Препоръчайте шофьорски курсове

  • 165 771
  • 318
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 4 785

Абе и аз така разправях в една друга тема миналата година, ма никой не ми повярва  hahaha

# 46
  • Мнения: 577

Абе и аз така разправях в една друга тема миналата година, ма никой не ми повярва  hahaha
Абе кой е тоя Спас?Един пълен на средна възраст?И от де  е ?

# 47
  • Мнения: 4 785
Идея си нямам кой е този Спас - за другото аз се пошегувах. Ма нито инфо дадени, нито е обяснено с кое точно е добър...е така. Безсмислено, ама да го напишем... Tired

# 48
  • Мнения: 0
Нали за инструктор говориме. Просто дадох мнение Simple Smile

# 49
  • Мнения: 171
e millene уточни се де!!! Цяла тема чета за този Спас и нито му знам фирмата, нито координатите нито къде кара, нито кола само едно име ?? Дайте малко повече инфо за този човек все пак, за нас НЕпросветените!!! Това го казвам съвсем сериозно, аз се интересувам!!!
Иначе разгледах инфото за СТЕЛТ 2002 което treisy загатна няколко теми по-нагоре. И само от прочетеното на страницата им.. останах страшно ВПЕЧАТЛЕНА! Ако е така и на практика ще съм адски доволна да се запиша.. то не са полигон, паркиране.. извънградско и т.н. което е мноого доволно за мен. Аз досега не съм се качвала ама ВЪОБЩЕ да шофирам и ми трябват наистина сериозни курсове и инструктор, които да ме научат да карам. Не просто да ми викат, да ме стресират и аз да не мога да се отпусна и да направя някой гаф на пътя, хаха. На мен ми трябват курсове за някой по- така.. как да кажа... неуверен човек като мен. А и най-важното да ме научат!!! Да не стане като с брат ми.. на който само му обяснили устройството на автомобила, кое как се прави и оттам нататък.. той сам си шофирал през тия 30 часа.. инструктора му стоял там до него едва ли не за украса и си четял вестника.. нищо не му обяснявал.. такова безобразие!!!!!
Засега се двоумя... по-скоро триумя между въпросния Спас (който  ще го изключа, щото досега никакъв сайт с него не съм видяла за инфо) въпросната СТЕЛТ 2002, изглеждат ми ааадски стабилни!!! и умобиле, за които пак стана въпрос по-горе.. че били млади, амбициозни и така нататък. Техния сайт също е добре насочващ. А и живея близо до центъра все пак. Дилемата е голяма.. хахах.. моля, ако имате инфо за въпросните 2 фирми да ми разкажете по-подробно и да ме насочите. Аз наистина искам да се науча да КАРАМ! а не да мина. това е от мен... очаквам да се включите с инфо и препоръки Simple Smile ще съм ви безкрааайно благодарна!!!
П.С. Извинявам се за дългия пост!

Последна редакция: сб, 20 фев 2010, 23:08 от curse

# 50
  • Мнения: 4 785
curse, това което го пише е така  Wink Полигон са ме карали в Костинброд (то е малко полигонче, тяхно си е, там са им паркирани и камионите и автобусите, защото те не са от многото фирми, които предлагат само кат. Б  Peace). Та до там е извънградско, там са ме учили на маневри и паркиране преди да ме пуснат да паркирам между коли. Аз за съжаление имах малко часове с тях (сбърках с избора си преди това, писала съм по въпроса, но после брат ми кара там, приятели...). Това е фирмата, която има кабинет с лектор за теория много отдавна, преди въобще да се говори, че ще стане задължително и да ги задължат. Има теория, тя не е само на хартия. За корупция просто няма да чуеш в тая фирма, собственикът й (и инструктор) има доста статии по въпроса "Против купуване на книжки!", само че са на хартия, той си ги пази. Настоявай да си при него (инж. Ив. Иванов), макар че чух 100% добри отзиви от другите курсисти за другия инструктор там - Жоро, но аз лично не съм била при него. На мен другите са ми съкращавали часове, освен че и сама се оправях, че накрая и пари искаха за книжката  ooooh! Лично станах свидетел как въпросният Иванов се скара на едно момиче, защото каза, че часът й свършил преди 10 мин., а той й се сопна, че ще кара докато не се научи  Crazy, кара 2 часа той писа 1, защото другия беше бонус. Аз също често карах повече от самия час, човекът го е приел за призвание и наистина е добър.

пп - по принцип винаги съм го описвала това само на ЛС, но като гледам колко некадърни шофьори се навъдиха, знам че са отговорни инструкторите им, затова по-добре да напишем истински добрите и отговорни и кандидат-шофьорите да избират само измежду тях!  Peace

# 51
  • Мнения: 171
Наистина си супер ПРАВА!!! Трябва да се открои кое е школа за обучение и хората си държат на това и кое школа за да си вземеш просто книжката с основни знания, а другото практика... демек сам да се научиш впоследствие. Да не говорим, че има такива идиоти които и това не ти дават а само ти взимат парите, както ти сама каза. Да Има огромна разлика между тези неща. Проблема според мен идва от това, че стана изключително модерно последните години да се вадят книжки.. и всички се втурнаха масово, съответно за да се печели от това се навъдиха и многото фирмички.. знайни и незнайни.
На мен ми изглеждат супер стабилни, да наистина... само ме притеснява факта да не са прекалено строги.. както ги описа ти. Но всяко нещо си има и плюсове и минуси. Но... неможе с един куршум два заека просто. Или искаш да се научиш или не. Предполагам, че това.. да са стриктни и да изскват е добре ако след това...  искам да се науча да карам по- добре и да се чувствам по-уверена, нали? Аз искам да са строги, но и разбрани  Wink

