Препоръчайте специалист!!!

  • 2 546
  • 53
  •   1
Отговори
  • Мнения: 120
Предварително се извинявам , ако темата се повтаря , но много ми е тъжно и нямам време да търся точно сега.Току що ми съобщиха , че приятелката ми , която беше в болница за задържане за пореден път е загубила бебето си WearyНоси ги до 2 -рие месец и край...Преоръчайте ми добър специалист , за да я мотивирам да опита отново....Моля Ви!

# 1
  • Мнения: 120
Предварително се извинявам , ако темата се повтаря , но много ми е тъжно и нямам време да търся точно сега.Току що ми съобщиха , че приятелката ми , която беше в болница за задържане за пореден път е загубила бебето си WearyНоси ги до 2 -рие месец и край...Преоръчайте ми добър специалист , за да я мотивирам да опита отново....Моля Ви!

# 2
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 778
Съжалявам че така се случва с приятелката ти  Cry Cry Cry
От къде сте?

# 3
  • Мнения: 120
Ох, ужас, цял ден за това си мисля...Тя е от Казанлък , но в момента е в София. Искат й 200лв. , за да я почистят, казват й , че ако не ги даде до утре ще пуснат студентите да се упражняват на нея...Гадове!!! #2gunfire #Cussing out Sad Sad Sad Sad

# 4
  • Мнения: 1 768
Рок мама , в коя болница е това?

# 5
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 778
Ох, ужас, цял ден за това си мисля...Тя е от Казанлък , но в момента е в София. Искат й 200лв. , за да я почистят, казват й , че ако не ги даде до утре ще пуснат студентите да се упражняват на нея...Гадове!!! #2gunfire #Cussing out Sad Sad Sad Sad
Е гати ужаса,нямам думи  #2gunfire #2gunfire #2gunfire
Нека да си направи имунологични и генетични изследвания.За добър специалист виж в темата за такива проблеми.
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=288624.0

# 6
  • Мнения: 1 768
Зъбче , не се пали моля те.Първо ако бебето е мъртво в утробата на майката , няма да я оставят от днес за утре.Още повече , че тя е там под наблюдение на задържане.Не вярвам някой да посмее да поиска пари при такава ситуация, камо ли да забави изчистването на плода като се има в предвид , че веднага започва разлагане.

# 7
  • Мнения: 120
За това, че са поискали пари си залагам главата. Не бих си измисляла подобно нещо #Puppy dog

# 8
  • Мнения: 1 768
Рокмама, престани с глупостите - попитах те в коя болница е това не казваш нищо , но пък ми твърдиш , че са искали пари.Хайде да си говорим с имена на лекари и клиники! Twisted Evil

# 9
  • Мнения: 120
Зъбче, благодаря за линка!  bouquetТочно това търсех!

# 10
  • Мнения: 120
Няма проблем, лекарят е д-р Хранов, а болницата Майчин дом , София...

# 11
  • Мнения: 120
Просто не видях , че си питала по - горе Embarassed

# 12
  • Мнения: 1 768
Така , в тази болница има и шеф отделение има и по горни инстанции има и НСБОП - та ако жената няма пари има начини.Много се дразня от подобни изказвания.Щяли да и пуснат студентите дрън дрън. Twisted Evil Twisted Evil

# 13
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 778
Зъбче, благодаря за линка!  bouquetТочно това търсех!
За нищо,дано следващия път е успешен за приятелката ти и да си има бебче  Praynig
Маринекс,нищо не може да ме учуди   Naughty Confused Всеки е чувал за такива случаи да се искат пари под масата ,едва ли не в най-критичната ситуация,за да не можеш да откажеш  #2gunfire

# 14
  • Мнения: 1 768
Зъбчо , извини ме , но това са меко казано глупости! Цент не се връзвам , а пък това с имунологичните и генетичните също е голяма мъгла.

# 15
  • Мнения: 120
Ами тя сестра й вече й е занесла сумата и после не знам какво е станало, тел. й не отговаря, а със сестра й ще се видя утре.Но аз питах за друго. Може би ще й препоръчам тази клиника в Плевен след като изчета темичката Peace

# 16
  • Мнения: 120
Зъбчо , извини ме , но това са меко казано глупости! Цент не се връзвам , а пък това с имунологичните и генетичните също е голяма мъгла.
Може и да са глупости, но не вярвам приятелката ми или сестра й да лъжат за такива неща!Познавам ги добре и двете...

