Въпрос за правителствена болница и д-р Асенова

  • 15 997
  • 57
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 455
аз също имам един въпрос. Какво става , ако отидеш там с родилни болки или изтекли води, но нямаш въпросните изследвания направени в тяхната лаборатория? Тогава какво се плаща? Не ми се вярва да върнат накоя раждаща, по-точно да я препратят към друга болница, защото не е регистрирана при тях, но каква е процедурата?
Предварително благодаря

# 16
  • Sofia
  • Мнения: 6 235
да, това е хубав въпрос

# 17
  • Мнения: 1 455
жалко, че никой не знае. Ще се вдигна тези дни да отида до болницата и ще поразпитам за подборна информация. След това ще докладвам.
поздрави

# 18
  • Мнения: 46 492
да, имам
в края на бремеността имам някакво много скуъпо изследване 250лв кквто е то?

На мен ми излязоха всички изследвания толкова newsm78 най-скъпото беше тестването за упойки=60 лв.

# 19
  • Мнения: 46 492
.......Po povod finansite - bolnocata raboti sys zdravna kasa! samoto rajdane e bezplatno! No za da si vzemat parite po legalen nachin, t.e chrez samata bolnica iziskvat vsichki izsledvania da bydat napraveni pri tqh, v tqhnata laboratoria - (vaserman, hepatit i drugite zadyljitelni gi iskat otdelno da im zanesesh rezultatite) inache sa standarnite: pylna kryvna kartina, izsledvane na ako, vytreshen sekret...........

Интересно  newsm78 и аз така знам, но Milena B. скоро ми обясни в една друга тема, че от 01.2005 вече не работели със ЗК  Shocked

# 20
Преди 2 години раждах секцио в Правителствена болница при д-р В.Пасков, които следи и цялата ми бременност. Във възторг съм от лекарите и персонала.Всичките лекари - Пасков, Папазов, Станев, Дамянов, Асенова и Христова са много внимателни и любезни.Родилното е мн чисто. Изобщо Правителствена е мн добър избор за едно от най-важните събития в живота на всяка жена.
Успех и леко раждане:)

# 21
  • Sofia
  • Мнения: 6 235
жалко, че никой не знае. Ще се вдигна тези дни да отида до болницата и ще поразпитам за подборна информация. След това ще докладвам.
поздрави
няма смисъл да питаш аз днес бях там. Ей сега се връщам. Значи нали 40 дена преди раждане се дава направление за б-цата, в която си избрала да раждаш. Значи с това направление и нощно време а си с изтекли води те приемат.

# 22
  • Мнения: 1 455
благодаря ти! Мисля и яз да ида до там, просто за да разгледам условията. Ти с какви впечатления остана? Там ли мислиш да раждаш? Аз още се лутам в избора си. Синът ми го раждах в Шейново, дъщеря ми в Св. София, но сега нямам идея къде ще е. Ще избера между Св. София и правителствена. Страх ме е само, че чувам много отзиви, че в Правителствена имат малко раждания и специалистите не са много на ниво. Може би това е стара информация, сега не знам как е, но тук четя само хубави отзиви за тази болница. Ух, много ми е трудно да реша.
поздрави

# 23
  • Sofia
  • Мнения: 6 235
сина ми го родих във втора градска. Не знам колко добри специалисти имат в правителствена, но д-р Асенова ми вдъхва доверие и това ми е достатъчно да се чувствам в сигурни ръце

# 24
  • Мнения: 1 455
ами ходих днес и много ми хареса болницата. Разпитах какво става, ако отида без да имам техните изследвания, та жената ми каза, че щели да ги направят на момента. каза ми за разни цени, но не беше  подробна. Спомена, че запис на тонове е 20 лв, изследвания от лаборатория - около 100 лв, УЗИ- 50 лв, последното ми се стори много, но това е положението. При всички положение ще отидат около мин. 200 лв., но стига наистина да са добри специалистите там, тези пари не са много.
DeianaZ, като ти гледам лентичката може и да се засечем в болницата  Wink
поздрави
Дани

# 25
  • Sofia
  • Мнения: 6 235
ами ходих днес и много ми хареса болницата. Разпитах какво става, ако отида без да имам техните изследвания, та жената ми каза, че щели да ги направят на момента. каза ми за разни цени, но не беше  подробна. Спомена, че запис на тонове е 20 лв, изследвания от лаборатория - около 100 лв, УЗИ- 50 лв, последното ми се стори много, но това е положението. При всички положение ще отидат около мин. 200 лв., но стига наистина да са добри специалистите там, тези пари не са много.
DeianaZ, като ти гледам лентичката може и да се засечем в болницата  Wink
поздрави
Дани
Дани...нишо чудно. Аз на 13 юли съм пак на преглед
ти днес само на разпит ли си отишла до там или и на преглед?
Ако искаш на 13-ти ела с мен при Асенова

# 26
  • Мнения: 46 492
..... УЗИ- 50 лв, последното ми се стори много, но това е положението. .....

Наистина е много, може да се е объркала или да е за новия им 3D ехограф /мисля, че вече имат/, обикновения ехограф е 20 лв., провеждането на ЖК 20 лв., тонове 20 лв., тестуване за упойки 60 лв., това е, което помня.

# 27
  • Мнения: 1 455
Никол, благодаря за отговорите!
Deiana, от колко часа ще ходиш при Асенова на 13-ти? Може и наистина да отидем заедно, щом нямаш против. А да те питам, ти имаш ли уговорка с Асенова? Ако искаш ми пиши на ЛС.
поздрави
Дани

п.с. до болницата бях само за информация, не съм ходила на преглед. Сигурно прегледите се записват предварително?
п.с. 2 аз имам лекар в Шейново, но нещо не искам да раждам там, та само се лутам сега като муха без глава. Сега ще пусна и една тема за Малинов от Св. София, защото днес една близка приятелка ми го препоръча много горещо. Луднах вече!

# 28
  • Sofia
  • Мнения: 6 235
нямам уговорка с нея, но мисля скоро да го направя. на 13 е сутршна смяна. Пускам ти мобилния ми на лични, обади ми се предишния ден, за да се разберем

# 29
  • Мнения: 5 393
Хубава темичка точно катоза мен-и аз ще раждам в правителствена.Моята лекарка е Христова,следи ме още от началото в частния си кабинет.От другия месец се местя на прегледи в болницата.Болницата работи със Здравната каса сигурна съм.Ехографа е 3Д.Много ме успокояват добрите отзиви които чувам от вече раждалите там мами.

Общи условия

Активация на акаунт