Споделете мнение за доктор Стаменов

  • 122 572
  • 565
  •   1
Отговори
  • Мнения: 7
Момичета бехте ли споделели по конкретно мнание за доктор Стаменов и и неговия екип?
В момента ходя в клиниката на Иво Тодоров Thinking,но ми се ще да потърся и мнението на този специалист,ще съм благодарна за мнениния на негови пациентки  и всички други които могат да дадат обективна оценка.
Два пъти вече губим бебето си по един и същи начин,но никой не може да ми отговори -защо?.
Бременосста е нормална до момента с петънце кръв ,липса на сърдечна дейност и абразио.
Кой знае какви изследвания не са ни правени,но ни насочиха към "Изоимунизация",просто ми се ще и друго мнение.
Предварително благодаря?

# 1
  • София
  • Мнения: 6 356
ако пуснеш едно търсене в този форум, ще се запрепъваш в мнения за д-р Стаменов. пълно е с тях.
имай предвид, че при него се чака прекалено дълго за час - не знам, стигна ли се вече до записване 1 година напред?
за консултация при повтарящи се спонтанни аборти бих те насочила към доц. Конова от Плевенския инвитро център.

# 2
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 776
ако пуснеш едно търсене в този форум, ще се запрепъваш в мнения за д-р Стаменов. пълно е с тях.
имай предвид, че при него се чака прекалено дълго за час - не знам, стигна ли се вече до записване 1 година напред?
за консултация при повтарящи се спонтанни аборти бих те насочила към доц. Конова от Плевенския инвитро център.
Peace
И все пак-страхотен специалист! Peace

# 3
  • Мнения: 2 382
Много момичета са доволни.Като специалисти не мога да коментирам,сигурно са много добри.Нямам достатъчно лични наблюдения от няколко срещи за по 5 мин.
Мога от личен опит да ти кажа какво те очаква там.Чакаш за първичен преглед една година.Персенска попълва една анкетна карта.Стаменов я поглежда за 2 мин.Още 5 мин .преглед.Въпросите ти потъват в нищото.
Следващ час има за след 2-3 месеца.За ЦС се чака отново 2-3 месеца.За лапаро-минимум 6.
Отново подчертавам,че това няма нищо общо със способностите им като специалисти.
Моето лично мнение е ,че всичко минава като на конвейр.

# 4
  • Мнения: 4 589
Аз също чаках доста дълго за преглед. Първият преглед мина много обстойно, разпита ни, прегледа ни предишни изследвания. Когато започнахме процедурата и никога не сме чакали за час, винаги когато съм се обадила ми е обяснил какво да правя, когато се е налагало съм била в кабинета му в 7. 30 и никога не ме е върнал.

Той е много добър специалист. Вярно че е доста зает и е поле доста пациенти, но си заслужава. Това е поне моето мнение.

# 5
  • Мнения: 2 382
цитат:
"леле като ви слушам само.........късмет на тези, които са започнали процедурата.
Ние днес се обадихме в клиниката да си запишем час за консултация, първо започнаха да ми казват, че нямат час преди Януари, мъжът ми така се ядоса, че се вдигна и отиде там. Започнаха да се оправдават нещо, но в крайна сметка ни записаха. Искаме да се консултираме с док как ще ни протече процедурата, какви лекарства, за да се подготвим.

Абе всичко е един бизнес."

Ники,позволявам си да цитирам твое мнение от предишна тема,защото тези,които не сме от София,не можем да се вдигнем до клиниката,колкото и да се ядосваме.
С всичко друго ще се съглася,само не и с това,че няма проблем с часовете.Не може за коментар на резултати да чакаш по два месеца Peace

# 6
  • Близо до София
  • Мнения: 896
michleto, поразрови се малко из форума има поне 5 отделни теми пуснати за мнение за него, а и за други клиники и специалисти.

аз не съм го посещавала, защото прецених че за час при него не ми се губеше цяла година /толкова трябваше да чакам за да ме приеме/. Той може да е прекрасен специалист, но нещо в цялата система и организация на тази клиника куца.