# 17
  • Мнения: 120
Зъбче, и ние ще се молим следващия път да стане, макар че има вече три неуспешни опита Cry

# 18
  • Мнения: 1 768
Рокмама , хубаво е като и препоръчаш да и знаеш и диагнозата .Щом е на задържане , занчи лекарите са видяли проблем още в Казанлък. Друг е момента , че едно вливане е около 4000 лв.Цените на тези в Плевен са адските , а да не говорим за това че често се чува за едва ли не измислени проблеми.Не те съветвам да се намесваш .На жената сега едва ли и е пак до лекари и бременност.по добре я остави на спокойствие.Трябва да мине малко време.

# 19
  • Пловдив
  • Мнения: 3 193
Аз се извинявам,че се намесвам,но Маринекс за какво вливане от 4 000 лева говориш?
Рокмама,според мен наистина приятелката ти трябва да си направи имунологични и генетични изследвания,трябва да има някаква причина за абортите.Много съжалявам за загубите и!

# 20
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 778
Маринекс  Hug
За имунологичните и генетичните нищо не мога да кажа,до сега не ми се е налагало да ги правя и дано никога не ми се налага.Обаче ми е интересно и  доста често влизам да чета там.
Съгласна съм ,че трябва малко да изчака,сега едва ли й е до други лекари.Нека си почине и психически и физически и да потърси проблема.

# 21
  • Мнения: 120
Ох, Маринекс знам, много си права...Сестра й ме помоли да потърся в интернет специалист, аз само откликнах на молбата й...Но знам , че ще е много трудно...Тя е така обезверена!Дори не знам дали би се навила да пробва пак...И сега като я видях последно все повтаряше "Сигурно и този път няма да стане, сигурно няма да стане"...Ние й казвахме , че с такава нагласа не се тръгва , ама тя пак едно си знаеше...Та ...знам ...Маринекс...Ще изчакам , разбира се...Но много ми се иска да й помогна...Голямо нещастие е да не можеш да имаш деца Cry

# 22
  • Мнения: 1 768
Цецинко , говоря за вливанията които се правят след открити имунологични проблеми.Не за всички се изписват аспирини и фраксипарини или двойна доза фолиева киселина.Някои такива са по 4000 едно вливане Shocked Казвам също , че и моя лекар се изказа не ласкаво за клиниката и лекарката там.Скоро едно от момичетата тук го извикаха от София до Плевен , за да му кажат , че всичко е ок и за да плати още некви си 30 лв.Доста съм потресена от факта , но това вече сме го коментирали.

# 23
  • Мнения: 120
Маринекс, ако не Плевен тогава къде? Дай идея Hug Hug

# 24
  • Мнения: 1 768
Рокмаме , аз не мога да реша къде , но явно има проблем за толкова аборта.Вероятно тя има диагноза едва ли иначе ще е в София на задържане.Ако кажеш нещо повече ще търсим специалист.

# 25
  • Пловдив
  • Мнения: 3 193
Маринекс,на мен просто ми стана любопитно какво е това вливане,защото за първи път го чувам.Аз преди ИКСИ-то вливах 40 ампули Имуновенин,но далеч не бяха 4000 лева.Препоръката беше на Конова,и то след като изришно я помолих за такава ма мейла и.Не искаше да се меси едва ли не в работата на д-р Владимиров.Не че защитавам нея или клиниката,аз съм я виждала само веднъж,но повечето момичета тук са доволни от терапията,назначена от нея.
Първите имунологични изследвания ги правих в клиника "Малинов" при д-р Балтаджиева.Рокмама,ако не ви устройва Плевен,може да ги направите и в София.

# 26
  • Мнения: 120
Маринекс, ще разпитам подробно за диагнозата и утре ще кажа.Цецинке, къде в София , при кой доктор?
Аз ги пратих в Света София, може би оттам ще ги ориентира някой

# 27
  • Мнения: 1 768
Смятам , че ако жената има поставена диагноза , няма смисъл да се дири под вола теле.Обичайно имунологични и генетични се правят при неизяснен стерилитет.Тя като гледам няма проблем със забременяването има проблем със задържането.Вероятно пак казвам има точна и ясна диагноза.В майчин дом има много специалисти и не е за подценяване , но аз специално там не ходя заради старата  база и голямата мизерия.

