Inglesina Zippy или Peg Perego Pliko P3 completo?

  • 5 494
  • 45
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 101
Peg Perego-Completo има напълно легнало положение 100%.Видях го.Но за Инглесина .. ooooh!

# 16
  • Мнения: 224
Аз имам Инглезина и мога да кажа, че наклона е минимален. Детето ми от самото начало го возех с нея и съм много доволна. Разбира се всеки преценява какво точно търси. Много е лека, сгъва се изключително лесно, маневрена е. Ние нашата направо я разбихме от мъкнене нагоре-надолу, защото често пътуваме. Не е мръднала, нито цвета се е променил. Живот и здраве някой ден, ако ми се наложи, пак на тази марка бих се спряла. Сега се сещам, че съм я накачвала като коледна елха с тежки пазарски чанти и в багажника, и на двете дръжки. Абе зор е видяла милата. А и редовно си возиме едно 6 годишно момиченце съседче, на което му е мерак да е бебе  Mr. Green

# 17
  • Мнения: 101
Wildgirl,относно наклона на количката-смъква ли се бебчо надолу докато е съвсем малък и не седи още?Ако имаш снимки- Hug

# 18
  • София
  • Мнения: 44 084
Как ще се смъква бе жена...знаеш ли колко мн наклон трябва , за ад се смъква бебето.....а и са с колани дребосите...
По принцип ако едно бебе много повръща даже се препоръчват колички с лек наклон....

Освен да си направиш едно пътешествие до сф да я видиш на живо...така май най-добре ще решиш....

# 19
  • Мнения: 224
Аз нямах проблеми, не се смъкваше. Има още две майки, които познавам с такива колички, но не са ми се оплаквали, те също са доволни. Снимки мога да пусна довечера като се прибера, но не си спомням кога са най-ранните в количката. Може би няма като съвсем новородена. Ще проверя и ще пусна каквото има. Ти няма ли как все пак да я видиш на живо някъде, така е най-добре, за да я усетиш.

# 20
  • Мнения: 224
Сега гледам, че си от Пловдив, много странно как няма в този голям град една Инглезинка изложена някъде. То тук в Благоевград има, дето все ми се струват недостатъчно стоките  newsm78

# 21
  • Мнения: 101
А това и аз се питам и се ядосвам Close.Но не се отказвам от проучването.Продължавам със обиколките из магазините Rolling Eyes

# 22
  • Мнения: 224
В пловдивската тема, нито една мама ли няма инфо, което да ти помогне  Rolling Eyes Чак невъзможно ми се вижда, но може пък и да няма представители там.

# 23
  • София
  • Мнения: 44 084
А това и аз се питам и се ядосвам Close.Но не се отказвам от проучването.Продължавам със обиколките из магазините Rolling Eyes
а нали каза, че си виждала майки с такива в парка...може да попиташ някоя...надали някоя ще ти откаже даже и да ти покаже...ако ест детето е спокойно....

# 24
  • Мнения: 101
А бе, то представители на марката има,но я поръчвали само по каталог.Е, не ми се купува толкова скъпа количка само по описание.Ще ми се да я видя...

# 25
  • Мнения: 17 407
Пликото го имам, страхотно е! Има някакъв там минимален наклон, ама пак си става за малко бебе. ОСвен това сенникът с еобръща и бебето гледа срещу теб в началото. Абе, супер е. Аз имам и една мързелива 4г кака, която се вози на стъпенката отзад Grinning

# 26
  • Мнения: 36
Имам синьо-зелената Пег Перего.Купих я заедно с коша за новородено и столче за кола,след което установих,че съм могла и без тях,защото количката има и напълно легнало положение и т.н.Обаче тогава много ме кефеше(януари).Количката за мен е номер 1.Избирах я 6 мес.,видях я на едно изложение и не съжалявам,че платих 1300лв за нея.

# 27
  • Мнения: 7 403
А КАКВА ЧАНТА ДА КУПЯ ЗА INGLEZINA ЗАЩОТО НЕ МОГА ДА НАМЕРЯ НИЩО ПОДХОДЯЩО.АЗ КУПИХ ВЕЧЕ ZIPITO А КАТО ОТИДОХ В МАГАЗИНА ИМАШЕ И НАМАЛЕНИЕ ТА СЪМ ОЩЕ ПО ДОВОЛНА,СЕГА ЧАКАМЕ САМО БЕБЕЧЕТО ДАНО Е ЖИВО И ЗДРАВО САМО.

# 28
  • Мнения: 101
Oт кой магазин в София купи Зипи-то?Дори и намаление Rolling Eyes

# 29
  • Мнения: 17 407
Ивана, що викаш? Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт