Дюканки хубавелки - изкукали лелки - 113 тема

  • 52 770
  • 998
  •   1
Отговори
# 990
  • Мнения: 243
                ИЗВИНЕТЕ МЕ МОМИЧЕТА, ЩЕ БЪДА МАЛКО НЕВЪЗДЪРЖАНА МЕКО КАЗАНО!
                ВРЪЩАМ СЕ АЗ ОТ МОРЕТО С НАСТРОЕНИЕ И КАКТО ВИНАГИ СЯДАМ С КАФЕНЦЕТО ДА ВИ ИЗЧЕТА - Е НЕ МОЖАХ - СТИГНАХ ДО 46 И НАПРАВО ВИКАМ ЩЕ ПИША И ПОСЛЕ ПАК ЩЕ ЧЕТА.
                АЗ ДОЙДОХ ТУК ДА ИЗПЪЛНЯВАМ РЕЖИМА НА ДЮКАН И САМО МОЛЯ СА СЪВЕТИ И ПОМОЩ ОТ ТИЯ КОИТО СА ГО ПРИЛОЖИЛИ И ИМАТ СТРАХОТНИ РЕЗУЛТАТИ1
НЕ СЪМ ДОШЛА ДА СЛУШАМ И ЧЕТА ПИСАНИЯТА НА МАЦКИ, КОИТО ИМАТ ДРУГИ ИДЕИ ИЛИ ЦЕЛИ. ЩЕ ГИ ПОМОЛЯ ДА СЕ ВЪЗДЪРЖАТ ОТ ПРОСТИ ИСКАЗВАНИЯ И ДАВАНЕ НА СЪВЕТИ КАК МОЖЕ, КАКВО ПРАВЯТ И Т.Н.
                 И АКО НА НЯКОИ ТОВА КОЕТО НАПИСАХ НЕ ИМ ХАРЕСВА - МНОГО ВИ ЗДРАВЕ ОТ МЕН. НЕ РАЗВАЛЯЙТЕ ВСИЧКО ХУБАВО ДО КОЕТО СЕ ДОКОСВАТЕ. ЗАРАДИ ВАШИТЕ ПРОСТОТИИ  ОРИ ОТКАЗА ДА ПИШЕ, А БЕШЕ ЕДНА ОТ НАЙ-ДОБРИТЕ, ДНЕС ИСКА ДА СИ ХОДИ И ВЕНЕРАС. ИЗВИНЯВАЙТЕ - АМА МОЖЕТЕ ДА СИ НАПРАВИТЕ ДРУГ ФОРУМ И НИ ОСТАВЕТЕ НАС АМНИЗИРАЛИТЕ ЛЕЛКИ И ПО- НЕРАЗБИРАЩИТЕ ДА СИ ПРАВИМ ДИЕТАТА.
ТО БИВА НАХАЛСТВО БИВА, АМА БИВОЛ КУРБАН НЕ БИВА. АДЕ БАСТА1

# 991
  • гр.Видин
  • Мнения: 291
Протеините на прах засищат, така ли? Не съм пробвала, а сега е трудно, започваме да ходим по басейни и се чудя какво да хапвам.

# 992
  • Мнения: 663
Татит .....много протеин много неще бе пиле ...а аз "патката с патка " ...излапах половин пиле на сол тази вечер .... как да поема още протеини .... освен да наблегна на  "акробатичното" ...приемане ...и по малко "орално "....
за свадите и сръдните .....права си ..и на мен седмицата беше ужасно напрегната и кошмарна че даже не е приключила ...имам си работа и за събота и за неделя и че за напред ...
искам във форума да чета полезни съвети и да се забвляваме и доставяме поводи за усмивки ..и приятни емоции ....
та аз сега няма да раздавам "чисти протеини " ...а ще съм консуматор

R_penkova ...немога аз да ти дам съвет за протеините на прах ..никога несъм ги ползвала ... аз си карам на чисто месо ...
Василики ...усмихни ми се ... моля теее .....

tuningmania ....я душо се яви на кафе / чай в неделя ... и на 'очна ставка ".... за да развалиш ...чисто женския състав .... на срещата

Момичета и момче ..... аз тук ....влизайки във форума си устоивам малко приятно 'бягство от действителността " ... ей на ...токущо след като "клъвнах " половин пиле ... спретнах една "домашна оперативка " ...на "законната ми половинка " ... че те мъжете ...от една определена възраст '''стават едни "пуберитетни" .... особенно бившите военни ...и отвреме на време се нуждаят от "подрязване на крилата на МЪЖКАТА ВЛАСТ" .... та сега ( да ви споделя ) ... "домашния ми любимец " ходи из апартамента "като тежка верижна машина " ииииии сумти като уботена мечка .... обяснявам всичко това за да ви кажа .... ХАЙДЕ МОМИЧЕТА ИСКАМ ОТ ВАС УСМИВКИ ...МИР ... ЗАКАЧКИ ....И МЛАДИ МЪЖЕ !!!!!!!!