# 28
  • Пловдив
  • Мнения: 3 193
Маринекс,нека не заблуждаваме Рокмама.Имунологични и генетични изследвания не се правят само при неизяснен стерилитет.Аз например имам генетична мутация,при която рискът от ранен спонтанен аборт е по-висок.Отделно отклоненията в имунологията могат да попречат на задържането на плода,защото имунната система не го разпознава и го приема като чужд.
Рокмама,аз правих имунологични и при Балтаджиева,и в Плевен,но съм сигурна,че и в другите софийски клиники ги правят.Нека обаче някой по-запознат каже къде точно.

# 29
  • Мнения: 120
Цецинке, къде точно се намира клиника " Малинов"? Имаш ли случайно телефон на д-р Балтаджиева?

# 30
  • Мнения: 1 768
Цецинко , знам за това аз приемам Dehydrocortison с този кортикостероид намалявам имунната защита на организма с точно тази цел.


Рокмаме, ето ти линк
http://free.hit.bg/malinov/
Има телефони и адрес

# 31
  • Пловдив
  • Мнения: 3 193
Ето линк и от мен- http://www.invitro-bg.com/.
Има отделна тема за имунологичните изследвания.
Ако искаш,ще се опитам да издиря телефона на Балтаджиева и ще ти го пратя на лични.

# 32
  • Мнения: 120
Маринекс, за съжаление линкчето не ми се отваря... Rolling Eyes

# 33
  • Мнения: 120
Цецинке, благодаря за линкчето..

# 34
  • Мнения: 2 422
Съжалявам за приятелката ти какво е правила до сега като изследвания. ?
При кой доктор е ходила и какво казва доктора и в случая?

# 35
  • София
  • Мнения: 6 360
Няма проблем, лекарят е д-р Хранов, а болницата Майчин дом , София...

оооооо, ако е тоя изрод - напълно ти вярвам!!!

мен ме остави цял ден да го чакам за кюртаж с мисед аборт, като при това бях отишла с изрично ходатайство от негов колега, който му звънеше постоянно да го пита какво става. накрая избягах от там и ме кюртира д-р Даскалов в Пловдив, а аз бях пред нервен разпад.

Хранов е отвратително животно, а не лекар. настоятелно ви съветвам да подадете жалба.

а за проблема с незадържането на бременностите, препоръчвам на приятелката ти да се свърже с доц. Емилияна Конова в Плевенския инвитро център. тя е специалистът №1 по тия проблеми за мен. много мила и отзивчива жена, освен това.

# 36
  • Мнения: 397
Подкрепям Джам! Абсолютно си права за доц. Конова. И за мен тя е №1 в тази област. Помогнала е на хиляди момичета, вкл. и на мен.

Маринекс, престани моля те да хвърляш кал върху доцентката, клиниката в Плевен, имунолозите и генетиците като цяло. Струва ми се, че говориш наизуст, чула си нещо оттук-оттам и го интерпретираш по свой си начин. За тези емблематични 4000 лв., вие групичката от Варна говорите в няколко теми. Аз за такива суми не съм чувала......, вкл. и при вливане на скъп имуновин. Това, че лекарите във Варна отричат като цяло имунологията и генетиката като науки, не значи че тези науки не съществуват. Аман от спекулациии и слухове...!!! Аз не мога да си обясня един парадокс: парите за профилактични имунологични и генетични изследвания ви се струват много и едва ли не печалбарство, а парите за скъпи АРТ процедури в частни клиники по стерилитет ви се виждат като стотинки. Преди да товарите телата си с хормони, пробвайте да изолирате всички възможни причини за евентуален неуспех при тези процедури. Така ще сте спокойни, че предварително сте взели мерки.  А 100% гаранция за успех в живота няма!  Едни успяват, други не! Различни организми, различни съдби! За това не е виновна нито доц. Конова, нито някой друг добър професионалист. Природата сама регулира нещата ! 

Само за протокола: аз 6 месеца си правех изследвания в клиниката в Плевен и даже не съм стъпвала там. Никой не ми е поискал лев за консултация по телефона, предписания на доц. Конова и т.н. Изпращах кръвта по куриери от София, те ми връщаха резултатите по електронна поща и доц. Конова по мое изрично настояване ми правеше предписанията, даже без да ми е виждала очите. Изключително съм й благодарна за това и се прекланям пред тази невероятна жена.

Извинявам се на всички за оспамването на темата.

Поздрави на всички!

# 37
  • Мнения: 397
Маринекс, извинявай - изваждам те от Варненската групичка. Останала съм с впечатлението, че си от Варна. Защото наистина има няколко момичета от Варна, които по същия начин отричат тези изследвания и говорят за едни 4000 лева.
Но не се отказвам от другите си твърдения в поста!

