От блондинка в брюнетка

  • 5 119
  • 24
  •   1
Отговори
  • Мнения: 11
Здравейте, отдавна посещавам форума и искрено Ви поздравявам за страхотния сайт  bouquet. Нуждая се от съвет: в момента сам с пепеляво руса коса, скоро изпробвах по -тъмнен нюанс 6.1 на Alfaparf  Аз  и много се харесах, но ефекта беше за кратко. Боята се отми доста бързо. Предложиха ми процедура   репигментация , за да не се отмива боята. Имате ли впечатления относно процедурата. Очаквам мнения и съвети. Благодаря предварително. Party

Последна редакция: вт, 08 юли 2008, 18:26 от тирамису

# 1
  • Варна
  • Мнения: 3 415
Ами няма нужда от обезцветяване според мен...така само ще си изгориш косата (русото достатъчно я е изтощило)...
нормално е в началото русото да избива и да трябва да се боядисваш по-често...след няколко боядисвания всичко ще си дойде на мястото  Peace

# 2
  • Мнения: 11
да, и аз мисля така, че ще е прекалено стресиращо за косата, особено и през лятото . но се чудя с колко нюанса по-тамна да е боята?

# 3
  • Варна
  • Мнения: 3 415
Ми аз от русо си я боядисах кафяво и първият път стана нещо неопределено като цвят Mr. Green а аз исках тъмно, наситено кафяво и след третото боядисване си постигнах желания цвят...ти какво кафяво търсиш Flutter

# 4
  • Мнения: 11
искам хубав кестеняв цвят, близък до моя естествен, защото искам известно време да спра с боядисването. Досега винаги съм залагала на русия цвят, но малко промяна няма да е зле. Ти с каква марка боя за коса се правиш ?  Simple Smile

# 5
  • Варна
  • Мнения: 3 415
BES...до сега...но и аз не съм се спряла на цвят  Tired исках тъмно, шоколадово кафяво и ми е такава косата...
сега искам естествено кестеняво...светло...а моята коса е тъмно кестенява...и изобщо... Crazy
ще трябва да се боядисвам и аз тези дни...и ще видя какво ще измисля  Whistling

# 6
  • софия
  • Мнения: 2 140
Аз като се престраших от блондинка да стана брюнетка, заложих на кичури първоначално.Два пъти си направих шоколадов цвят кичури.И след това вече започнах с боя на цялата коса.

# 7
  • Варна
  • Мнения: 3 415
smehorana, дълъг път си извървяла....но според мен това е по-подходящо, когато си решила от брюнетка да станеш блондинка без обезцветяване  Crazy от светъл към тъмен цвят на косата е по-лесна промяната и по-бърза  Flutter

# 8
  • софия
  • Мнения: 2 140
Фризьорката ми каза,че това е най-удачния вариант за всяка драстична промяна на цвета.Пък и кичурите много ми помогнаха да свикна с различната коса.

# 9
  • Мнения: 11
Истината е , че русата коса изисква голяма поддръжка и косата се изтощава. На мен варианта с тъмни кичури ми се вижда удачен. След като се реша на промяната, ще пиша за резултата. Благодаря ви за мненията, момичета.  Hug

# 10
  • Мнения: 4 371
И аз бях руса. Веднъж си направих кичури, после си сложих някакъв карамелен цвят и след това си сложих моя си цвят. Не исках разликата да е твърде шокираща за мен и околните Laughing
Не ми се отмива боята, само веднъж са ми слагали, в салона в който ходя ползват Лакме.

# 11
  • Мнения: 102
Дълги години бях руса,но се направих кафява преди около 7 месеца. Честно казано съм много доволна Party
Фризьора ми ме боядисва с професионална безамонячна боя на лореал. Първите два месеца се отмиваше,но от тогава го нямам този проблем  bouquet

# 12
  • Мнения: 11
Явно първите няколко пъти ще се отмива наистина. Зареждам се с търпение и това е. След като сме за каузата да сме красиви. Тъмната коса винаги ми е изглеждала по-здрава, по-бляскава......... А бихте ли се върнали към русия цвят отново?

# 13
  • Варна
  • Мнения: 3 415
Цитат на: тирамису
Тъмната коса винаги ми е изглеждала по-здрава, по-бляскава.........
ами то си е така в повечето случай...русото е агресивно и прави косъмът кух...аз лично мисля, че не бих се върнала към русото...

Последна редакция: вт, 08 юли 2008, 21:29 от jorjeta

# 14
  • Мнения: 4 371
Бих се върнала, повече се харесвам руса, но докато не се направих пак черна, родата и мъжът ми не ме оставиха на мира. Не ми било хубаво, та не ми било хубаво... А и много трудно се поддържа тва русо да му се незнае ooooh!

Общи условия

Активация на акаунт