посещавам  клиниката на Щерев и съм много доволна. нямам никакви проблеми с часове, консултации, резултати от изследвания, прегледи без час /когато се налага/. организацията е на ниво.

Последна редакция: пн, 07 юли 2008, 11:22 от dessiko

# 7
  • Мнения: 149
Аз също чаках за преглед. Първоначално мислех да си запиша час при д-р Стаменов. Но една колежка, която е пациентка от една година ми каза че при него минимум за след една година. Затова си записах за д-р Персенска. Първият преглед беше доста обстоен, прегледа първоначални изследвания и т.н. Вялно че се чака доста за прегледите, но като цяло съм доволна. Когато трябва да започваш стимулации първо говорих с док и тя каза за еди кой си ден да си запиша час. Звъннах обясних, че съм говорила с д-р Персенска и тя ми е казала така и ме записаха без проблеми. Доволна съм от професионализма им. Сега се готвя наесен с нова песен за инвитро. но все пак ти си преценяваш.Каквото и да решиш късмет   bouquet

# 8
  • Мнения: 244
Може да не е много по темата, но аз съм възмутена от факта, че цяла България  отново се е концентрирала в София - само при Владимиров или Стаменов, ами ако семействата нямат възможност точно в София да се лекуват? Иначе нямам нищо против тях лично - явно са си професионалисти и си разбират от работата, но мисля че не е нормално всички семейства с репродуктивни проблеми да ходят само при тях!

# 9
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 776
Tsveti77,няма защо да се възмущаваш.Всяко семейство само за себе си решава къде да отиде.Истината е ,че за клиниките в София има най-много отзиви и е логично да са по-посещаеми от колкото в други градове (пък и то няма кой зане колко много клиники по репродуктивна медицина в БГ).

# 10
  • Мнения: 2 423
Подкрепям Шайн чакането при д-р.Стаменов е много

# 11
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 776
Съгласна съм Майче,на мен ми дадоха час точно за след 1 година.Обадих се тази година на 14.02 в 12 ч. и ми дадоха час за 14.02.2009 -12 ч. #Crazy
Тогава се обадих в клиниката на Владимиров -дадоха ми час за след 2 месеца. Peace

# 12
  • Мнения: 200
За мен д-р Стаменов е най добрият лекар и специалист.

# 13
  • Мнения: 397
Шайн, абсолютно съм съгласна с теб. И друг път сме я разнищвали тази тема за Стаменов. Яла съм му попарата лично. На мен лично не ми се стори толкова любезен, лъчезарен и т.н.......Може да е голям професионалист, на като психолог  и организатор хич го няма. А и това за конвейра е вярно.  Но тъй като д-р Стаменов е един от монополистите в областта на стерилитета - момичетата нямат много избор и чакат. В интерес на истината на много от тях е помогнал.  Но и много момичета е разочаровал, както например мен. Казвам го, за да се чуе и другата гледна точка.
А и едно съмнение не ми дава мира - дали не е любезен само с тези случаи, които започват процедури при него?  И дали всичко всъщност отново не е меркантилно? Само си разсъждавам.......
Поздрави на всички и приятен ден!

# 14
  • Мнения: 4 589
shine_on75 съгласна съм с това. Може би не съм се изразила добре, за да запишеш час при него се чака много, като имаш вече такъв и пак се чака. Аз имах предвид, че веднъж започнеш ли процедурите и тогава те записват с приоритет, не са ми отказали консултация или преглед. Не мисля, че прави всичко това за пари, предвид, че почти спи в клиниката и винаги има хора, дори и в 23ч. Аз също първия път като го видях и не ми се стори много позитивен, но важното е, че върши добра работа.
Ходила съм и при Владимиров и преди това в Шейново. Няма симпатични доктор, важен е крайния резултат.

На мен месец след трансфера ме пита дали сме ок с парите и дали ми дължат нещо, т.е. въобще не е ставало въпрос да се плаща веднага, да ме гонят за пари и т.н.

Общи условия

Активация на акаунт