# 38
  • Мнения: 1 768
Галка , не хвърлям кал по доктор Конова , но мисля че е редно да се знае - колкото има бременни , толкова има и не бременни.Науката не е доказала категорично , че има полза от тези изследвания и вливания поне за сега.Не ми се рови да намеря мненията на други потребители на този форум.Когато аз попитах моя лекар за този вид изследвания той ми каза цифрите и ми обясни за какво става дума.Това е причината да го напиша , все пак нека жената знае предварително за какво и къде отива.Не ви разбирам , как ей така изпращате някой някъде без дори да сте чули настояща диагноза.Чак има моменти, като ви чета , да се питам- абе на вас някой плаща ли ви за тези толкова категорични писания?

Галка , аз нямам избор и се налага здраво да си товаря тялото с хормони.Колкото до цените на клиниките те са почти еднакви.А никога не съм казала , че парите ми се струват стотинки.До тук съм дала над 9000лв и като гледам едва ли ще имам да давам още много защото и този кредит се топи много бързо.Моля те да се спреш малко и да внимаваш какви ги пишеш!

Последна редакция: вт, 08 юли 2008, 14:13 от marinex

# 39
  • София
  • Мнения: 6 360
Науката не е доказала категорично , че има полза от тези изследвания и вливания поне за сега.Не ми се рови да намеря мненията на други потребители на този форум.Когато аз попитах моя лекар за този вид изследвания той ми каза цифрите и ми обясни за какво става дума.Това е причината да го напиша , все пак нека жената знае предварително за какво и къде отива.Не ви разбирам , как ей така изпращате някой някъде без дори да сте чули настояща диагноза.

много са ти объркани понятията.

първо, имунологичните причини за репродуктивни неудачи отдавна са доказан научен факт. това, че този факт не е стигнал до твоя доктор, не е проблем на имунологията. успехите от прилагането на лечение на имунологичния проблем за репродуктивни неудачи също са факт. включително и по форумите тук.

второ, вливания далеч не се предписват на всеки пациент с имунологичен проблем. има и други терапии, всичко зависи от конкретната диагноза.

трето, настоящата "диагноза", драга, е два поредни спонтанни аборта. именно затова я насочваме жената към специалист по повтарящи се спонтанни аборти, който ще огледа жената от всички страни и ще постави диагнозата. тя, жената, ако има диагноза, няма нужда да търси специалисти. предполагам, че изобщо не си наясно с проблематиката на повтарящите се спонтанни аборти и причините за тях. е, държа да те образовам, че тези причини са 5 основни групи, като имунологичните са само една от тези групи. а доц.Конова в Плевен изследва всичките 5 групи, далеч не само имунологичните.

изключително примитивно е мисленето "Конова-вливания-кинти-нема смисъл", особено когато е съчетано с липса на познания.


# 40
  • сред маслини и портокалов цвят
  • Мнения: 1 265
При повтарящи се спонтанни аборти- задължително имунолигични и генетични.
Аз имам 3 спонтанни аборта, после пък и не можех да забременея. Лекуващия ми лекар тогава също смяташе, че имунологията е мъгла и аз дълго време му имах доверие. Добре, че е интернет, направих си най-накрая изследванията на своя глава и изкочиха сума ти проблеми. Започнах вливания на имуновенин още преди ин витрото, после ги продължих, отделно си биех фраксипарин и пиех аспирин.
И съм сигурна, че благодарение на тази терапия си родих живо и здраво детенцето.

# 41
  • Мнения: 1 768
Jam , скъпа струва ми се , че си избрала грешния тон за този разговор.Не сме чули диагноза - освен такива като теб / кон с капаци/ има и такива които са малко по наясно , че един аборт може да е причинен от куп неща и доста често това не са генетични и имунологични проблеми.Какво сте гушнали тази фраза и я развявате , като знаме , все едно щом я изречете и тутакси ще родим всички по три деца.Престанете да говорите глупости на изуст.Рокмама - все още не е казала каква е причината за тези аборти до сега.Аз няма да изреждам , чисто физически колко могат да бъдат тези причини и за това продължавам да чакам дамата която пусна темата да ни доразкаже за проблема.Ако ще даваме съвети , то нека те не са просто да си почешем пръстите по калватурите , а малко да си напрегнем и това под шапките!

Аз дори не искам да те ограмотявам , но с прост пример :
Проблем с матката - размер, форма ..... много ми се иска да знам къде, точно ще се включи имунологията и генетиката?

