Препоръчайте шофьорски курсове

  • 165 809
  • 318
  •   1
Отговори
# 30
Една приятелка ми се оплакваше наскоро, че инструктора през цялото време я обарвал. А тя една грозничка такава...семпла, вместо да се зарадва, му вдигнала накрая скандал ?!

# 31
  • Мнения: 902
Разбира се, че ще ти вдигне скандал!! А ти защо я обарваш?!! #Cussing out

# 32
Една приятелка ми се оплакваше наскоро, че инструктора през цялото време я обарвал. А тя една грозничка такава...семпла, вместо да се зарадва, му вдигнала накрая скандал ?!

Здравейте, аз съм млада шофьорка. Миналата седмица изкарах изпита и ми е мнооого кеф. Аз карах курсовете в една школа сравнително нова, и инструкторите които са там са млади мом4ета , много амбициозни и вси4ко е много на ниво. Въобще няма такива неща обарвания и всякакви такива. Аз незнам какви са тия идиоти. Ако ми се беше слу4ило незнам. Аз да ви кажа изкарах много яки курсове. Първо тази школа се намира на Сточна Гара и ми бе6е много удобно, там се провеждаше теорията, а инструктора е млад и много готин, много са толерантни и по отношение на плащането-давала съм им на няколко пъти парите. Инструктора ми се казва Митко , а школата У МОБИЛЕ , вижте и сайта. Препоръчвам ги на вси4ки . Страшни са. Успех на вси4ки. ако има не6то пишете ми....... Laughing Laughing Laughing. Аз 6те карам....

# 33
здравейте искам да науча нещо повече за Спас Митов ако някой е карал при него да ми каже да ли си заслужава и колко ще струва

# 34
  • София
  • Мнения: 3 158
Много съм доволна от тази школа http://www.avtokurs.eu/ и по-специално от инструктора Георги Симеонов

Не бях при този инструктор, а при друг.
Не съм доволна.


В същата школа съответно

# 35
  • Мнения: 1 726
Цитат
Не бях при този инструктор, а при друг.
Не съм доволна.
В същата школа съответно

 newsm78
Да беше казала поне името на човека,  от който не си доволна...

# 36
  • София
  • Мнения: 3 158
Цитат
Не бях при този инструктор, а при друг.
Не съм доволна.
В същата школа съответно

 newsm78
Да беше казала поне името на човека,  от който не си доволна...
Аз от човека пряко не съм недоволна. Затова и не съм го споменала. Но поради техните си интриги азбях мината. Както и да е, няма значение, не искам да влизам в подробности

# 37
  • Мнения: 2
Здравейте и от мен!
Бих искала да попитам дали някоя от вас е карала курсове в автошкола Safer Driving, и ако да - какво и е мнението за там.
Благодаря ви много предварително!

# 38
  • Мнения: 4 785
С 2 ръце ви препоръчвам СТЕЛТ 2002 - в темата в клюкарника съм писала за моите премеждия, да не се впускам пак - но ако искате да се научите, това е школата. Ако искате обаче да си плащате книжката - изобщо не опитвайте с тях  Peace

# 39
Здравейте,видях темата и реших да се включа.Аз завърших шофьорски курс (София) при един инструктор,от който съм изключително доволна.Има голямо търпение,не те юрка,и нещата се научават доста по-лесно по този начин.обучението беше на голф 5-ца.Курса ми излезна 700 + такси.Смятам,че парите си заслужават!

Който се итересува ето телефони: 0899 925 189; 0888 879 855-Александър Стоименов

# 40
  • Мнения: 73
Здравейте Simple Smile По малките часове, но попаднах случайно на тази тема ровейки се из форума Simple Smile Миналата седмица ми свърши шофьорския курс, естествено успешно минати сега чакам книжката вече Simple Smile Та за инструктора ми... неговия учебен център се намира в кв. Суха река, но има ученици от цяла София. Човека не се ограничава само в квартала си. Всеки път идваше да ме взима и ме връщаше дори само ако трябваше да решавам листовки в кабинета. Естествено, ми ставаше неудобно всеки път да го разкарвам до Овча купел и няколко пъти си отидох сама, но съм очарована от него. Фирмата е сравнително нова, но си държи на качеството. Отношението е страхотно и доста често го ползвах и като психолог...  Wink Фирмата се казва "Драйвкар". Карах на джип Опел Фронтера. Много съм доволна. За да не правя реклама, ако някой иска координати да ми пише ЛС. Simple Smile

# 41
  • Мнения: 1
И на мен ми предстои да карам курсове и ще съм много благодарнa, ако някой сподели актуална информация за добра школа в района на Редута. Това, което най-вече ме интересува е инструктор, който има търпение и умее да обяснява. Предварително благодаря на всички, които отделят от времето си да ми отговорят! Може да ми пращате съобщения директно на paintedgreetings@gmail.com

# 42
  • Мнения: 775
Някой има ли впечатления от "IDrive"?
http://www.idrive.bg/contacts.html

# 43
  • Мнения: 1
Ня кой има ли впечатления от Учебен център   "Тони - Стоян Петров" - София?

# 44
  • Мнения: 0
Спас е най-добрият!!!

Общи условия

Активация на акаунт