ЮЛСКИ бебчета (тема 78 )

  • 11 887
  • 291
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 66
Е, Ели,много весел разказ.Сякаш не си раждала,върха че бързо си се оттървала.Аз да попитам за онези големи топки дето имат по две дръжки като ушички ли става въпрос,щото ако е така ние имаме две на село,та да кажа да ми ги пратят и да почвам да скачам. Laughing

# 46
  • София
  • Мнения: 553
Леле, какви са тези топки - за първи път чувам и даже и не мога си го представя визуално - жена с контракции да я карат да скача върху някаква топка. Браво на Ели и на малката адашка  Simple Smile

# 47
# 48
  • Мнения: 1 584

да, такива са - и тук ги има в родилните зали. Аз си имам и вкъщи. Много са удобни между другото и за седене - против болки в гърба Peace Има и доста упражнения с тях за след раждането.

# 49
  • Мнения: 66
Ааа и нашите са такива като тия без бодлите,само че от едната страна си имат и две дръжки.Децата сядат върху тях,хващат се за дръжките и подскачат насам-натам.Майра, живот и здраве като родя ще питам за упражненията.

# 50
  • София
  • Мнения: 553
Нямах представа, че се ползват и при раждане - иначе в едно предаване, май Часът на мама, гледах за приложението им при различни упражнения. Иначе от онези детските с ушичките и Билянка има Simple Smile

# 51
  • Мнения: 152
Успях да кача в бързината няколко снимки на малките на 1 месец.
Ето http://www.snimka.bg/album.php?album_id=261588
ако иска парола - ifenakis , потребител - 6milianka

# 52
  • Мнения: 1 029
Майра, кукличка е мъничето ти!  Hug

Шмилянка, ангелчета са и те, прекрасни са! Hug

NBM е сутрешно секцио.Дано всичко е ок!  Praynig Praynig Praynig Каза, че мъжа и е инструктиран да пише после.

Ели-cz, страхотен разказ, браво на малката и на мама, че бързо сте се справили.И моите баби са се наредили все едно ще влизат в казармата, та е голям купон.  Mr. Green

Честито и на новите майчета, че вече съвсем изпуснах кой е и кой още не е!!!    bouquet
 Само Дуци май я гледам още 2 в 1 от масата ни на лекциите.  Grinning 

Аз моята бебка я уговарям да си седи до секциото, нещо ми е кеф така...да се порадвам на шкембето още мъничко, ама дали ще слуша...

Хубав ден на всички!

# 53
  • Мнения: 185
ЧЕСТИТО НА ДОНКА И ДЖОЛИТИ, ДА СА ВИ ЖИВИ И ЗДРАВИ ДЕЧИЦАТА!
Честита годишнина на Сисони и ржден ден на Нип, малко със закъснение   bouquet
Дано не съм пропуснала да честитя на някой  Rolling Eyes
Много са сладки всички бебчета, пу-пу  Heart Eyes
Киса, разликата в дните, ако преносиш или родиш по-рано, се изравнява с третия болничен, който ти го издава педиатъра на бебето, така ми казаха на мен.
Искам да питам майчетата, които ще раждат в Окръжна Варна - ще носите ли някакви дрешки за бебчетата и какви  newsm78. И ако някой знае каква е практиката за почерпката тук - черпи се екипа след раждането или се носи нещо на изписването? И какво е нормално да се занесе? Мерси, ако някой знае  Hug
А някой няма ли новини от Валя и Вещичка? Какво става с тях?

Последна редакция: вт, 08 юли 2008, 11:19 от kupa

# 54
  • Мнения: 2 132
Момичета влизам в темата ви да ви съобщя, че сестра ми NBM е вече мама Grinning Преди около 30мин се е родил малкият Денис- цели 4кг Laughing

# 55
  • Мнения: 4 371
Шмилянка, много сладки мишлета са Simple Smile И ти променена ми се виждаш от раждането Simple Smile Роднините имат ли проблем с различаването им Grinning

Дани, 2 в 1 от нашта маса сме още Пърли, Тони, Ине, Крейзиуърк,ти, аз... Laughing



Еееее, честито на НБМ(сега вече ново име й трябва) newsm44
Да е жив и здрав този голям младеж Heart Eyes


# 56
  • Мнения: 195
Искам да питам майчетата, които ще раждат в Окръжна Варна - ще носите ли някакви дрешки за бебчетата и какви  newsm78. И ако някой знае каква е практиката за почерпката тук - черпи се екипа след раждането или се носи нещо на изписването? И какво е нормално да се занесе? Мерси, ако някой знае  Hug
Аз няма да нося дрешки. Доколкото разбрах искат 2 камизолки с къс и 2 с дълъг ръкав, но ако те ти кажат. Дразнят се ако носиш много багаж при приемането и искат да е в торбички. И на мен ми е интересно за почерпката   newsm78
ЧЕСТИТ ГОЛЯМ ЮНАК НА НБМ   smile3525

Последна редакция: вт, 08 юли 2008, 11:28 от Kisa05

# 57
  • София
  • Мнения: 1 902
Ехаааааааа,какво голямо момченце си имаме днес,честито на NBM Hug

# 58
  • Мнения: 9 903
честито на НБМ Simple Smile друго си е да къпеш и обличаш  4килограмово, то си е направо отгледано Simple Smile

# 59
  • Мнения: 66
Ехааа!Още един юнак на хоризонта.Ама това не е ли най-голямото бебче досега  newsm78 Да е жив и здрав Денис,много да слушка,а на мама бързо възстановяване. Шмилианка,малките кукли са невероятни.Киса,две въпросчета-а не искат ли и мокри кърпички и памперси;и торбичките прозрачни или цветни найлонови?

Общи условия

Активация на акаунт