Последна редакция: пт, 11 юли 2008, 23:26 от Цоци

# 993
  • Мнения: 663
tuningmania ....я сподели ( нали съм ти казала че тук всичко се споделя ) .... в компанията "приятели дето ще заминавате на вила ...има ли девойки ..или сте 'коч компания ".... ако е второто ,..... ще има ТИГАНИ ....
ако не знаеш ...аз съм "завеждащ ентусиазма и щуротиите " ....
а от тая болест дето имаш и я наричаш  "срамежлив бастун" ...шъ тъ излекуваме ... ти само ела ...на една среща
иииииии вземи да си монтираш една линиика под постовете ...за да те "следим " как напредваш с режима

# 994
  • Мнения: X
Какво е това чудо?!?!?!  Shocked



а какво да кажа, като трябва да пека хляб напр всеки ден за моите мъже
миризмата е убиваща
но ето, че свикнах и открих, че ако го пека вечер късно нямам такъв проблем

Аз също пека хляб всеки ден, но за да мирише хубаво слагам вътре подправки - или за кайма, или за скара, или чубричка и после мирише все едно си пека пица...   bouquet

Чета, чета, чета и нищо не откривам по въпроса... Може и глупаво да прозвуча, ама - ша ма извините   bouquet  Кажете ми какви са тези лунички!!!  Praynig Praynig Praynig

май не си ме разбрала
мирише си хлебчето повече от чудесно, но убийствено за режимния ми нос, но не се предавам вече 5 месеца
затова пека вечер, когато съм си хапнала порядъчно и желанието ми е изфирясало

луничките не са ли празнувани месеци с режима  newsm78

тъй като май "имам честта" да съм всред разбунилите темата, моля ветеранките да споделят как се справят с желанието за нещо нережимно
аз споделих моето - дъвча дъъъълго една малка хапка и плюя, когато мога
една мацка си беше втълпила, помня аз, че нережимните неща били алергизиращи

други варианти?

и последно
тъй като има споделено "без едно мога, с едно не мога" аз съм точно наобратно
може би затова съм си и избрала и този метод на самозалъгване с нережимни неща, помага ми един вид

хайде лека и мека

п.с. при нас се скъса да вали днес, не можах носа да си подам навън  #2gunfire

# 995
  • София
  • Мнения: 982
Добър ви вечер Hug
Василики Специално се поразрових за една рецепта за домашна извара:
Цитат
Домашна извара от Mamica
Оставям едно прясно мляко цяла нощ на плота в кухнята да вкисне леко.
Сварявам го. Като заври към него сипвам някое по-старо кисело мляко ( да е кисело трябва). Пресича се и става идеална извара. Слагам в тензух на чучура на душа в банята и na сутринта имам страхотна извара поне за 4-5 дена.
Не звучи никак трудно, мисля Simple Smile
Качулска Бравос ти и скорошно успешно влизане в трета фаза  Flutter
Mma Ramotswe Ми незнам, ама аз лично си мисля за диабетиците, те как се справят с забранените неща, а  Rolling Eyes Всичко е до настройка, при всеки е много индивидуално....В този ред на мисли, неспоменаването на разни нережимности, е просто такт към останалите, които може би не са така железни като нас  Wink  Whistling
Лека вечер на всички....

