подарък за госпожата?

  • 876
  • 8
  •   1
Отговори
  • Мнения: 600
наближава краят на учебната година в яслите. искам да купя някакви подаръчета на двете госпожи и лелката, грижиха се за детето добре, тя свикна трудно. освен това  детето твърди, че едната му е най-добрата приятелка  Rolling Eyes пък на приятелите се купували 'пода'ъци'. тя настоява да им купим шоколадови яйца  Mr. Green ама май не е добра идея. да ме посъветвате какво? жените са над 55 годишни

# 1
  • Мнения: 1 447
При нас няма такава практика да купуваме на госпожите от яслата,но може някой хубав сувенир който да им напомня за вас.

# 2
  • София
  • Мнения: 2 430
При нас няма такава практика да купуваме на госпожите от яслата,но може някой хубав сувенир който да им напомня за вас.
Peaceдаже и нещо със снимката на детето ти Peace

# 3
  • Sofia
  • Мнения: 8 221
По един красив букет и кутия бонбони.

# 4
  • София
  • Мнения: 344
Ами зависи от средствата, които предвиждаш да отделиш.
Аз им направих подаръци на 8-ми март- малки кристални вазички.Много бяха доволни.

# 5
  • Мнения: 4 784
Цвете в саксийка за всяка госпожа. Повечето жени на тази възраст, които аз познавам, си падат цветарки.

# 6
  • Мнения: 600
а аз си мислех за нещо по-материално и лично. за коледа купих шалове, ръкавици, разни такива, ама в тая жега newsm78 нищо не мога да измисля  newsm78

козметика удачна ли е? майка ми е на 58 и не се маже много-много newsm78

# 7
  • София
  • Мнения: 13 200
Цвете в саксийка за всяка госпожа. Повечето жени на тази възраст, които аз познавам, си падат цветарки.

I аз мисля, че това е добра идея! А защо пък не и шоколадови яйца  Mr. Green Според мен сестрите в яслата биха се зарадвали ако детенцето лично им избере подаръка, а то явно самото има желание за това. Аз бих взела шоколадовите яйца  Grinning

П.С. Не мисля, че козметиката е удачна, защото там изборът е голям, а всяка жена има различни предпочитания

# 8
  • Мнения: 228
аз пък залагам на чашка с лика на детенцето ви:)
Хем ще си ги ползват,хем ще се радват на усмихнатото детско личице,което са отгледали в детската ясла.А щом им казваш и годинките,те явно са в предпенсионна възраст и ще им бъде още по-мило.Щеим напомня и службата тази чашка.

Общи условия

Активация на акаунт