Последна редакция: вт, 08 юли 2008, 15:31 от marinex

# 42
  • София
  • Мнения: 6 360
Jam , скъпа струва ми се , че си избрала грешния тон за този разговор.Не сме чули диагноза - освен такива като теб / кон с капаци/ има и такива които са малко по наясно , че един аборт може да е причинен от куп неща и доста често това не са генетични и имунологични проблеми.Какво сте гушнали тази фраза и я развявате , като знаме , все едно щом я изречете и тутакси ще родим всички по три деца.Престанете да говорите глупости на изуст.Рокмама - все още не е казала каква е причината за тези аборти до сега.Аз няма да изреждам , чисто физически колко могат да бъдат тези причини и за това продължавам да чакам дамата която пусна темата да ни доразкаже за проблема.Ако ще даваме съвети , то нека те не са просто да си почешем пръстите по калватурите , а малко да си напрегнем и това под шапките!


момиче, ти явно си от типа чукча-писател, а не читател.

изрично съм написала в постинга си точно това, което ме обвиняваш, че не казвам. нека се самоцитирам, дано вторият път стигне до теб:

"предполагам, че изобщо не си наясно с проблематиката на повтарящите се спонтанни аборти и причините за тях. е, държа да те образовам, че тези причини са 5 основни групи, като имунологичните са само една от тези групи. а доц.Конова в Плевен изследва всичките 5 групи, далеч не само имунологичните."

много преди ти да чуеш за имунологичните и генетичните изследвания, аз съм заявила многократно в един друг форум, че тези изследвания не бива да се превръщат в "модерната мантра" и да се прилагат с повод и без повод.

аз насочвам жената към Плевен защото, пак повтарям, там изследват комплексно ВСИЧКИТЕ ПЕТ ОСНОВНИ ГРУПИ ОТ ПРИЧИНИ ЗА ПОВТАРЯЩИТЕ СЕ АБОРТИ и са специалисти именно по повтарящи се спонтанни аборти. нещо, с което никой друг не се занимава така изчерпателно в България.

и за спорта - ти можеш ли да ми ги изброиш кои са основните причини, като си тръгнала "да ме ограмотяваш"? Wink

понеже едва ли се познаваме, да спомена, че самата аз имам 2 спонтанни аборта и съм изровила Интернет да чета по темата. нещо, което ти със сигурност не си направила.
анатомичните причини, за които ти говориш, са обикновено проблем при около 10% от повтарящите се аборти само, при това - обикновено засягат по-късните аборти. анатомичен проблем на матката не е причина за спонтанен аборт преди 12-та гестационна седмица.

# 43
  • сред маслини и портокалов цвят
  • Мнения: 1 265
...Рокмама - все още не е казала каква е причината за тези аборти до сега.Аз няма да изреждам , чисто физически колко могат да бъдат тези причини и за това продължавам да чакам дамата която пусна темата да ни доразкаже за проблема.Ако ще даваме съвети , то нека те не са просто да си почешем пръстите по калватурите , а малко да си напрегнем и това под шапките!

Ами аз доколкото разбрах още не е установена причината, затова се търси специалист. Иначе е ясно, че първо се търсят по-обикновени неща като физически проблеми, хормонални, инфекции разни и т.н. и ако те са наред се правят имунологични и генетични.

# 44
  • Мнения: 1 768
Защо не четете внимателно.Жената е била в майчин дом на задържане.Това значи , че има причина ми нека да я чуем подяволите .Какво сте ревнали всички ? Генетика имунология!!!! Ей на това се дразня през цялото време.

Jam , тона ти продължава да е извън моите разбирания за добра дискусия, ще спра тук.

Последна редакция: вт, 08 юли 2008, 15:52 от marinex

# 45
  • София
  • Мнения: 6 360
Защо не четете внимателно.Жената е била в майчин дом на задържане.Това значи , че има причина ми нека да я чуем подяволите .Какво сте ревнали всички ? Генетика имунология!!!! Ей на това се дразня през цялото време.

четеме ние. ти не четеш. "за задържане" не означава нищо конкретно. изобщо не значи, че има причина.
я прочети това .- "Носи ги до 2 -рие месец и край".

тоест, ранни спонтанни аборти. а именно имунологичните проблеми обикновено водят до ранни спонтанни аборти. прочети и се образовай.

и аз се дразня, когато някой некомпетентен упорито се опитва да си налага некомпетентното мнение по въпроси, от които не разбира.

