ЮЛСКИ бебчета (тема 78 )

  • 11 883
  • 291
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 1 584
Вие внимавайте с тези бири да не се окаже бебето накрая като в онази статия родено пияно Joy

# 31
  • Мнения: 367
Сакси добре дошла отново  bouquet Ох тази Яна голям сладкиш Heart Eyes
Майра точно това си помислих вчера hahaha
Чух се с мама Дони опознават се с малкия Боян,чувства се много добре и да успокои мамите със секцио каза че всичко минало много по-лесно от първия път.Днес трябва да и донесат п.с-то и ще разкаже подробности.Поздрави на всички

Последна редакция: вт, 08 юли 2008, 09:38 от mamaivi

# 32
  • Мнения: 4 371
Сакси, малкото Саксофонче ти е одрало кожата. А ти пък тази на майка ти, явно ви е семейна традиция Grinning
Много е сладка Яна Hug

Личуя, наистина се поливам със студена вода, явно е от това Shocked

# 33
  • Мнения: 2 741
lucia- при мен малко ситуацията няма да е като при другите, тъй като в града апарат за мерене на тонове има само в родилно и гинекологично и съответно до там няма достъп освен ако не лежиш в отделенията. Доки въобще не ме вика, моя термин беше 07.07 и ми каза ако до 11.07 няма никой да отида да ми пусне направление да влизам в родилно за предизвикване на раждане. Peace
Така, че специално при мен- седя си в неведение и чакам  Tired
Сакси - бебка е невероятна, пуснах няколко сълзички  Embarassed  bouquet

# 34
  • Мнения: 62
Момичета за бирата незнам дали помага но снощи ми казаха че 1чаша шампанско наистина хващала ред за раждането

# 35
  • Мнения: 2 741
Момичета за бирата незнам дали помага но снощи ми казаха че 1чаша шампанско наистина хващала ред за раждането
hahaha hahaha Joy Joy До утре ще се алкохолизирам, май ще пробвам от всичко

# 36
  • Мнения: 66
Момичета за бирата незнам дали помага но снощи ми казаха че 1чаша шампанско наистина хващала ред за раждането
Еее, и сега какво да зареждам хладилника с бира,шампанско и  Wine Glass smile3517 Confounded Като знам как не обичам бира,а в тая жега и една глътка шампанско...ще ме пишат по вестниците,че пияна съм отишла да раждам Mr. Green

# 37
  • Мнения: 62
И аз това казах снощи. В къщи имам 2 бутилки шампанско. Може да си пийна пък ако ми се услади /както обичам шампанско/ Може да ги издумкам. Поне ще съм веселяк за раждането, а и бебето няма да плаче като се роди, а направо ще започне да се смее  newsm47
 newsm62 newsm62 newsm62

Мале вече откачих само глупости говоря /пиша/

# 38
  • Мнения: 219
Симпатюх, при мен като имаше леко спадане на движенията и тоновете, ме пратиха точно в родилно на апарат. Ти само се моли всичко да е наред!

# 39
  • Мнения: 195
sisoni благодаря  за темичката   bouquet
Сакси страхотна е малката Яна  Heart Eyes и се усмихва даже  Simple Smile
lucia ако преносиш се изтърсваш в ЖК, няма такива "няма да се виждаме повече". Следящият те доктор носи отговорността до раждането, после я поема болницата. Най-малкото трябва от ЖК да ти удължат болничния в случай на преносване. Иначе втория болничен се издава от родилното. Не се сещам само какво ставаше с разликата от дните в случай на по-ранно раждане или преносване  newsm78

# 40
  • Мнения: 2 741
kisa- Добре, че ме сети че болничен ми трябва, как може да съм толкова проста  ooooh! Изчезвам към болницата  ooooh! ooooh! ooooh!

# 41
  • Мнения: 152
Честит бебок на мама Донка!!!  bouquet
Сакси, добре завърнала се! Яничка е много садка!  Heart Eyes
Ей, момичета, голяма веселба с това шампанско,а? Аз моите мадами ги черпех  по малко биричка от време на време, та може и за това да са решили да излизат по- рано!  hahaha Joy

# 42
  • Мнения: 6 390
Здравейте мами  Hug Hug Hug Hug
От вчера сме в къщи, но е голяма лудница  Crazy имаме си две баби на гости, утре пристига и трета  Crazy Mr. Green да ме луднат съвсем...
Нинето е много добричко бебче, само спи и яде... каката е на седмото небе за сега, все си намира работа около бебето, и си играе с кукла бебе Нина  Whistling Mr. Green

Гледам 3.7. мнооого плодороден ден се оказа... Сутринта като станах алена кръв ми течеше, отидохме в родилното, докато ме приемат, докато ми направят клизма и всичко необходимо... стана 10ч., пукнаха ми водите и ми казаха да скачам на едни големи топки под топлия душ - че много ме боляха контаркциите...след има-няма час и  докато се влачех след сетрата че искам вече епидурал - че не издържам повече и от време на време се спирам по стените се държа - тя ми вика нищо така не правите г-жо, отидете на топката, легнете си ако искате... а аз й викам не мога защото вече ме натиска по голяма... тя  Shocked я бързо, и вика... ама тя главичка почти навън бе жено... я бързо... това онова доктора не можа да стигне.. сůед два напъна Нина беше на вън .... а аз  Shocked ...в сравнение с Емата - супер  Mr. Green

чЕСТИТО НА ВСИчКИ НОВИ МАМИ  Hug Hug Hug Hug
Да са живи и здрави бебенцата, и испех на всички очакващи  Hug Hug Hug
До скоро

# 43
  • Мнения: 1 584
Ели, добре дошла обратно!

Ето една снимка от днес на моята дунда. Тук времето е много шантаво и направо се чудя как да я обличам - един ден е по боди-потник, днес е с плюшен гащеризон ooooh!

Има ли новини от НБМ - за колко часа и беше секциото днес Thinking

# 44
  • Мнения: 4 371
Е, Ели супер, че така бързо се е родила Нина. Знаех си аз, че скачането има нещо общо с раждането (Пърли, чу ли Mr. Green)

Майра Heart Eyes

Последна редакция: вт, 08 юли 2008, 10:49 от Дуци

Общи условия

Активация на акаунт