Препоръчайте шофьорски курсове

  • 165 581
  • 318
  •   1
Отговори
  • Мнения: 498
Моля да ми препоръчате сериозна фирма за шофьорски курсове, от която сте доволни. По възможност изпитана.
За София става въпрос  Simple Smile

# 1
  • Мнения: 197
За препоръчване не мога да помогна, защото ги изкарах в провинцията. Но НЕ ти препоръчвам автошколи "Лир". За мен са големи измамници. Добре , че се набутах само с половин такса. Та какво не ми хареса:
-не бях на колата , която исках, съответно и инструктора (въобще няма да им коментирам манталитета на повечето)
-чаках повече от месец, след като платих, защото нямали свободни коли
-занятията се провеждаха нередовно и се случваше само да се разхождам до мястото на срещите
-оказа се, че след като се вземат часовете до датата на изпита остава дупка от поне 2 месеца, за което време е редно да се вземат доп. часове, просто защото ще забравиш да караш ако въобще си се научила; това им е масова практика

За мен е изключително важно уговорените срокове да се спазват, особено когато си плащам. Бих могла да направя компромис, но да се протака такъв курс по минимум 6 месеца (имаше и такива , замотани  по цяла година и повече, поради липса на коли) ми се вижда прекалено.  Това е масова практика обаче. Може да порастърсиш за школите в интернет и по форумите-за мнения.

# 2
  • София
  • Мнения: 140
Аз миналата година декември карах ето тук курсовете :РОСЕН - 85, София, жк. Хаджи Димитър, ул. Въстаник 8, 02 8407762
Страшно съм доволна, всички часове ми минаха в каране, а не по седянки и кафета.Карах и извън градско, карах и в цяла София, не само в определено кварталче.Ако ти е наблизо ти ги препоръчвам и ако решиш нещо пиши на лична ще ти дам тел. на моят инструктор да се запишеш при него.

# 3
Аз миналата година карах при Спас Митов.Много ама много съм доволна.Намира се на бул.Ботев. Ако искаш номер пиши на лична. Peace

# 4
  • Мнения: 1 726
Много съм доволна от тази школа http://www.avtokurs.eu/ и по-специално от инструктора Георги Симеонов

# 5
  • Мнения: 81
Аз ги карах в Надежда и съм много доволна. Мога да ти дам адрес и телефон. Успех   bouquet

# 6
  • Мнения: 1 877
И аз не мога да ти препоръчам добра школа. Само мога да те посъветавам да не ползваш услугите на У-Мария ! #2gunfire

# 7
  • София
  • Мнения: 2
Здравейте.

Опитвам се да издиря телефона на Спас Митов, но засега не успявам. Моля, ако някой го има, да ми го прати на ЛС. Благодаря предварително.

# 8
  • Мнения: 40
Препоръчайте ми някой свестен инструктор за Плевен. Сега доколкото знам ги обединяват в автошколи, ако има "пресни" курсисти нека споделят впечетления.

# 9
Здравейте.

Опитвам се да издиря телефона на Спас Митов, но засега не успявам. Моля, ако някой го има, да ми го прати на ЛС. Благодаря предварително.
        Ами телефона на Спас Митов , ако искаш мога да ти го дам,няма проблеми -просто пиши ми ма имейла.Прекрасен човек, /ismibg@hotmail.com/

# 10
Да спасчо и компания са страшниии. Дори и да си караш пак искат пари за да ти дадат документа... Който има пари да хвърля- там да ходи...

# 11
  • Мнения: X
За коя част на София питаш??
Аз карах в Редута.Ако ти е удобно,пиши ми на лична, ще ти пратя тел.

Последна редакция: вт, 27 яну 2009, 17:45 от Анонимен

# 12
  • София
  • Мнения: 7 980
Аз ги карах в Редута, при инструктор Макси.. Ако те интересува, пиши ми на лични, за да потърся телефона, че все пак беше преди 6 години Simple Smile

# 13
  • Мнения: 19
При Спас Митов всички взимат книжка без значение колко могат,ей затова сме на това дередже и има толкова пътни инциденти........

# 14
  • Мнения: 937
С две ръце препоръчвам Росен-85 в жк. Хаджи Димитър.

Общи условия

Активация на акаунт