Последна редакция: сб, 12 юли 2008, 00:02 от pilito

# 996
  • Мнения: 243
           Най-после ви изчетох, къде се смях, къде се ядосваха, карай - днес е петък да не си развалям настроението.
            Маграт чеснова - защо да се сърдя - та аз се радвам, че ви харесват моите ФИЛЮДКИ, за което Ви благодаря.
             МаМаКуин - Светкавицата  -  да прекарате чудесно, аз също много харесвам ПОМОРИЕ. И умната с изкушенията!
              ТУНИНГ - свободно, боят се отлага НО ако не се явиш на 27/07  ще си го получиш с лихвите, аз такива бастунски работи не приемам, или още от сега слагай възглавницата в пижамата.
              Аз момичета съм строго РЕЖИМНА и до сега в ПЗ дните задържах, но о, чудо от вчера и днес кантарчето показва все по- и по-надолу. Вчера 110.900, днес 110.500 и то вечерта, ма кво му стана. Викате да помага моренцето и кисненето в соленичка вода с нещо - ако е така ей сега се стопих. ДАНО, че като си знам колко още трябва да смъкна ми действа много положително това.
               МОЛЯ Ори и Венерас, моля Ви от сърце, заради всички, които са тук да отслабнат и имат нужда от вашата помощ, върнете се в темата, защото другите момичета не бива да страдат, заради 2-3 които създават раздорите. Всеки е дошъл тук с ясното чувство че иска да отслабне. ПОМАГАЙТЕ мили дами.
                Айде сега много гушки и ФИЛЮДКИ на всички от мен   love001 Two Hearts

# 997
  • Мнения: 1 610
Тунингмания и Цоци, аз даже имам някаква дълбока идея как се лекува болестта "срамежлив бастун", но няма да ви кажа, че ме е срам  Embarassed

Хармъни броукън, има на всяка страница отстрани езици, предполагам можеш да четеш на английски,съдейки по ника ти.Въпреки, че на всеки език превода е свободен, просто красота  ooooh! Та затова не го харесвам на български.

Мдаааа, сега за доматът. Нали не си мислите,че за първи път споря по този въпрос  Mr. Green ? Знам всички "за" в подкепа на идеята, че е плод- за високото съдържание на захари, за съцветието, историята за Америка не я знаех, мерси!
Първи аргумент - в унисон с американската история - в Митническата тарифа на РБългария доматът фигурира като зеленчук.
И втори най-велик и всеразбиващ аргумент е от немската википедия , а именно - "Понятието зеленчуци се различава от понятието плодове, че обхваща онези , които могат да се консумират след термична обработка, сред които са патладжанът, тиквичката, доматът ". Освен това различието е в количествотокалории  в доматът има 14 калории в 100 грама, а специфичното за плодовете е наличието на фруктоза и минималната калорична стойност е / ако не се лъжа/ 33 ккал на 100 грама.

Линкът , който ми дадохте за плодовете на български е много весел, щях да умра от смях. Ами естествено , че всичко е плодове в този линкн, нали се казва оплождане на растение, а не озеленчукване. Апропо вашия линк дава шишарката за плод, може да си я хруснем в трета фаза  Joy  Joy Това  е шегичка !

Хайде сега като се аргументирах , да призная че доматът/ сега видях/ е споменат в таблицата на плодовете. Пак в немската википедия. показвам, за онези, които не искат и не могат да четат- могат да гледат картинки http://de.wikipedia.org/wiki/Bildtafel_Obst_und_Gem%C3%BCse
Заключение -доматът е плодов зеленчук. като динята
Както и да е , има спор, тук е важно да споменем как го приема Дюкан, а именно - Може да се яде във втора фаза като зеленчук!

Разделното хранене ooooh! намирам за интересно,полезно, отслабва се, запазват се килограми, някой могат да го спазват, евала, други не. Но не мога да се съглася, че теориите в книгите са образец.Например- Имаше едни велики мисли в защита на мнението защо прясното мляко е вредно и не трябва да се пие от възрастен човек - цитирам по памет - "Телетата пият мляко първата година.Кравите, за разлика от телета, не пият мляко, а пасат трева" И подобни. Молим, молим, човек, който го е писал това , не може да ме впечатли с компетентност. та ако някой иска да ме убеди за канцерогенност на месото да ме прати при медицинските книги по-добре.

Венерас, при нас има бедна на мазнини шунка -  2%,4 %.Има свинска, има и пуешка и т.н.Имаме и салами без мазнини.  Аз в началото си ги гризках тези продукти като снакс по цял ден.  Peace Сиренето с най-ниска масленост е 8% и е фришкезе/ свежо сирене/ нарязано на филийки предвидено за салата с босилек и домати  Mr. Green

Последна редакция: сб, 12 юли 2008, 00:29 от rien

# 998

Общи условия

Активация на акаунт