Споделете мнение за доктор Стаменов

  • 122 797
  • 565
  •   1
Отговори
# 360
  • Мнения: 85
mim mim пишеш абсолютни щуротии,неща за които не си сигурна и си смешна.
Аз съм пациентка на д-р Персенска и с ръка на сърцето си мога да кажа,че това е един изключителен специалист и на първо място човек и е страшно внимателна.В нейно лице срещнах разбирането от което имах нужда. Вярвам,че с тяхна помощ в най-скоро време ще сбъдна мечтата си да имам дете.
Който и да е решил да се довери на специалистите в клиника Малинов,нека знае,че няма да сбърка.

# 361
  • Мнения: 5
Явно не сте прочели внимателно това, което съм написала. Аз никога не съм търсила помощ от тези лекари, както вече поясних. Приятелка ме помоли да споделя това, което й се случи на нея. А на тия, на които им става по-леко да ме нападат... тяхна работа. С тази жена съм всеки ден и сме приятелки от години. Преживях всичко с нея. Ако не й вярвате ваша воля, но не бъдете зли. Все пак повечето сте майки тук или бъдещи такива.

# 362
  • Мнения: 599
 mim_mim,мисля че никой не иска да те напада.Ти споделяш мнение изразено от твоя приятелка,момичетата споделят тяхно лично мнение за лекарите.Почуствах се поласкана,че док.Стаменов преглежда  само ВИП- персони,значи и аз съм от тях.А за Персенска мога да изкажа огромните си благодарности за професионализма и човечноста,с които винаги ме е посрещала.Изненадвал ме е факта,че при толкова много пациенти ,тя помни моя случай в детайли,дори не се налага да отвори досието.Това наистина ме кара всеки път да се чувствам ВИП.

# 363
  • близо до София
  • Мнения: 1 988
Д-р Стаменов е и моя лекар. Той е изключителен професионалист, но напоследък записва все повече пациенти и определено не може да се справи да прегледа всичките. Когато правих второто си икси, само веднъж попаднах на него, а аз съм от най-отдавнашните му пациентки, от времето когато за час се чакаше по един месец. Дори пункцията и трансфера ми ги прави д-р Персенска, а останалите прегледи или Персенска или новата д-р Шевкедова. Ако обаче за пункция и трансфер ми бяха изпратили д-р Шевкедова определено нямаше да съм съгласна.  Според мен не е правилно да е така. Тогава защо съм негов пациент, а не на д-р Персенска?
Иначе д-р Персенска не отстъпва по нищо на доктора, дори тя обръща повече внимание и обяснява повече.

# 364
  • Мнения: 639
Ако обаче за пункция и трансфер ми бяха изпратили д-р Шевкедова определено нямаше да съм съгласна.  Според мен не е правилно да е така. Тогава защо съм негов пациент, а не на д-р Персенска?

В тази клиника понятието "пациент на д-р Едисикой" и само той го лекува не съществува. Пациентите не са персонални, всички записани за деня прегледи, манипулации и операции се обсъждат рано сутрин на рапорт и д-р Стаменов решава кой кого ще поеме. Не се сърдете, всички лекари са обучавани от него и при затруднение задължително се консултират пак с него. В крайна сметка той не може да се удвои и да поеме всички. А за многото пациенти - не ги записва той, пациентите настояват за ден и час, да не говорим, че с одобрените от фонда нещата се усложняват, защото те имат ограничено време за да се възползват от финансирането и така графика още повече се обременява. А за момичетата, които идват без час няма да коментирам....Бъдете спокойни, всички пациенти са еднакво важни и всеки положителен резултат е повод за искрена, човешка радост за целия екип!   bouquet Желая на всички сбъднати мечти!

# 365
  • Мнения: 334

Говорила съм със д-р Стаменов в неделя в 8ч вечерта по телефона, междувременно звънна друг телефон и той ми каза - Чакай малко, че спешния телефон ми звъни, след което даде инструкции на някаква жена с проблем какво да направи, а после си продължихме разговора! Този СПЕШЕН телефон е написан на няколко места в клиниката и на него звънят пациенти, които наистина имат спешен проблем! Не знам за какви ВИП телефони пишете, тук има доста негови пациенти, които хич не са ВИП, но този човек доста се раздава за пациентите си според мен, така че помислете като пишете! Аз съм говорила с него в неделя в 8 вечерта, кога си почива, кога си вижда семейството - помислете малко!

