-а ми вдигна д-р Стаменов и беше много любезен а аз не съм ВИП ,щото ако бях досега да съм сбъднала мечтата си .А аз още си чакам реда -часа ми е за 15.09.10г.
Ей много се нервя от такива изказвания ,абе хора като не ви изнася нещо по -добре се обърнете към др. специалист от др клиника ,за мен лично всички в кл.Малинов си разбират от работата и са страхотни специалисти.  bouquet  bouquet  bouquet

# 355
  • Мнения: 1 875
Ще ти споделя нещо за моя приятелка. Тя чакаше много време, за да отиде на преглед при въпросния д-р. Оказа се, че той вдига телефона си само за "вип" пациенти. Много рядко преглежда "обикновени хора", а телефона си почти не го вдига, защото има друг номер, който е само за подбрани.
Понякога предаваме дори лично преживяното  с украси, че и преиначаваме, за да оправдаем недоволството си - какво остава, когато предаваме думите на други.
По тая логика докторът преглежда "необикновени"  хора и VIP -  от сутрин до среднощ при това!
А това с номера за подбрани е смешно - ми много ясно, че има телефон за подбрани - за близките си  Laughing

Ей, не се научихте да уважавате труда, старанието, себеотдаването, саможертвата, нито да виждате наистина добрите хора..

# 356
  • Мнения: 5
Нападайте ме, колкото искате. Споделям мнението на приятелката си, която ме помоли да го направя, защото няма интернет. Тя беше със същата нагласа като вас. На мен не ми се е налагало да ползвам услугите на тези лекари. Дано не ви се случи това, което преживя тя.

Последна редакция: пт, 09 апр 2010, 13:04 от mim_mim

# 357
  • Мнения: 639

А това с номера за подбрани е смешно - ми много ясно, че има телефон за подбрани - за близките си  Laughing

Няма телефон за подбрани, има спешен -за спешни случаи, жени след пункция, операция и т.н. И на мен често не ми вдига! Но пък съм от неговите "VIP" хора.  Grinning

# 358
  • Мнения: 1 875
  И още не си пуснала тема в ДиС да се оплачеш и повайкаш? Laughing Hug

# 359
  • Мнения: 2 259

А това с номера за подбрани е смешно - ми много ясно, че има телефон за подбрани - за близките си  Laughing

Няма телефон за подбрани, има спешен -за спешни случаи, жени след пункция, операция и т.н. И на мен често не ми вдига! Но пък съм от неговите "VIP" хора.  Grinning
Ха- ха. Хареса ми. Joy
Ми  по настоятелна бъдете.

Общи условия

Активация на акаунт