# 46
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 778
СПоред мен нито един обикновен акушер-гинеколог не може да каже каква е причината за спонтанните аборти без допълнители изследвания.В Майчин дом са  приели момичето за задържане,направили са й кюртаж ,но едва ли ще й направят изследванията ,които трябва.Предполагам ,че точно това търси авторката на темата-специалист ,който да помогне на приятелката й да открие причините за абортите.А те може да са много!
Така ,че не се карайте мили момичета!

# 47
  • Мнения: 1 768
Не забелязвам в Плевен да наблягат на нещо различно от имунология и генетика.Както и забелязвам , че лекуват всичко с 4 препарата Shocked
http://74.125.39.104/search?q=cache:-yoidRj3qi4J:www.usmihnise.c … bg&lr=lang_bg

# 48
  • Мнения: 397
Маринекс, струва ми се, че никой тук не излиза от рамките на добрия тон. Дай право на всеки да си изкаже мнението и дай право да има хора по-компетентни от теб.  Повярвай ми, Джам е една от тях. Всичко ти е казала и обяснила толкова добре, че аз нямам какво да добавя. Познавам я задочно от друг форум, но винаги съм намирала полезни неща в постовете й. Така, че моля те не давай квалификации и не хвърляй думи.

А по повод на това твое съмнение, дали сме рекламни лица на един или друг лекар....Не мисля, че има смисъл да ти отговарям. Това може да си го помисли само "болен мозък". Извинявай за грубия израз.

Не намирам резон в това твое изречение "Моля те да се спреш малко и да внимаваш какви ги пишеш!". Мисля си, че то надхвърля границите на добрия тон и ограничава свободата на пишещите тук. И повярвай ми, много добре внимавам какво пиша. Знам, че темите тук са чувствителни и внимавам да не нараня някое момиче. В крайна сметка всички тук се стремим към една и съща мечта. Нали? Нека бъдем по-толерантни една към друга и дадем право на всички гледни точки.
Продължавам да твърдя това, което написах в предишния си пост.


Джам, аз лично се уморих от такива словесни престрелки. Няма смисъл да образоваш някой, който не иска да те чуе. Явно има шум в каналите за комуникация. Hug

# 49
  • Мнения: 120
Момичета, момичета , не се карайте!!!Благодаря на всички ви за отзивчивостта, всяка информация ми е от полза , но настина Маринекс е права , проблема е в матката, приятелката ми е претърпяла катастрофа и има някакво кръвонасядане там...Така поне ми каза...Изчистили са я , след като са си платили , разбира се Twisted EvilАз им казвам да се оплачат , ама те си траят...Нищо не са й вливали, били са й само нош па...никой не се е погрижил за нея и затова е загубила бебето CryПри повече внимание от страна на лекуващия лекар може би щеше всичко да е наред...
Сега се прибра в Казанлък, и щом зачене ще отива в Щерев, та дано този път станат нещата...Предадох й всичко каквото сте казали, но тя сега е много зле и не й е до изследвания...Може би след време ще я навия да си направи имунологични и т.н. При всички случаи ви благодаря много!!!Желая ви успех и щастие и всички да си имате слънчица - по един или друг начин...Важен е резултата!!! Hug

# 50
  • Пловдив
  • Мнения: 3 193
Рокмама,пожелавам на приятелката ти следващата и бременност да завърши с малко сладко бебче!А на теб много здраве и щастливи мигове,защото ги заслужаваш-толкова загрижена и всеотдайна!

# 51
  • Мнения: 1 768
Рокмамче, мъчно ми е за твоята приятелка.Нека иде при Щерев и аз ходя там.Даже бих посъветвала да потърси консулт с доктор Александров. Този път ще стане . Praynig Ако пожелае може и лично при доц. Щерев да си запише консултация , но нека първо я види Александров.

# 52
  • Мнения: 120
Цецинке, благодаря много за пожеланията! Не съм чак толкова добра EmbarassedВсеки на мое място би постъпил така, не ми представлява трудност... Hug Hug Hug
Маринекс, благодаря много за съвета, непременно ще им кажа за Александров PraynigЩе се молим този път всичко да е наред, и дойде ли времето ще се похваля и ще черпя mammaДано този път да се получи , Боже...Момичета , пазете се и бъдете здрави и щастливи!
Пак ще се чуем, надявам се в по - весела темичка Wink

# 53
  • Мнения: 1 768
Рокмаме , амин дай боже! Praynig

Общи условия

Активация на акаунт