За сведение в Щерев не можех да се свържа с лекарката си по никакъв повод, там мобилни телефони не се дават, винаги звъниш на регистратура, обясняваш какво ти е, после те търсят лекаря и накрая той ти се обажда!

# 366
  • Мнения: 531
...

За сведение в Щерев не можех да се свържа с лекарката си по никакъв повод, там мобилни телефони не се дават, винаги звъниш на регистратура, обясняваш какво ти е, после те търсят лекаря и накрая той ти се обажда!

Като се замисля май така е най-правилно, но в Надежда само това не са започнали - да работят денонощно и да има дежурен на регистратура. В интерес на истината наистина е нужно филтриране на "спешните" обаждания. За един спешното обаждане е 3 дни запек, а за друг остра форма на КОХ.

А иначе за ротационния принцип - момичета, на много места в Европа е точно така. Въпрос на органицазия е.
Аз единствено за ЕТ бих декларирала желание да е при Д-р Стаменов, но моето дълга история.

Кураж и надежда!

Последна редакция: ср, 14 апр 2010, 15:33 от evro

# 367
  • близо до София
  • Мнения: 1 988
Моето също е много дълга история. Когато станах пациент на д-р Стаменов през далечната 2006 г. той беше твърдо решен, че заедно ще решим моя проблем и бременност ще има. После започнаха да изкачат различни проблеми. Случаят ми съвсем не е лесен. Записана съм като пациент на д-р Стаменов още тогава, и поради тая причина  през януари пропуснах един инвитро цикъл, тъй като нямаше час за д-р Стаменов в подходящ момент за мен. Повтарям за д-р Стаменов. За д-р Персенска можеше да запиша час, за д-р Шевкедова естествено също. С извинение към д-р Шевкедова, но тя е съвсем нов доктор и извинете, но за трансфер и пункция няма да бъда при нея. Това означава,че ако си давам парите /защото аз си плащах, а не бях по фонда/, имам право на избор на лекар за пункция и трансфер. И ако досега не съм обръщала внимание на тази подробност, след като имам три неуспешни иксита, смятам, че имам пълното право на това, при все че когато аз станах пациент на д-р Стаменов, много от сегашните му пациентки още не правеха опити. Д-р Шевкедова е много мила млада лекарка, но още няма опит. Тя ми слага лепилото на първото инвитро. Тогава сестрата я поощряваше, беше и за първи път. Нали разбирате за какво говоря?



В тази клиника понятието "пациент на д-р Едисикой" и само той го лекува не съществува. Пациентите не са персонални, всички записани за деня прегледи, манипулации и операции се обсъждат рано сутрин на рапорт и д-р Стаменов решава кой кого ще поеме. Не се сърдете, всички лекари са обучавани от него и при затруднение задължително се консултират пак с него. В крайна сметка той не може да се удвои и да поеме всички. А за многото пациенти - не ги записва той, пациентите настояват за ден и час, да не говорим, че с одобрените от фонда нещата се усложняват, защото те имат ограничено време за да се възползват от финансирането и така графика още повече се обременява. А за момичетата, които идват без час няма да коментирам....Бъдете спокойни, всички пациенти са еднакво важни и всеки положителен резултат е повод за искрена, човешка радост за целия екип!   bouquet Желая на всички сбъднати мечти!

Това ми е пределно ясно, че се опитват да въдворят нов ред. И ,че който си мълчи ще бъде прехвърлян при по нежеланите лекари. Миличка, ти би ли искала най-неопитната лекарка , дето преди няколко месеца още не правеше самостоятелни прегледи да ти прави трансфер или пункция без упойка на третия икси опит? Но честно?

И не ме разбирай погрешно. За преглед не претендирам при кой точно доктор ще бъда, но за важните пункция и трансфер, съжалявам, но имам претенции. Аз лично бих напуснала тази клиника ако ми изпратят д-р Шевкедова за пункция и трансфер на този етап от нейната кариера.
Смятам, че по-отдавнашните пациентки на доктора следва да се ползват и с някакъв приоритет от току-що записаните по отношение на пункция и трансфер. При следващия ми преглед ще обсъдим този въпрос и с доктора.

