За разходките

  • 1 833
  • 28
  •   1
Отговори
  • Мнения: 83
Бременна съм в 7 месец и вече не ми е много лесно излизането /смятам знаете как е/ особено в тия жеги, но дъщеря ми на година и 8 месеца само щурее вкъщи и има нужда да излиза. Когато таткото не е на работа излизаме,но се случва и два дни да не сме излизали. Педиатърката ни ми казва, че детето трябва да излиза редовно. Дали това че не излиза всеки ден е фатално?

# 1
  • Мнения: X
Със сигурност не е фатално/поне според мен/.А ако искаш да излизате с дъщеря ти всеки ден може спокойно надвечер когато слънцето не е толкова силно да излизате за кратко някъде на разходка Simple Smile.Така хем детето ще се чувства добре и на теб ще ти е приятно ,че си била на разходка.

# 2
  • София
  • Мнения: 1 603
Ясно е, че не е фатално. Всекидневното излизане на чист въздух е препоръчително, разбире се, но като се случи някой ден да не можете да излезете, не е голяма драма. Сега е лято и прозорците са отворени, т.е. приток на чист въздух е осигурен. Решение според мен е, таткото да я извежда след работа - хем ще е прохладно.

# 3
  • Мнения: 8 207
Излизайте вечер тримата. Така би било най-добре. Ако синът ми не беше на ясла и аз не знам как бих се справила. Той още като се събуди и закуси и застава на вратата да излиза. Чак ми е чудно как си успяла да задържиш хлапето 2 дена вкъщи. И на мен вече ми е трудно да го гоня и дебна по пързалките. Затова вечер баща му го извежда сам или сме и тримата. И без това след 7 часа е едно хубаво прохладно.

# 4
  • Мнения: 99
Вярно,на всички ни се свиват душите вкъщи,но в жегите навън е непоносимо.Можете надвечер да се разхождате,както са предложили и другите момичета или ако някоя мама/баба/ излиза с детенцето си за разходка,да ги помолиш да вземат и твоето детенце.Отговорността е голяма/особено за толкова малко дете/ и очите ти трябва да са на 14,но ако има парк в близост и това е решение.За друго не се сещам newsm78

# 5
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 391
Не е фатално,че не излизате всеки ден-проветрявайте често.Ако може нека таткото да извежда вечер

# 6
  • Earth
  • Мнения: 1 952
Естествено, че не е фатално. Излизайте, колкото и когато можете.  Heart Eyes

# 7
  • София
  • Мнения: 17 591
Ха-ха-ха... Разбира се, че не е и не би могло да бъде фатално! Грижи се за себе си и леко бременеене.

# 8
  • Мнения: 3 929
По-спокойно го давай. Сега времето позволява прозорците да са отворени нон стоп, така че има определено приток на по-свеж въздух отвън. А и тези жеги никак не са полезни и за детето. В случая излизането в жегите повече би му навредило, отколкото е ползата от чистия въздух. Има варианти да излизате по-късно следобед, когато слънцето не пече така силно, а и по-може да се диша.

# 9
  • Мнения: 9 776
Вярно е, че трудно се удържа толкова малко дете в къщи. Но пък и ти къде ще ходиш в тия жеги? Аз също съм бременна в седми месец и трябва да ти кажа, че съм много щастлива от факта, че не ми се налага да излизам изобщо никъде. Най-много два-три пъти в седмицата вечер. През деня - абсурд. Съветвам те да не си показвате даже носа навън. И за теб зле, и за детето също.

# 10
Не е фатално ако не излизате всеки ден не се притеснявай не сте само вие така  Wink

# 11
  • На тиха улица
  • Мнения: 902
Че не е фатално, не е. Рано сутрин, привечер, наблизо до дома ви не става ли? Знам, че ти е тежко сега   bouquet, но и ти трябва да се движиш.

# 12
  • Мнения: 27 524
Разбира се, че не е фатално  Peace

# 13
  • Мнения: 1 512
Споко, не е фатално,не се притеснявай толкова.Можете да излизата сутринта докъм 11 часа не е толкова топло и следобяд към 19 часа също се понася.

# 14
  • Мнения: 2 307
Излизайте или рано сутрин или привечер,през другото време жегата не го позволява Peace
И разбира се,че не фатално ако пропуснете разходка!

Общи условия

Активация на акаунт