Последна редакция: нд, 21 фев 2010, 00:02 от curse

# 52
  • София
  • Мнения: 142
аз карах при инструктор Митко от автошкола "Бори". много съм доволна, а и от първия път си взех книжката. карах навсякъде и обяснява много добре. ако те интересува ми пиши на ЛС за мобилен телефон.

# 53
  • Мнения: 1 085
С две ръце препоръчвам Росен-85 в жк. Хаджи Димитър.

И аз ги препоръчвам. Инструктурът ми беше жена - Валя. Много свестни хора  Peace

# 54
  • Мнения: 0
    Здравейте, да си намериш инструктор, който да ти пасне,  а и да те научи да караш е ужасно трудно!!! Аз съм щастливка защото мен ме е учил въпросният Спас! Беше си съдба да го срещна, но тово е личен въпрос! За мен той е уникален - най-прекрасният човек и инструктор, както и до днес го наричам, въпреки че сам минали цели 8 години откакто карах курсовете!
Доколкото знам той няма страница и няма как да го намериш! Него го номи(ра само този, който наистина иска да кара при него!
На мнение съм, че не ти е необходим сайт да разказва колко си велик!!! Човек, който е голам професионалист, точен и готин като него не смятам ,че има нужда от реклама!!!

# 55
  • София
  • Мнения: 979
аз да се запиша при вас , тъй като месец май мисля да карам шофьорски курсове

# 56
  • Мнения: 318
Аз миналата година декември карах ето тук курсовете :РОСЕН - 85, София, жк. Хаджи Димитър, ул. Въстаник 8, 02 8407762
Страшно съм доволна, всички часове ми минаха в каране, а не по седянки и кафета.Карах и извън градско, карах и в цяла София, не само в определено кварталче.Ако ти е наблизо ти ги препоръчвам и ако решиш нещо пиши на лична ще ти дам тел. на моят инструктор да се запишеш при него.


Аз в момента карам курса там при инструктор Стефан Донев. Изцяло подкрепям казаното по-горе за тях  Simple Smile

# 57
  • Мнения: 4
Здравейте и от мен Mr. Green Благодаря за съветите, интересувам се и аз от този Спас Митов, дали ще може някакви координати? Praynig

# 58
  • Мнения: 0
Az iskarah kura v Avtoshkola Boni-Ekspres i moga spokoino da kaja che ne se pritesnqvam da shofiram sama, Instruktora mi beshe mnogo gotin chovek obqsnqva ti postoqnno prez cqloto vreme kakvo stava kakvo trqbva da stava. Choveka si razbira ot rabotata shkolata e na avtogara Serdika ( do Centralna avtogara) na udobno mqsto e spirkata e na 2 krachki ot shkolata ofisa i uchebnata zala sa mnogo privetlivi. Moje da hodish i da reshavash listovki tam ako v kushti nqmash spokoistvie Opravitela na shkolata pri koito izkarah Vanio Ivanov ti obqsnqva vodi ti lekcii teoriq. I cenata na kursa e 500lv http://www.boni-ekspres.eu/ eto tova e saita na shkolata ako se interesuvate. Preporuchvam vi q goreshto nqma neshto koeto da mi e napravilo losho vpechatlenie, kato se zapisah ne bqh sqdala zad volana a sega si karam spokoino Simple Smile

# 59
  • Мнения: 0
Здравейте мами отскоро чета форума а вече се и регистрирах.Като чета патилата на някои за тези шофьорски курсове направо незнам,аз обаче имах касмет.Преди 2 седмици изкарах книжка.Верно скъсаха ме по-теория веднъж(по-точно аз си се скъсах) 6 грешки,напрова щях да умра от яд де.А вътрешния изпит го взех с 2гр,ама нещо се усметох на другия и така.ама знаете как е малкия не ме остави преди изпита да уча много.Иначе практиката от първия път.Аз карах при много готин инструктор Танчо Танчев се казваше в Автошкола Кати-77.Беше много спокоен този човек,как един път не ми викна или не повиши тон за разлика от мъжа ми като ми дава да карам се вика нещо.Автошколата е от доста време над 10 г и имат модерен кабинет с видеонаблюдение кадето се провеждат и изпитите.автомобилите са им среден клас не са нови но са актуални.аз избрах на Мерцедес А класа защото ми препоръчаха този инструктор а и живее в красна поляна където съм и аз и ме взимаше направо от нас и ме връщаше после.Винаги се е съобразявал със свободното ми време което е доста важно когато си с малко дете.Даже мъжът ми дойде първия път да види инструктора дали е свестен да не ме закачал,че бил чувал за такива неща по-някои фирми.Човека е около 60 годишен изключително възпитан и свестен, по негови думи разбрах че е инструктор от 32 години.Препоръчвам ви го.

Общи условия

Активация на акаунт