За разходките

  • 1 843
  • 28
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 259
И аз се присъединявам към останалите. Ако имаш желание, излизайте надвечер или с таткото. И за теб е полезно да се движиш, но тези жеги не действат добре на никого.

# 16
  • Мнения: 1 666
Не мисля, че е фатално, но ако имате тераса поне я оставяй там да си играе. Децата обичат да са на въздух.
И аз съм в твоето положение. Синът ми обаче и вързан няма да мога да го удържа вкъщи дори един ден, какво остава за повече. Излизаме сутрин от 9ч. до 11-11:30ч. и после надвечер. обаче съм и късметлийка в това отношение, че имаме двор.

# 17
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
Не е фатално разбира се.
Но по цял ден в къщи ще се побъркате. Излизайте поне вечер.

# 18
  • Мнения: 4 784
Чак фатално е е. Но за детето предполагам е тягостно. Сигурно има нужда да излиза по площадките и да щурее по своему. Аз ако изкарам два дни вкъщи с дребния ще се побъркаме и двамата. Той самия обожава да ходим навън.

# 19
  • кв.Изток
  • Мнения: 1 219
Не е фатално, но разходките са полезни за вас.

# 20
  • Мнения: 4 753
Не е фатално, но разходките са полезни за вас.

 Peace  Излизайте вечер след 19 часа в някой парк...

# 21
  • София
  • Мнения: 2 802
Малко крайно си се изказала, как така едно неизлизане ще е фатално  Wink Споко! Ако не се чувстваш добре, по- добре не излизай в тези жеги. Знам какво е, раждах на 20. 08. миналата година и какво ми беше в ония горещини с големия тумбак само аз си знам. Малката може и вътре да си поиграе, а ти да си почиваш. Надвечер спокойно можете да излизате за час- два.
Леко бременеене и живо и здраво бебече на финала  Hug

# 22
  • Мнения: 2 960
И аз се присъединявам към останалите. Ако имаш желание, излизайте надвечер или с таткото. И за теб е полезно да се движиш, но тези жеги не действат добре на никого.
Peace

# 23
  • Мнения: 83
Много ви благодаря за отговорите. Ще излизаме повече с таткото. Забравих да спомена, че аз едвам вкъщи се справям с нея а навън вече няма спирка. Падаме си малко щурички. Някой път слуша, друг път все едно не съществувам като всички деца най-вероятно.

# 24
  • Мнения: 1 305
Според мен единственото фатално, е че колкото повече седи в къщи толкова повече ще иска да щурее. Както и другите са казали най добре вечер по хлад да излизате поне за малко
Леко бременеене  Hug

# 25
  • Tам през Атлантическия океан
  • Мнения: 7 120
Не е фатално, но разходките са полезни за вас.
Peace


Като се сетя и аз в най-жегавите месеци бях в посл.месеци на бременността  Crazy ........ та по въпроса за разходките мъжо беше взел инициативата т.е. извеждаше ме (ща не ща ) Laughing

# 26
  • София
  • Мнения: 44 089
Не е фатално, но освен за нея разходките са полезни и за теб. Излизайте рано сутрин и привечер, ходити по сенките....
и сега в момента е ок навън....
аз чесно казано не разбирам каквото те спира.....

# 27
  • У дома... някъде
  • Мнения: 2 367
Не се притеснявай толкова и не се кахъри за 2 дена,че детето не било излизало.Нали след работа или вечер като е по-хладно ще си наваксате понякога. Peace

# 28
  • Мнения: 396
И аз съм доста нашишкавяла вече - 8м. Разбирам те много добре!
И аз като другите ще кажа, че разходките са полезни и за теб, но наистина е по-добре да имаш някой  с теб за да тича когато се наложи.
Ще се справиш! Още малко търпение!

Общи условия

Активация на акаунт