стъклени шишета

  • 20 955
  • 41
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 254
понеже темата ще е полезна и за бъдещи мами които сметат да ползват стъклени шишета нека тези от вас които ползват да напишат марката,дали са доволни и ако може и цената,аз за моите казах че са някаква гръцка марка от джъмбо са купени но са ми подарък и немога да кажа цена

# 16
  • Мнения: 27 524
1. момичета вие ползвате ли стъклени шишета
2. колко често им сменяте бибероните
3. пластмасовите са ми на tommee tippee

1. Не

2. На около 6 месеца силиконовите

3. Уха, най-хубавите и мечтата ми за второто бебе  Simple Smile Всичките им продукти са супер - вкл и Т за 5 сек до челцето на бебето и помпата  Peace

     

# 17
  • София
  • Мнения: 1 735
Ох,това със с4упването на стъклените шишета не ми зву4и сериозно.Досега за 6-7 мес. беба не е с4упила нито едно шише,а е доста буйна.Шише е падало от 2 метра на ламинат и пак нищо.Не съм 4увала и дете да се е наранило.Но пък никой не може да ме убеди,4е да правиш топло мляко в плстмаса е правилно.Още преди години бях 4увала,4е е канцерогенно да се пие кафе в пластмасова 4ашка.Вярно,не допусках,4е и бебешките шишете са вредни,но веднага ги смених(след една статия във вестник) и не съжалявам. Peace

# 18
  • Мнения: 91
ВИНАГИ СЪМ БИЛА ПРОТИВ ПЛАСТМАСОВИТЕ СЪДОВЕ. ДОРИ ОЩЕ ПРЕДИ ДА ЗАБРЕМЕНЕЯ СИ МИСЛЕХ, ЧЕ ЕДИН ДЕН ЩЕ СИ ХРАНЯ БЕБЕТО СЪС СТЪКЛЕНО ШИШЕ. СЕГА СЪМ КАТЕГОРИЧНА.
МНОГО СЕ РАДВАМ НА ТАКИВА ТЕМИ, МНОГО ПОЛЕЗНА ИНФОРМАЦИЯ.
БЛАГОДАРЯ ВИ!  bouquet

# 19
  • Мнения: 486
Ползвам стъклени на Чико, много съм доволна, препоръчвам ги на всички.Не съм счупила нито едно шише, а повярвайте изпускала съм.
Връзка между материала на шишето и бибите няма.

# 20
  • Мнения: 78
Стъклени на Чико доволна съм, но има и големи и малки шишета,  определено малките - големите са много тежки и на мен и на бебка не са удобни

# 21
  • Мнения: 79
Имам две стъклени шишета на чико, но не са ми удобни особено. Много са тежки, трудни за измиване и стерилизиране. Цената им беше 12,50 лв

# 22
  • Мнения: 254
Ползвам стъклено малко на чико (за вода), очаквам да ми донесат на Bfree големи стъклени за млякото.
В момента я храня с Bfree малки пластмасови, които после ще останат за вода, когато започне да хваща, за да не се нарани със стъклото.

# 23
  • Мнения: 247
Ох,това със с4упването на стъклените шишета не ми зву4и сериозно.Досега за 6-7 мес. беба не е с4упила нито едно шише,а е доста буйна.Шише е падало от 2 метра на ламинат и пак нищо.Не съм 4увала и дете да се е наранило.Но пък никой не може да ме убеди,4е да правиш топло мляко в плстмаса е правилно.Още преди години бях 4увала,4е е канцерогенно да се пие кафе в пластмасова 4ашка.Вярно,не допусках,4е и бебешките шишете са вредни,но веднага ги смених(след една статия във вестник) и не съжалявам. Peace

Точно така мисля и аз!
Ползвам стъклени на Бебе-конфорт и каучукови биберони- като най-билзо до представата ми за естествени материали.

# 24
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 391
Не съм ползвала стъклени шишета

# 25
  • Мнения: 953
Ох,това със с4упването на стъклените шишета не ми зву4и сериозно.Досега за 6-7 мес. беба не е с4упила нито едно шише,а е доста буйна.Шише е падало от 2 метра на ламинат и пак нищо.Не съм 4увала и дете да се е наранило.Но пък никой не може да ме убеди,4е да правиш топло мляко в плстмаса е правилно.Още преди години бях 4увала,4е е канцерогенно да се пие кафе в пластмасова 4ашка.Вярно,не допусках,4е и бебешките шишете са вредни,но веднага ги смених(след една статия във вестник) и не съжалявам. Peace

Точно така мисля и аз!
Ползвам стъклени на Бебе-конфорт и каучукови биберони- като най-билзо до представата ми за естествени материали.

Ами извадили сте късмет, това мога да кажа. Дъщеря ми на 1.4г счупи стъклено шише на детската площадка, просто се пресегна към количката, хвана го и го метна. Изобщо не я затрудни. Всичко наоколо стана в стъкла, а освен моето дете на площадката играят и много други деца. Доста усилия положихме  с останалите майки докато съберем стъкълцата. Шишето беше стъклено , купих го от Джъмбо.
За мен тези шишета са подходящи за малки бебета, но за по-големите е опасно. На 6м бебето може и да не успее да го счупи, но на 1г не представлява никакъв проблем .

# 26
  • Мнения: 259
Използвам шишета на Аvent и силиконови биберони - и за шишета и за залъгалки. Сменям ги според месеците, както е указано (+20-тина дни). А за стъклените шишета смятам, че са опасни, защото са чупливи. Скоро четох статия за вредните пластмаси. Но кажете ми кое не е в пластмаса, вкл. водата за пиене. Навсякъде е синтетика.

# 27
  • Мнения: 360
Аз ползвам стъклени шишета на Нук. Доволна съм, нямам забележки.

# 28
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
Използвам само пластмасови шишета и сменям силиконовите биберони всеки месец.
Peace

# 29
  • Мнения: 4 784
Не ползвам стъклени шишета. Ползвам Авент пластмасови. Бибата сменям, когато преценя, че е станала за смяна, не спазвам срокове и месеци.

Общи условия

Активация на акаунт