Последна редакция: ср, 14 апр 2010, 18:09 от *danaya*

# 368
  • Мнения: 60
ДАНАЯ напълно си права,но аз съм щастлива,че съм при най-добрия Д-Р в БЪЛГАРИЯ  и само да уточня,че Нани е съпругата на Стаменов и е съвсем нормално да си го защитава newsm62 .В момента съм на етап второ инвитро пациентка съм от 2 г.,но и аз като теб малко ще ми е некомфортно Д-р Шевкедова да ми прави пункцията или трансфера УСПЕХ НА ВСИЧКИ И БЛАГОДАРЯ НА КЛИНИКА НАДЕЖДА newsm51

# 369
  • Мнения: 613
danaya,подкрепям те напълно Peace за твое сведение аз съм двойно повече години при д-р Стаменов от теб и имам тройно повече опити от теб!Но на последното ми ИКСИ и другите лекарки правиха доста важни манипулации,не съм се оплаквала!Защото може да нямат повече опит,но понякога /да не кажа повечето пъти/ умът им работи доста по-добре и адекватно от на самия д-р Стаменов.Може би горкия е доста обременен от такива като нас и за поне половината си пациентки му изключват бушоните!!!Мога много неща да напиша,нооо... спирам дотук!

# 370
  • близо до София
  • Мнения: 1 988
След като разбрах коя е Нани, вече я разбирам. И дори искам да я поздравя,че успява да разбере  и подкрепи съпруга си в неговата хуманна професия. Не е лесно да имаш за съпруг лекар и то по репродуктивна медицина. Разбирам, че ние открадваме от времето предназначено за съпругата и децата му.
Аз също имам хуманна професия, обичам си я и по същия начин работя извънредно ,защото аз съм преценила така.  Нани, има право от нейната гледна точка. Аз също съм права за себе си.

# 371
  • Мнения: 2 259
Внимавайте какво пишете ,че Нани  хапе. Joy
Тя е една прекрасна жена,майка и съпруга!
Много я обичам и  ми е дала безценни съвети по различни теми!

# 372
  • Мнения: 185
Всички несгоди в к-ка Надежда могат лесно да се излекуват. И проблемът със записването на час, и дългото чакане за преглед, и поемането на случаи от д-р Персенска, а сега и д-р Шефкетова.

Ако направят първичния преглед 200 лв, а рутинния 80лв., инсеменцията 1000 лв., инвитро процедура 10 -15 хиляди лева и т.н., всичко ще си дойде на мястото.

НО не. Клиниката е с възможно най-разумния и достъпен ценоразпис, за разлика от повечето подобни. В съчетание с голямата си успеваемост, този факт акумулира почти непосилно голям поток от пациенти. В резултат на това организацията става мъчна както за лекари, така и за пациенти. Другата алтернатива е ясна, може би за предпочитане от гледна точка на лекаря (по-малко пациенти и работа, същите приходи), но тогава ние пациентите ще има да си гризем ноктите...

Интересно защо почти никой не отчита дълбоко хуманния аспект на ценовата политика на клиниката. Тя дава възможност на огромен брой жени да се ползват от високо професионална помощ, каквато дори не се предлага в много от останалите клиники със солени цени.

# 373
  • на село
  • Мнения: 826
За сведение в Щерев не можех да се свържа с лекарката си по никакъв повод, там мобилни телефони не се дават, винаги звъниш на регистратура, обясняваш какво ти е, после те търсят лекаря и накрая той ти се обажда!
Не знам при коя лекарка си била, но информацията, която си дала не е съвсем вярна. Аз имам телефона на моята лекарка и е нямало случай, в който да не отговори на позвъняването ми. Естествено, изключвам случаите, когато е била заета с пациент и няма как да си вдигне телефона, но по-късно се свързва с мен и това става в рамките на деня.

В клиниката на Щерев работят доста лекари и не е редно с практиката на един лекар да се обобщава цялостната работа.


Ако направят първичния преглед 200 лв, а рутинния 80лв., инсеменцията 1000 лв., инвитро процедура 10 -15 хиляди лева и т.н., всичко ще си дойде на мястото.
НО не. Клиниката е с възможно най-разумния и достъпен ценоразпис, за разлика от повечето подобни.
Не че имам намерение да си сменям клиниката, но ми е любопитно къде има такива цени, или си пишеш просто така. Защото аз поразгледах ценоразписите на няколко клиники и установих, че голяма разлика с тези на "Надежда" няма. Дори някъде първичния преглед е под 50 лв, колкото е при д-р Стаменов.

# 374
  • Мнения: 4 589
Же, тя е написало АКО направят.....а не че са такива цените.

Аз за пореден път се убеждавам, че д-р Стаменов е прекрасен професионалист и човек.

Ето можете да чуете и да се убедите сами.  http://www.vitoshaonline.com/n/view/1670

За мен той е човекът, който прави животът ни смислен.

Общи условия

Активация на акаунт