За изследванията в шести месец-спешно!!!

  • 671
  • 6
  •   1
Отговори
  • Мнения: 781
Знам, че темата е а здравословния и се извинявам предваритерлно, но утре сутринта сме в поликлиниката и забравих до колко часа вземат кръв и урина... Sad Съвсем съм изключила нещо и ако  има нещо друго като изискване, ще съм ви благодарна да ме подсетите Simple Smile
Предварително благодаря!!!!!!

# 1
  • София / Пловдив
  • Мнения: 8 119
  До колко часа си зависи от поликлиниката...
  Иначе за самите изследвания това се сещам:
  - трябва да отидете преди детенце да е закусило /заради кръвните проби/ или минимум 3,5 часа след последното ядене.
  - ако носиш урина от вас /както предполагам/, е добре да я занесеш за изследване максимум до 1 час /а по - добре и по - скоро/ след пишкането.

  Мами, добавяйте, ако се сетите нещо друго!

# 2
  • Мнения: 781
Благодаря ти Бим Бам Simple Smile
Мамчета, дали ако отида към 8-8.30 е добре Thinking

# 3
  • Варна
  • Мнения: 4 818
Коя поликлиника? Не, че знам, но и другите биха попитали същото.
Нашата лаборатория в Курортна п.ка например, приема кръв и урина до късен час.
Със сигурност до 11ч може да заведеш бебето. Само изследванията за захар са по-отрано, щото нали уж на гладно, ама то бебе гладно..  Sick не мож го остави, тъй, че спи спокойно.
Аз бях със същите проблеми, докато се натъкмя да стигна до там, с тоя режим на бебето, да не го изтормозя, пък аз да се наспя.. Embarassed По-голяма проблема ми беше взимането на пиш за изследването на годинка. Изхабих 2 плика за урина, добре, че имах запас!Накрая събрах едни 5-10 мл, срамота. Crazy
Пък да ти призная, от телефонни услуги вземи тел на рецепцията и попитай утре сутринта, да си сигурна!
Спокойна вечер! Heart Eyes

# 4
  • Все още в къщи, но скоро може и в лудницата
  • Мнения: 8 231
В 22-поликлиника приемат за изследвания от 7,30 или 8 до 10,00 часа.
Урината трябва да я занесеш до половин един час от взимането.

# 5
  • Мнения: 781
Благодарско момичета Simple Smile Simple Smile Simple Smile
Наистина ще спя спокойно вече Heart Eyes
а нва поликлиниката не й знам номера Embarassed, но е в Х. Димитър, просто тук в Редута съм отскоро и не знам къде е най-близкото такова заведение Crazy
Лека нощ smile3524

# 6
  • Мнения: 532
На нас не ни искаха да сме гладни за кръвните изследвания , само урината да е взета по - рано сутринта да не е след като е обядвала госпожицата.Успех.

Общи условия

Активация на акаунт